Хайде утрото дойде ,да направим тестове!От 04/09-10/09

  • 11 766
  • 267
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 448
Здравейте! Simple Smile
Като удавник за сламка се хващам и за най-малката вероятност, че може да съм забременяла този месец.Първо прочетох в една друга тема, че сперматозоидите живеели 5 дни.Знаех, че живеят няколко дни, но не знаех, че чак толкова издържат.Това ме кара да мисля, че наистина има вероятност да сме успяли най-накрая, защото правихме секс точно когато бях в овулация.Дано!Другото, което ме кара да мисля, че сме успяли е температурата ми.Не базална, а обикновенната.Сега си я мерих и ми е 37.2, а миналия път като бях бременна в началото си поддържах такава температура.Гърдите ме болят ужасно, но и преди цикъл ми се е случвало.Направо не издържам вече!Нямам търпение да ми дойде датата за цикъла, а тя е чак на 12-ти.Дните ми минават толкова бавно.Искам да си направя тест, но знам, че е рано.Вие как издържате?Нямам никакво търпение вече Sad

# 196
  • Мнения: 2 309
Честит празник...
Пожелавам ви утре да има порой от положителни емоции  bouquet  bouquet  bouquet



Аз ще се включа евентуално за коледната седмичка bowuu с положителен тест,пък да видим Rolling Eyes Laughing

# 197
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Аз много вярвам на сънища. Simple Smile
Разкажи твоя!

И аз вярвам. Ама с разказването не знам  Thinking Нали ако го разкажеш нямало да се сбъдне  Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 1 701
То това май важи само до обяд ... Simple Smile
Не знам! Както си решиш. Аз лично, когато имам някой разтърсващ или сън, който много ме е впечатлил, не мога да не го разкажа.

# 199
  • Мнения: 560
Малеееееее, Уишче, здрасти и на теб.  Simple Smile Аз от вчера съм на работа и чак сега ти видях лентичката Rolling Eyes Ми ти ще ставаш булка Laughing Това е супер! Честито!

# 200
  • Варна
  • Мнения: 443
svetli  и аз знам, че не трябва да се казва до 12 на обяд Simple Smile)

# 201
  • Мнения: 456
Е хайде ще ви разкажа моя, въпреки че не беше нещо особено....  Blush
Преди да почна, да ви кажа че имам страшно детайлни сънища и за това ще карам по накратко. А и между другото, миналата вечер сънувах че ям мед, който обирам от една стена, който мед беше с невероятен вкус...  Rolling Eyes още го усещам в устата си..  Grinning та вие имате ли вкус на сън???  Thinking
Както и да е... снощи сънувах че сме с мъжа ми, една приятелска двойка и 2ма мъже познати в някакъв парк - с томболи, игри и т.н. (тук пропускам скучната част..) Изведнъж тези двамата извадиха един пистолет и ни поискаха парите.  Shocked Мъжа ми и другите двама без проблем им ги дадоха, а аз много се ядосах че така се примиряват.  Rage Но извадих и аз по-едрите пари и оставих по-дребните за да имаме с какво да се приберем. А тези нахалници ми взеха портмонето и извадиха всички пари и моите снимки, от което се вбесих.  tantrum Отидох при този с пистолета и му казаха да прибере всичко на мястото си! Но той продължи да си разглежда. Аз започнах да се опитвам да го ударя между краката, но не се получаваше... там нямаше ***. И аз започнах да му се смея, много силно колко му е малко .....  ppp

И звънна алармата, така че не знам дали до натупах хубаво.... или той мен.  Wink

# 202
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Добре.
С две думи, сънувах кучето ми. Това само по себе си не е странно, често го сънувам, въпреки че вече 7 години минаха, откакто ми го откраднаха  Confused
Този път обаче сънят беше... абе събудих се много разстроена. Първо бяхме с нашите в стария апартамент. Изведнъж Рони (кучето ми) се появи отникъде в стаята. Аз много му се зарадвах, макар че знаех, че е умряло (нямам идея откъде ми е хрумнало). Почнах да го гушкам. И изведнъж то ми каза, че е дошло да се сбогуваме. Че много рев съм изревала заради загубените ми бебета, но едно момченце вече 2 месеца ме чакало и сега дошло времето да си го взема  Shocked Аз се разплаках и не исках да си пусна кученцето, не ми хареса такава "размяна" - излизаше да си дам кучето срещу бебето. Ревях и не исках да го пусна. После то изчезна, а аз с родителите ми излязох в коридора и тръгнахме към горния етаж, където трябваше да е това момченце  Shocked
И се събудих. Не можах да си намеря място половин час. Никога не съм сънувала подобно нещо и не знам какво да мисля  Sad

Elph, извинявай, ама накрая на съня ти паднах от смях  Laughing

# 203
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Ох и аз най-накрая успях да се завърна...

С две думи, бях много болна, нямах грам глас, после пък лелката не ме размина и с половин ден Sad Скапа ми се всичко от всякъде...

