Хайде утрото дойде ,да направим тестове!От 04/09-10/09

  • 11 728
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 186
Megita,от личен опит не мога да говоря,но преди 2 мес.,когато етърва ми беше бременна,точно секретът от гърдите и беше първия признак,по който разбра,че е бременна.Не знам дали има връзка,но тя вече е раждала.Пожелавам ти и при теб това да е признак на бебче  Peace

# 256
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita,от личен опит не мога да говоря,но преди 2 мес.,когато етърва ми беше бременна,точно секретът от гърдите и беше първия признак,по който разбра,че е бременна.Не знам дали има връзка,но тя вече е раждала.Пожелавам ти и при теб това да е признак на бебче  Peace

 О, мерси мила дано да си права, и след няколко дена да ви се похваля...

# 257
  • Мнения: 1 169
Megita,от личен опит не мога да говоря,но преди 2 мес.,когато етърва ми беше бременна,точно секретът от гърдите и беше първия признак,по който разбра,че е бременна.Не знам дали има връзка,но тя вече е раждала.Пожелавам ти и при теб това да е признак на бебче  Peace

 О, мерси мила дано да си права, и след няколко дена да ви се похваля...


Megita стискам палци да се похвалиш на 14-ти с хубава новина preggo  Hug Praynig newsm44

# 258
  • Варна
  • Мнения: 443
Megita  и аз бях чела в някаква статия за първите признаци на бременност, че е възможно да има секрет от гърдите! Стискам ти палци! Имаш много симптоми на лице, дано да е бебче  Hug

Днеска ходихме до Мадара и изкачвах стотиците стълби нагоре до крепостта! Направо щях да умра  Crazy Дано не съм прекъснала, ако е имало нещо  Cry 'щото бая се изморих. По едно време ми стана много лошо и се заканих, че само да стигна до горе и ще си върна обяда  Mr. Green Sick Любимата ми минерална вода - Горна Баня, която винаги съм предпочитала заради сладникавия вкус днес имаше горчив вкус. Даже помолих мъж ми да я тества, но на него не му горчеше. Та надявам се да има защо да ми горчи.

Иначе симптоми други нямам...ПМ болки нямам, само гърдите адски ме болят. Интересното е, че този месец не ми се поду корема , както обикновено, а дори малко съм отслабнала (въпреки че апетита ми доста се е увеличил от няколко дни). Сега си чакам или бебче или лелче Simple Smile Но нищо...леко замаяна се чувствам и мноого ми се спи! Но не съм споменавала досега, защото не смея да си мисля, че са симптоми. Толкова се разочаровах днес като видях едната чертичка  Cry Cry Cry Иска ми се да науча по-скоро какъв е резултата, а не да чакам още  Confused

Чакам отчет на другите кандидат мами за 09.09 Simple Smile

# 259
  • Варна
  • Мнения: 443
Току що ми дойде Simple Smile

Борбата продължава и този месец  Crazy luvbed

# 260
  • UK
  • Мнения: 1 351
Току що ми дойде Simple Smile

Борбата продължава и този месец  Crazy luvbed

 Съжалявам мила но другия месец може и да е твоя така, че без отчаяние  Peace с теб сме и стискаме палци...

 Благодаря ви за подкрепата и към мен но аз дори и да имам закъснение този месец ще исчакам поне 1 седмица закъснение и тогава ще правя тестове или направо при лвкаря...

 Междо другото Херка каде се загуби да не е започнало раждането на бебока  Hug

# 261
  • Мнения: 711
Току що ми дойде Simple Smile

Борбата продължава и този месец  Crazy luvbed

Ще чакаме другият месец да се похвалиш! Не се отчайвай! Поне "бебеправенето" е хубаво изживяване, а не някакво мъчение.  smile3521
На мен вече 3 дни ми закъснява. Чувствам се странно. От време на време имам силни болки в корема все едно ми идва, но нищо. Мъжът ми каза да изчакаме поне още 3-4 дни и тогава да правим тест. Този път мисля да го послушам. Така, че все още се надявам да ме подмине следващите 9 месеца.  preggo

# 262
  • Варна
  • Мнения: 443
teddy_  миличка, ти трябва да ни отсрамиш този месец! Ако не за друго то заради туй трябва да си бременна  Mr. Green

Много хубаво сте решили да правите тестове след голямо закъснение...аз само се разочаровах като избързах Simple Smile 

Megita , благодаря за милите думи!  Blush От сърце ти желая бебче този месец  Hug

Стискам ви палци и пак ще се отчитам след няколко седмици. Целувки! Лека и плодородна вечер  Hug  bouquet

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Междо другото Херка каде се загуби да не е започнало раждането на бебока  Hug
Тука съм...следя ви изкъсо Mr. Green обаче пусти му мързел. Когато се появи моят бебко ще ви съобщят Flutter

# 264
  • UK
  • Мнения: 1 351
Междо другото Херка каде се загуби да не е започнало раждането на бебока  Hug
Тука съм...следя ви изкъсо Mr. Green обаче пусти му мързел. Когато се появи моят бебко ще ви съобщят Flutter

 Херка кога ти е термина не мина ли вече...???  newsm78

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херка кога ти е термина не мина ли вече...???  newsm78
Термина ми е 4.10...от една седмица съм в деветия месец Flutter

# 266
  • UK
  • Мнения: 1 351
Херка кога ти е термина не мина ли вече...???  newsm78
Термина ми е 4.10...от една седмица съм в деветия месец Flutter

 Ама то не остана...  Party супер... скоро ще си го гушкаш  Hug baby_neutral

# 267
  • Мнения: 249
Херка, като прочетох кога ти е термина и ме навяха едни спомени от преди 7 год. Моят също беше за 04.10, но родих на 24.09. , та скоро ще празнувме рожден ден на детенце! Желая ти раждане като моето, дай Боже всекиму!!! А на себе си и на всички в този подфорум пожелавам да изпитат емоцията и щастието от раждането. И нека по-скоро да не я дочакаме(нали знаете коя...?)
Успех на всички нечакащи през тази седмичка! А нека утре в новата тема да ни залеете с положителни тестчета!
V-twin, не се отчайвай септември е пред нас, а знаеш ли може да е писано заедно да ходим по разходки...Търпение и много вяра!

Общи условия

Активация на акаунт