Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

  • 12 464
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 697
Dodo_dodo, ще спестя името му по една причина - има много свободно време, ще се открие в Гугъла и като нищо ще се появи тук, за да започнат лудостите му. Вече го е правил по други форуми, а и съвсем не е безопасен ooooh!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Dodo_dodo, ще спестя името му по една причина - има много свободно време, ще се открие в Гугъла и като нищо ще се появи тук, за да започнат лудостите му. Вече го е правил по други форуми, а и съвсем не е безопасен ooooh!

Но това е лудост !
Този човек трябва да бъде спрян по някакъв начин, поне разобличен. Не може да няма как. Иначе какво става ? Знае се, че някакъв си връзкар е извратен до степен да се възужда от мъртви деца, да има водено дело срещу него и същевременно страха от него да ни прави примирени и бездейни единствено коментаторки на обстоятелството. Някакси не ми се види редна тази работа...Боже, до къде я докарахме... Sick

# 77
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Да, но от друга страна, ако е оправдан, Шехина може да бъде подведена под съдебна отговорност за клевета Sad

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Да, но от друга страна, ако е оправдан, Шехина може да бъде подведена под съдебна отговорност за клевета Sad

Това е вярно, но аз останах с впечатлението, че случая е бил отразен вече в медийте и около него се е шумяло. Т.е. вече е станал публично достояние.

# 79
  • Мнения: 1 581
Йосарян, може да си права за параноята. Но не мога да се отърва от нея. Честно казано до преди случката с разкритата педофилска мрежа, преди година ли беше - не помня, дето имаше и бебета, не съм мислила сериозно по въпросите с педофилията. Имала съм случки в автобуса, но си мислех - защото съм момиче, защото имах вече гърди, а и някак никога не бях сигурна дали не си въобразявам. И не съм споделяла.
Тогава обаче ми се обърнаха червата - с бебета, акълът ми не може да го побере все още, толкова много съм плакала тогава.
После мъжът ми ми е разказвал случка в обществена баня, голи момченца и извратен мъж...
Не се срамувам от голотата си, нито от тази на детето ми. Но след дълго мислене реших, че не искам детето ми да приема голотата си пред други хора за нещо нормално (както е на плажа). Не искам да провокирам извратените фантазии на разни изроди с голотата на моето дете. Страх ме е, признавам, до параноя. Но не знам - сякаш по-добре свръх предпазливост, отколкото да си притъпя сетивата.

Не искам да се случи и детето ми да ми каже. Искам да НЕ СЕ случва.

# 80
  • Мнения: 2 697
Додо, разбирам чудесно възмущението ти. Когато говоря обаче за това, че не е безопасен имам предвид това, че проявите му са стигали до това да гони собствения си баща с нож и както бях писала, педофилията е малка част от "репертоара". Не ме е страх от него, защото вече съм имала така или иначе, вземане-даване с  него, но не ми се иска да се появи на този форум и да започне да тормози всички, които с право скочат срещу него. И да го разоблича като име нищо няма да се промени, най-малкото той. Той има редица психични проблеми (възможно най-меко казано) и те трябва да се лекуват, но това в нашата страна не се случва. Публичното разобличаване само може да утежни нещата, защото така той става все по-асоциален и склонен към тези прояви. Истинското решение на проблема е лечение, но на мен поне не ми е много ясно как може да бъде принуден на такова, трябва да разпитам една моя позната, която се занимава със съдебна психиатрия.


P.S. По въпросите, които си обменяте с logo5ka - Не, около случая не се е шумяло, не е бил оповестен в медиите. Става дума за град Пловдив, а бащата на "нашия човек" не би позволил синът му да бъде разобличен като педофил (въпреки че му се носи славата на смахнат), платил е достатъчно и лицето Х. е било оправдано.
А за гласността, за която говорех по-горе, имах предвид гласността по принцип, а не за конкретния случай.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Да, може би имаш основание.
А след като лицето има и психични проблеми трябва да бъде освидетелствувано и по отношение на него следва да се приложи принудително медицинско лечение. За жалост това също става съдебен ред и в случай, че е извършил престъпление, а доколкото разбирам баща му няма да допусне името на съществото да бъде компроментирано по никакъв начин...
 Sick

# 82
  • Мнения: 5 228
Шехина, а ти откъде имаш информация за сексуалните му предпочитания. Не ми звучи особено правдоподобно някой да разказва на  познатите си подобни неща, честно казано.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 567
Да се включа и аз за съжаление. Аз бях 4клас и  все още беше комунизъм. Един идиот и досега си го спомням стоеше във входа ни. Когато влязох ме попита дали искам да видя "хуя" . Аз в началото не разбрах какво ми говори. Той повтори и се опита да ме хване. Но аз зацепих, изкрещях и със всички сили побягнах нагоре  по стълбите към вкъщи. Такъв уплах изживях тогава, въпреки че   нищо не успя да ми направи, досега съм невероятно страхлива.
Никога не казах на нашите, макар  доста че по-късно съм споделяла с приятели.

# 84
  • Мнения: 2 697
Шехина, а ти откъде имаш информация за сексуалните му предпочитания. Не ми звучи особено правдоподобно някой да разказва на  познатите си подобни неща, честно казано.

Фукла, той беше бившето гадже на най-близката ми приятелка, а тя познава, за съжаление, сексуалните му предпочитания. Ние сме достатъчно близки, за да ми сподели тя потреса си от неговата сексуалност и другите му проблеми (натрапливи идеи, психотични епизоди, да не изброявам дългия списък). Самата тя дълго време смяташе, че може да му помогне, да го убеди да се лекува, което не се случи.
Участието ми в темата не бе, за да създам подобна ужасяваща "сензация", а за да предупредя пишещите и четящите тук, че има хора около нас с тази сексуална парафилия (педофилия) и се случва те да са доста прикрити, и именно това ги прави много опасни.

# 85
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Една американка на един женски семинар, на който присъствах преди години, сподели, че е била сексуално насилена от жена в детските си години. Травмата в никакъв случай не е по-малка.  Sick

# 86
  • Мнения: 2 697
Да, може би имаш основание.
А след като лицето има и психични проблеми трябва да бъде освидетелствувано и по отношение на него следва да се приложи принудително медицинско лечение. За жалост това също става съдебен ред и в случай, че е извършил престъпление, а доколкото разбирам баща му няма да допусне името на съществото да бъде компроментирано по никакъв начин...
 Sick

Да, именно, това е същината на проблема...


Една американка на един женски семинар, на който присъствах преди години, сподели, че е била сексуално насилена от жена в детските си години. Травмата в никакъв случай не е по-малка.  Sick

Така е, важен е актът на насилие, а не полът на насилника  Sick

# 87
Здравейте аз съм момче на 14 години и тази тема ме заинтригува.Аз лично съм се сблъсквал с педофил но не споделих с наще.За щастие разбрах че е педофил в web пространството.Майки обърнете внимание на това с кой си чатят децата ви.Заговорих се с уж едно момиче.Тя се представи за девойка на моята възраст живееща близо до София (не помня къде) чатихме си няколко дни и ми беше приятно да разговарям с нея - разбрана беше.Но след известно време стана много любопитна започна да доста да ме разпитва в личен план стана на въпрос че ще идва в София и предложи да се видим аз бях готов да се видим с това "приятно момиче", но събрано с всичко за което си говорихме ми се стори подозрително.За щастие имам богати познания в компютрите които ми помогнаха.Цял ден си играх докато се докопам до IP-то му за тези които сега гледат и нищо не разбират ще кажа че всеки компютър има собствен IP адрес който е нещо като негово ДНК.Та проверих въпросното IP оказа се регистрирано на 36 годишен мъж живеещ в центъра на София.Отрпавих му заплаха че ако ми е написал още едно съобщение ще се обадя в полицията предоставяйки им самоличноста и намеренията ми.Но все още се чудя дали да кажа на наще защото те ще ми четат дълга лекция за това че чата е опасен понякога и даже може  и да ми забранят да чатя.Посъветвайте ме дали да им кажа.

# 88
  • Мнения: 462
Да, сблъсквала съм се аз.
Първото, за което смътно си спомням е в детската градина.Да - там.
Моята приятелка ме водеше при един дядо - парнаджия и той ни показваше оная си работа и май сме я пипали. Но той не ни е опипвал или правил друга нещо нередно с нас  Embarassed, защото нямам някакви неприятни спомени.  Embarassed
После все на мен ми се лепяха в градския транспорт и все се местех, докато не станах студентка и не започнах да реагирам по-адекватно.
А ексибиционистите..не мога да ги преброя.Даже ми беше станало неприятно да ходя в паркове.Бях абонирана.
Страх ме е за детето ми, независимо, че е момче.Страх ме е от болните мозъци но хората, които сега ги подхранва и киноиндустрията и Интернет.
Бог да пази децата ни !!! Praynig

# 89
  • Мнения: 462
detekt_bg,
ако беше мое дете не бих ти се карала, за случката, а бих се гордяля, колко умен син имам! Естествено няма да ти се размине с родителските поучения, но това е защото ни е страх за вас и сме безсилни.
Ако съм на твое място бих споделила с родителите си! Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт