къде хвърлихте пъпчето

  • 2 014
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 354
Не сме го хвърлили,седи си у дома.Понеже сме в Испания не знам дали да го хвърлим тук или като си отидем на България newsm12

# 61
  • Мнения: 1 800
В стоматологичния факултет на медицинския университет в София.

# 62
  • Мнения: 251
В Районния съд в София. Искам да стане като мама.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 774
Все още не съм го хвърлила никъде!И не съм решила къде!

# 64
  • Мнения: 619
в кофата за боклук.
за мен това е гаден остаък от раждането и нищо повече.

# 65
  • Мнения: 5 140
Тук в къщи в едно чекмедже.

# 66
Залепено върху бебешкия дневник.
Поне на последните три, другите ги изгубихме.

# 67
  • Мнения: 11 828
И ние още не сме го хвърлили. Чудно ми е дали това е само български обичай?! Дали го има и другаде по света?! Ако някой зане да сподели! Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 353
Не съм го хвърлила още

# 69
  • София
  • Мнения: 3 875
В една банка Mr. Green.

# 70
  • Мнения: 4 806
не съм го хвърлила, а го пазя, както е направила моята майка с моя.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами на моя син му остана в болницата. Тъй като имаше по-силна жълтеница, го водиха на фотолечение и като ми го върнаха беше без пъпче.

# 72
  • Мнения: 51
И ние все още не сме го хвърляли, а имахме големи планове за него в началото. Все още стои в портомонето ми, просто там го прибрах като ми го дадоха в родилно(падна докато го къпеха пред мен и затова ми го дадоха, иначе предполагам щеше да е в някой кош). Та понеже случайността ми го поднесе(един единствен път го изкъпаха пред мен и то падна), смятам че е хубаво наистина да направя нещо с него, а не да стои във вечно празното ми портомоне  Wink

# 73
  • Мнения: 3 478
Не сме го хвърлили, нямам намерение. Обаче сега след прочетеното ще го сложа в нещо.

# 74
  • Мнения: 616
Ние го пазихме 5 години в кутийка за бижута и миналата година го дадохме вуйчо му да го хвърли в Лондон в бъкингамския дворец. Joy

Общи условия

Активация на акаунт