Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

  • 12 436
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 214
Сблъсквала съм с какво ли не.
Работих в дом за деца с ДЦП, мисля да не споделям такива грозотии, защото само като се сетя ми настръхва косата.
Реагирала си много правилно smile3501.
И си права че с децата се случват такива неща само с познати и близки и понякога минават месеци преди да разберат родителите. Защото децата си мислят ако това го прави чичо или татко (и това се случва) значи така е правилно, той просто ме обича.
Пожелавам на всички деца никога да не се сблъскват с това Praynig

P.S kikа   и на нашия син това му любимата стойка, така се борят с татко Joy

# 91
detekt_bg,
ако беше мое дете не бих ти се карала, за случката, а бих се гордяля, колко умен син имам! Естествено няма да ти се размине с родителските поучения, но това е защото ни е страх за вас и сме безсилни.
Ако съм на твое място бих споделила с родителите си! Успех!!!

Добре ще им кажа ама по време на лекцията ще се правя на Николчо - ще блея връбчетата.  Laughing

# 92
  • Мнения: 2 214
detekt_bg  Сега видях постинга ти. Радвам се че има такива деца.
Ти по добре познаваш родителите си и вероятно знаеш как да реагираш, но мисля че ако споделиш така както го сподели на нас ще те разберат.
И друго, мисля че трябва да идеш в полицията ако не ти се иска да се разправяш с полиция отиди или напиши писмо на закрила на детето.
 Naughty Мисля че тук може да се включи и асоциацията на българските майки.
Момичета ако четете тая тема сигурна съм, че може да се реагира по този въпрос.
Самата аз ако бях в София щях да се погрижа тоя изрод да го приберат.

# 93
  • София
  • Мнения: 38 632
Аз лично не съм се сблъсквала. Но ме гризат едни подозрения за наш близък мъж, на 75 години. Майка ми го е чула да казва, че много харесва плътта на малките. Тия дни като беше в нас, гушкаше Габи и така гадно сумтеше от кеф,че ... И само вика: "Кога ще порасне, да я водя на сладкарница, на зоологическа..." А на акъла ми: 'В някой тъмен ъгъл..."

Може и да си въобразявам, а може би не...

Кажете, ако знаете нещо повече от професионален опит и т.н., че направо нямам мира.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 17:53 от Дилянка

# 94
  • Мнения: 46 554
detekt_bg, как провери IP-то  newsm78

# 95
Един от факторите които ме възпряха е анонимноста той ще разбере че съм аз особено след като го заплаших може би трябваше да се преструвам че не знам и да го издам но в момента ме е страх защото както аз успях да го проследя така ако разбира малко повечко и той може, понеже операцията се прави по изключително прост начин и предпочитам да оставя въпроса до тук единствено ме е страх от друго - че следващата му жертва може да не се окаже хитра лисица.Голям майтап е само че друго научиха ме да проследявам IP 1-2 седмици по-рано какъв късмет само  Laughing .Интересувам се и чета, фактически днес бях тръгнал да търся материяли за болестите предавани по полов път и начини за предпазване а тук попаднах съвсем случайно но ако нямате пратив да си пишете с лапе като мен ще остана.Мога да ви кажа много за децата на моята възраст, защото самият аз съм изпитал много и не се срамувам да говоря за това.Ама аз много се откланям така че спирам до тук.  Laughing .

# 96
detekt_bg, как провери IP-то  newsm78

Страхувам се че си пада малко незаконно но много необходимо.Това е другата причина да не го издам, защото ще ми държат сметка за това как съм събрал тази информация, но ако някой е заинтересуван от този тип предпазване нека ми пише на detekt@abv.bg ще го науча.Но на въпроса отговарям кратко - с програма сверяваща данни за въпросното IP със сървър.

# 97
  • Мнения: 822
Страхувам се че си пада малко незаконно но много необходимо.Това е другата причина да не го издам, защото ще ми държат сметка за това как съм събрал тази информация, но ако някой е заинтересуван от този тип предпазване нека ми пише на detekt@abv.bg ще го науча.Но на въпроса отговарям кратко - с програма сверяваща данни за въпросното IP със сървър.
Не зная,дали в такива случаи не би се считало като "смекчаващо вината обстоятелство"... LaughingИмам предвид,ако се информира полицията.Но за това трябва да имаш 100% подкрепа от родителите си.Най-малкото могат да го наблюдават за известно време.
А ти като малко хакерче не можеш ли да проследиш контактите му?Ако обсега му на действие са все тийнове,може и такъв да се окаже...
Но на 36 може и дъщеря да си има на твоите години и ако иска да се предпази от навлеци,да лъже за местонахождението си.При всички случаи не е зле да се наблюдава малко този обект...