Идвам на работа, колегата болнични, и не мога даже и да ви отворя...Но поне си уплътнявам деня.

Ходих да си прегледам очите, още половинка диоптърче отгоре ми сложиха...вече май съм за "пълна промяна" Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Иначе на 06/09 водих детенце на риба и хванахме 40 таранки, ама като няма кой да ги изчисти - ги върнахме в езерото Simple Smile Поне на малката й беше супер интересно. Но пък аз изгорях на такъв селскостопански тен, че язък ми за двете седмици на морето.

Днес не ми се иска да ви честитя празника, защото първия ми братовчед катастрофира на тази дата преди 4 години и загина на място. Беше на 23 г. Затова сега не го обичам този ден.

На всички, които чакат утре положителни тестчета стискам много много силно палци. А дано вие отсрамите седмичката.

Аз ще се редя в следващия тираж, към началото на октомври евентуално.

Прегръщам всички ви силно...

# 204
  • Мнения: 1 701
Малеееееее, Уишче, здрасти и на теб.  Simple Smile Аз от вчера съм на работа и чак сега ти видях лентичката Rolling Eyes Ми ти ще ставаш булка Laughing Това е супер! Честито!
Хихи! вярно че те нямаше ...
Ако се поразровиш назад ще видиш как подробно съм описала "Радините си вълнения" !
Кога ще видим снимки от отпуската? Simple Smile
М? Wink

# 205
  • Мнения: 1 701
elph , да ядеш мед на сън е много хубаво. Това означава, че ще имаш големи материални блага или ще оздравееш от тежка болест. Оръжието и обира по принцип означават, че ще имаш нужда от помощ, но няма да я получиш от приятелите от които очакваш. Парите означават, че ще се радваш на признание и авторитет. А за смеха и яда всички знаме, че на яве се тълкуват обратно! Simple Smile
svetli, аправо настръхнах от съня ти ... По принцип куче не е хубаво да се сънува, защото значи, че има човек който ти мисли нещо лошо, но като е твое куче значи човека ти е близък. Или просто прекалено се доверяваш на някой, който не заслужава. Ама това с детето направо ме потресе ... Дано да се сбъдне!!!

Само да вметна, че да не ме помислите за някоя циганка-гадателка, тюрбан на главата и кристална сфера. В момента чета от един много стар съновник. Simple Smile Намерих го при баба ми преди ама и тя не помнела от кой го има. Дебел и много подробен е! Simple Smile

# 206
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, Уиш,отсега си давам заявката да ми тълкуваш сънищата... Heart Eyes
Аз определено им вярвам - последно доказателство - няколко нощи подред вълци сънувах,последната ги стрелях с пушка и единия го уцелих между очите,но не текна кръв,а само остана червена точка като на индийка...да ви казвам ли сега колко такива червени точки има синчето ми...и една тлъста точно между очите Confused!

# 207
  • Мнения: 1 701
Никакъв проблем. Simple Smile
Сънищата са ми станали като хоби. Обожавам да се занимавам с такива неща.
Сега съм се вманиачила в нумеролоията ама май без добър учител не става работата.
С числата е чиста работа. Там си е математика и не се гадаят глупости! Simple Smile
Да стрелящ с пуша означава, че ще имаш неприятности, или ще получиш тревожни вести. Вълка е лош човек, но щом си успяла да го убиеш, значи ще се справиш с неприятели. Мъртвия вълк е знак за победа в живота и за разсейване на заблуди по твой адрес... Simple Smile

На края на книжката имало списък кога сънищата са пророчески, кога показват наобратно ... според това, кога са сънувани! Ама като е стара книгата и страниците са затрити и аз не знам!

# 208
  • Мнения: 166
wishi може ли и моя сън да разгадаеш?
Мойта баба помоли майка ми да вземе да плете бебешки дрешки, защото тя не може, но тъй като е баба би трябвало да даде нещо плетено на бебето.

# 209
  • Мнения: 194
Желая ви да сте здрави, весели и бременни!!!Аз вече нямам нерви. След две седмици ще отида на гинеколог, на профилактичен преглед. И да ми каже защо този месец цикълът ми е само три дни. Може пък да има нещо в коремчето.
 А на тестовете много не вярвайте. Много целувки от мен! Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт