Хайде утрото дойде ,да направим тестове!От 04/09-10/09

  • 11 752
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 309
Ехеее,днес е 09.09

Чакащите - чакащи да правят тестове,чакаме...
Понеже аз не съм из между тях,нямам търпение да видя щастливите бъдещи мами...Стискам силно палци       bouquet Praynig  bouquet Praynig  bouquet Praynig Hug

# 211
  • Мнения: 1 422
Става въпрос за следното-бременна съм в 8 седмица и от вчера получих някаква алергия-кожата по цялото тяло ме сърби,но нямам обрив,а най-сериозно е положението с ръцете.Подуха се и почервеняха,трудно ми е да хващам предмети и да ги свивам.Никога досега не съм била алергична към нищо,през последните дни не съм яла или пила нещо по-особено от обичайните неща.
Лекарят ми каза да пия калций с витамин С и три да спазвам диета-   само хляб,сухари,чай и вода.Спомена за изследване на кръвните групи и факторите,както и за несъвместимост между тях.Смятам да го направя.
Това не е алергия. Това са признаци на недостиг на нукакво вещество в организма. Кумицата ми имаше подобно - на нея й се подуха и отекоха много скоростно глезените. При нея беше белтъчна недостатъчност (не помня точното наименование). Оправи се като 1 седмица удеше много кисело мляко, сирене и варен белтък от яйце. Почти само това!
От друга страна дядо ми има същото в ръцете, но той е стар човек и при него е от пикочна киселина.
Трябват ти пълни изследвания на кръв и урина.

# 212
  • Мнения: 1 701
wishi може ли и моя сън да разгадаеш?
Мойта баба помоли майка ми да вземе да плете бебешки дрешки, защото тя не може, но тъй като е баба би трябвало да даде нещо плетено на бебето.

Не можах да разбера съня ти! По принцип няма нищо по-хубаво от това да сънуваш майка си и баба си! Само хубави неща предстоят ...

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Кой щеше да прави тест днес?Да докладва Heart Eyes
И тук искам да честитя рожденния ден на  elph-много рдост и щастие то пожелавам.
Пуснах и темичка за поздравления http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125968.new#new

# 214
  • Мнения: 264
Да напиша и аз няколко реда....
Бях обещала на Пенелопа да споделя впечатления от May be baby. Когато теста за овулация беше положителен, May be baby не показа никакви чертички, ами както в другите дни. Аз немога да си обясня как от слунка ще отчете овулацията  newsm78
Бях на лекар, точно в деня на овулацията и той я потвърди.
Цяла седмица коремът ми е адски надут, така ми е преди цикъл и в първите дни, имам такива леки болки и предместурални симптоми.....ама не съм сигурна дали съм бременна или не.
Днес сутринта си направих тест, много съм нетърпелива. Оказа се отрицателен, за много кратко време се появи една тлъста черта. По принцип цикъла трябва да ми дойде другата седмица..... дано не дойде  Praynig Flutter
Започнах от десетина дена да пия фолиева киселина.
Стискам палци на всички ни тука в най-скоро време да се похвалим с положителни тестове  Hug  bouquet  bouquet

# 215
  • Мнения: 2 697
Момичета, здравейте...

И аз си мислих, че може да съм бременна (трябваше М. да дойде на 28-29-ти август, а все още го няма), но вчера сутринта си направих един Sure Check, който беше отрицателен Sad Явно има друга причина да не ми идва, а толкова ми се искаше причината да е деветмесечна...пожелавам ви на всички хубави новини! Wink

# 216
  • Мнения: 1 701
Шехина , и аз имах отрицателен тест Sure Check! И не един ами два ... И причината я виж в подписа ми! Кара ме да повръщам! Simple Smile
Успех!
Тестовете не са 100% гаранция! Simple Smile

# 217
  • Мнения: 2 697
Wish, можеш да им пишеш на Sure Check да си оправят тестовете Mr. Green
Обнадеждаващо ми подейства постът ти - благодаря ти! Hug
То така или иначе ще се ходи на чичо доктор - дано да каже нещо по-хубаво  Praynig Praynig Praynig

# 218
  • Мнения: 166
Здравейте!!!
Днес доста от момичетата ще правят тест. Искам да има пожелая да видят двете чертички и да знаят че стискам силно палци  Peace Praynig
Шахи не се отчайваш, щом няма лелка имай надежда. Wishi много добре ти е казала за тестовете. Успех на прегледа Praynig
DjuDjo, не е ли рано за тестче, бъди търпелива и изчакай закъснение, чак тогава си направи тестче. Пожелавам ти резултата да е EFP

# 219
  • Мнения: 264
Здравейте!!!
DjuDjo, не е ли рано за тестче, бъди търпелива и изчакай закъснение, чак тогава си направи тестче. Пожелавам ти резултата да е EFP

Знам, че е рано, но ще се пръсна от нетърпение.

# 220
  • Мнения: 200
Здравейте мили момичета! wavey Two Hearts

Много, много, много силно стискам палци fingerscrossed на всички момичета, за които днес е денят на истината, да видят желаните две чертички Praynig Praynig Praynig. И не забравяйте да се похвалите Heart Eyes. Ние си чакаме добрите новини  bouquet.


# 221
  • Мнения: 2 697
Цитат на: anna_25

Шахи не се отчайваш, щом няма лелка имай надежда. Wishi много добре ти е казала за тестовете. Успех на прегледа Praynig


anna_25, мерсииии много за пожеланието, а между другото, много готино обръщение си ми измислила  Mr. Green Hug
Ще докладвам какво се  оказало при мен Wink
Много хубав ден  bouquet 

# 222
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета моля ви дайте ми адреси на добри съновници, че такъв сън санувах снощи, че направо още съм притеснена  Cry

# 223
# 224
  • UK
  • Мнения: 1 351
Себе си ако сънуваш бременна, предстои ти дълъг период на трудности и неуспехи.

 Дали е вярно това или от всички тия бебестресове съм санувала   Cry

Общи условия

Активация на акаунт