# 98
Страхувам се че си пада малко незаконно но много необходимо.Това е другата причина да не го издам, защото ще ми държат сметка за това как съм събрал тази информация, но ако някой е заинтересуван от този тип предпазване нека ми пише на detekt@abv.bg ще го науча.Но на въпроса отговарям кратко - с програма сверяваща данни за въпросното IP със сървър.
Не зная,дали в такива случаи не би се считало като "смекчаващо вината обстоятелство"... LaughingИмам предвид,ако се информира полицията.Но за това трябва да имаш 100% подкрепа от родителите си.Най-малкото могат да го наблюдават за известно време.
А ти като малко хакерче не можеш ли да проследиш контактите му?Ако обсега му на действие са все тийнове,може и такъв да се окаже...
Но на 36 може и дъщеря да си има на твоите години и ако иска да се предпази от навлеци,да лъже за местонахождението си.При всички случаи не е зле да се наблюдава малко този обект...


Малко вероятно най-малкото защо ще ме лъже за местожителството си пък и никога не е искал да разговаряме така по телефон въобще аудио конктакт отказваше.A и не съм хакер просто умея няколко неща за хакер има време изисква много учене.

# 99
  • на село
  • Мнения: 3 964
...Но на 36 може и дъщеря да си има на твоите години и ако иска да се предпази от навлеци,да лъже за местонахождението си.При всички случаи не е зле да се наблюдава малко този обект...

Точно това си го помислих и аз, не че защитавам някого, но самото IP и това на чие име е -не е никаква гаранция. Например домашното ми ПС е на мое име, е ако моята дъщеря си чати с теб и те поизлъже / както съм и казала да не си казва доста неща в чата/ какво следва....

Темата е доста сериозна и след всичко прочетено ми настръхват косите.
Като дете не съм имала такива случки, но в по -късен етап като студентка имаше един идиот във Варна, който се качваше в асансьора с нас и искаше да маструбира, е само дето не  го скопихме с приятелката ми.

# 100
  • Мнения: 46 554

Наистина ситуацията е неприятна, може и да имаш право, но например нашето IP се води на съпруга ми, който пък е с постоянен адрес в друга част на града, аз също се водя на другия адрес, но ако говоря с някоя майка и тя ме провери, сигурно ще се уплаши (добре, че ме познава маса народ Simple Smile)

По-добре ограничи контактите  Peace

# 101
Възможно е но първо ако беше предпазлива просто нямаше да настоява да се видим пък и много ме разпитва и то много лични неща което ме притесни може и се надявам да греша но май не греша този път или просто е серия от много съвпадения.

# 102
  • Мнения: 822
...може и се надявам да греша но май не греша този път или просто е серия от много съвпадения.
Защо не се логнеш в същия чат с друг ник.Може дори за девойка да се представиш този път и ти първи го заговори...Да видиш,до къде ще стигнете ...
И аз си мисля вече,че една девойка,колкото и да те е харесала,надали ще е толкова настоятелна.Макар че днешните момичета са способни... Grinning

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 23:03 от niara

# 103
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
detekt, мисля че трябва да споделиш опасенията си с родителите си. Заедно трябва да помислите и как да проверите и съответно кажете за този човек на полицията.

# 104
...може и се надявам да греша но май не греша този път или просто е серия от много съвпадения.
Защо не се логнеш в същия чат с друг ник.Може дори за девойка да се представиш този път и ти първи го заговори...Да видиш,до къде ще стигнете ...
И аз си мисля вече,че една девойка,колкото и да те е харесала,надали ще е толкова настоятелна.Макар че днешните момичета са способни... Grinning


Ами добре ще опитам и ще ви кажа какво е станало, но ще трябва да помисля за смяна на моето IP защото в мирката лесно ще ми види IP адреса.Но няма да се представям за момиче имам друга идея сега ще видим кой кого ще пързаля  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт