Тест на тръбите - питане

  • 3 224
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
по добре си плати , защото ако чакаш направления намя да уцелиш времето, рентгена, доктора, контрастното вещество, аз се лутах така година и накрая си платих 100 лева във шейново и се успокоих.

# 31
  • Мнения: 20
Зрравейте, и аз имам един въпрос. На цветната снимка вижда ли се дали има хидросалпинкс?

# 32
А кога се прави цветна снимка и кога лапаро или каквото там се казва?

Как решава лекаря, знаете ли?

# 33
  • Мнения: 7 716
Първо се прави цветна снимка или хидротубаця.
Ако се окажат тръбите непропускливи - тогава се прави лапароскопия, за да се провери, защото може да са направили спазъм и да си пропускат.
Освен това при лапароскопия се вижда ендометриоза, фимбриалният апарат, сраствания и т.н.
Но се върви стъпка по стъпка.

# 34
  • Мнения: 111
Здравейте момичета
на 06,10 ходех в Торакс в Пловдив при д-р Даскалов.
Очарована съм от вниманието което ми отдели.
Предварително си бях направила от здравната каса изследвания - пълна кръвна картина, микробиология, цитономазка и кръвен тест за хламидии. Направиха ми цветната снимка. По принцип см от най страхливите. Бях под пълна упойка за около 1/2 час. Като се събудих всичко беше наред . Напълно ми бяха проходими тръбите, което ме успокои страшно много - в крайна сметка вече 4,5 години бебето не идва. След и по време на процедурата нямаше никаква болка. Имах съвсем леко течение 2-3 дни и всичко отмина. След цветната снимка пих 10 дни антибиотик аз и патньора ми за да не получим инфекция. Благодаря Ви много за съветите. И не се страхувайте. ПО ДОБРЕ СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ КВАЛИФИЦИРАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ОТКОЛКОТО КАТО АМАТЬОРИ. Все пак здравето е всичко. Дано скоро да стане чудото и да се похвалим с бебета. Успех на всички.
Живка

Общи условия

Активация на акаунт