Хайде утрото дойде ,да направим тестове!От 04/09-10/09

  • 11 756
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 701
Лошо е да се сънуваш бременна. И бяло и бебе ... все е на лошо. Проблеми и тревоги ...
Не се вслушвай толкова в тълкуването. Много често сънищата са продиктувани от преживяното през деня или от нас самите ...
Тълкуването е по-скоро за забавление. рядко показват истината. Simple Smile

# 226
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Незнам но в съня се чувствах направо прекрасно бях много шастлива, и знаех, че съм бремнна с момченце, но незнам какво означава целия сън...

# 227
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Мегита аз харесвам малко друг тип тълкуване който ми се струва доста по-достоверен ........
Може да си дръпнеш книгата от сайта: www.izvorite.com там цъкаш Даунлоуд и има картотека или самите книги ги разглеждаш търсиш Пиер Дако - Тълкуване на сънищата това е най-доброто което съм чела по въпроса .. отговора на сънищата  се крие в самия човек и автора е психолог и се тълкува според символите заложени в човешката психика..Дано ти хареса.. Hug

Според Дако-Появата на дете в сънищата е из­ключително разпространена - очакваме дете, преживяваме смъртта на дете, губим детето си, намираме детето си и пр. Най-чести са може би сънищата с бременност. В съня детето почти винаги означава нещо съществено, което е на път да се появи или да изчезне.

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 17:45 от ivalex

# 228
  • UK
  • Мнения: 1 351
Според Дако-Появата на дете в сънищата е из­ключително разпространена - очакваме дете, преживяваме смъртта на дете, губим детето си, намираме детето си и пр. Най-чести са може би сънищата с бременност. В съня детето почти винаги означава нещо съществено, което е на път да се появи или да изчезне.

  newsm45 newsm45 newsm45 какво да очаквам вече не издържамммммммммммм  вечееее newsm45 олеле не ми издържат вече нервите
аз отивам да си направя една вана с есенция от лайка и да се отпусна малко и да помисля и после пак ще дойда да ви поплача на рамото  smile3518

 Момичета ще ви призная нещо... аз съм наследила от майка си способноста да сънувам реални неща които се случват в момента или ще се случат много скоро, затова съм много объркана. Преди 2 години сънувах, че една от плочките в банята е напукана и виждам как един крак потъва точно там... казах на баща ми и той веднага искърти тази плочка и се оказа, че отдолу е напукана и е било въпрос на късмет да не пострада някой...
 После сънувах госпожата си по химия, че е бремнна но аз дори незнаех, че има сериозна връска и след 2 месеца разбирам, че е бременна... и еи такива неща...

 Попринцип сънувам много рядко но когато сънувам винаги има значение  Cry

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 18:02 от Megita

# 229
  • Мнения: 7 716
Когато сънуваш нещо, свързано с ежедневието ти /с случая правене на опити за забременяване/, тълкуването на съня е безсмислено, защото се приема, че той е отражение на подсъзнанието.
Така че не търсете връзка.

# 230
  • Мнения: 1 701
Когато сънуваш нещо, свързано с ежедневието ти /с случая правене на опити за забременяване/, тълкуването на съня е безсмислено, защото се приема, че той е отражение на подсъзнанието.
Така че не търсете връзка.
Peace
Точно това ти написах и аз на лични Мегита! Simple Smile
Горе главата момиче. По цял ден мислиш за бебета ... е как няма да сънуваш!?
Не тълкувай такива сънища! Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 186
Много се чудих дали да споделя това с вас:
Юли месец етърва ми,с която сме много близки (живеем в съседни апартаменти),забременя случайно от едно непазене 4 дни преди овулация.За протокола-ние опитваме вече 7 месеца.Аз саответно го понесох доста тежко.Вечерта,когато разбрах,че е бременна доста плаках и се питах (за пореден път) защо при нас не става.Заспах обляна в салзи и с вапроса:''Господи,кога и аз ще забременея?''.
Та сега за съня ми.Сънувах,че ще има неуспешна бременност юли,август-нищо и септември отново бременност.Е,аз юли не забременях,но етърва ми пък направи аборт (по избор) и вече е на противозачатъчни.
Колкото и да съм обезверена,че някога ще забременея-този сън ми дава някаква надежда.Чакам да не ми дойде на 17.09.Вече не се и опитвам да си търся  симптоми,защото ги намирам всеки месец и накрая-нищо......Та сега си чакам и се опитвам да не мисля за това.Но вие знаете колко е трудно това........

# 232
  • UK
  • Мнения: 1 351
Много се чудих дали да споделя това с вас:
Юли месец етърва ми,с която сме много близки (живеем в съседни апартаменти),забременя случайно от едно непазене 4 дни преди овулация.За протокола-ние опитваме вече 7 месеца.Аз саответно го понесох доста тежко.Вечерта,когато разбрах,че е бременна доста плаках и се питах (за пореден път) защо при нас не става.Заспах обляна в салзи и с вапроса:''Господи,кога и аз ще забременея?''.
Та сега за съня ми.Сънувах,че ще има неуспешна бременност юли,август-нищо и септември отново бременност.Е,аз юли не забременях,но етърва ми пък направи аборт (по избор) и вече е на противозачатъчни.
Колкото и да съм обезверена,че някога ще забременея-този сън ми дава някаква надежда.Чакам да не ми дойде на 17.09.Вече не се и опитвам да си търся  симптоми,защото ги намирам всеки месец и накрая-нищо......Та сега си чакам и се опитвам да не мисля за това.Но вие знаете колко е трудно това........

 Ох мила ама тези сънища са доста странни... аз не сънувам ако няма да се случи нещо свързано със съня и незнам какво да очаквам... а на теб ти пожелавам втората част от съня ти да се случи   bouquet
 Аз също чакам на 14-ти да не ми дойде така че дано да ни подмине този месец понеже с моя мъж решихме ако този месец не е станало да прекратим бебеправенето до догодина когато се преместим в София

# 233
  • Мнения: 249
Хей, момичета какво става днес? Много бяха нечакащите за 09.09, а няма нито едно положително тестче все още? Аз преди малко се прибрах от работа и с такова нетърпение седнах да прочета всичко от днес и имах големи надежди, а то...Хайде нечакащи не ни дръжте в напрежение...

# 234
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте!

Аз съм една от Нечакащите за днес  Wink Засега няма М, ако до утре сутринта няма ще си направя тестче (вчера се запасих) преди да отида на лекции...макар че ме съмнява да ми покаже толкова скоро дори и да съм бременна Simple Smile

Megita , щом досега все ти се сбъдват сънищата и този ще се сбъдне! Ще се видиш скоро с коремче  Hug

# 235
  • Мнения: 249
V-twin, ти си една от тези, които имах предвид.  Успех на сутрешния тест и  само EFP fingerscrossedНали си от Варна, морето , сините вълни...Нека има и морски представител този месец. Нали на мен ми се размина...бих се радвала за всеки друг! Успех на всички НЕчакащи момичета!

# 236
  • Мнения: 162
 Sad Здравейте, чета ви от около месец , много сте мили ,скоро ще се видим с част от вас.А аз незнам защо се бях настроила, че този месец лелката ще ме подмине, ноооооооо уви пак е тук  smile3518  newsm45 сега пак  luvbed вече по-усилено.Ако знаете колко ми помагате да не се отчая, радвам се че ви има Grinning   bouquet  Някоя няма ли да ни зарадва с 2 чертички?

# 237
  • София
  • Мнения: 3 688
хайде момичета стискам палци на всички нечакащи скоро да се похвалят

# 238
  • Варна
  • Мнения: 443
Добро утро!

Минавам само да се отчета! Simple Smile

Направих тест - отрицателен. За съжаление ще чакам още. Crazy Успех на всички останали чакащи резултати   Flutter Hug

# 239
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Момичета, бих искала да ви помоля ако искате да подпишете петиция, която е в защита на двойките с проблемно забременяване, които не можаха да се включат в програмата на НЗОК за ин-витро!
Ето адресът - http://www.bgpetition.com/in-vitro/index.html
Благодаря и успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт