Нека ви е на късмет тази седмица от мен - 04.09 - 10.09

  • 3 672
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 950
Ban-че къде си чела, че другите мъже сами се интересували и прочие. Щото моя е абосолютно като твоя, ако аз не го хвана за ръка и не го заведа на лекар, ако не му давам лекарствата най-чинно всеки ден по два пъти, просто грам няма да се сети да го направи. На всичкото отгоре пуше много, дори Кацаров му каза, че е хубаво да ги намали ама не и не. Но дори вече не се ядосвам, нито се караме за това. Няма смисъл, те гледат по друг начин на проблема с бебеправенето, не могат да бъдат така пристрастни каквито сме ние.
Не му се ядосвай, а го води където трябва, давай му витамините и действай нататък. Hug
Няма смисъл от излишни изхабени нерви и сръдни.
Аз между другото съм му  безкрайно благодарна на моя, че все пак се нави на спермограми, микробиологии и куп други неща, щото има много мъже, които не откликват, и жените си се тормозят, а проблема може въобще да не е в тях.

Хайде отново хубав почивен ден ви пожелавам  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами БАНче, то повечето мъже са така. Мислят, че задължението им опира дотам да дадат материал и толкоз. То и изследванията им какви са, в сравнение с нашите - хоп-хоп в чашката и готово. Ама и затова трябва да ги ръчкаш. Не го мъмри мъжа ти. Повечето са такива /така си мисля аз, де - от наблюдения/. Ако се наложи, ще му даваш всяка сутрин ти хапчетата /и в устата, ако трябва/ в името на заветната цел. То се е видяло кой е силният пол.

# 32
  • Мнения: 1 320
Банче, не се притеснавяй много-кой каквото и да разправя и в най-добрите семейства е имало търкания по тази тема. При нас, например /той никога не е отказвал каквито и да е изследвания или хапове/ се оказа, че сексът по график е голям проблем. Няма да ти казвам колко цупене и сръдни имаше. Накрая и на мен самата ми дойде до гуша. Колкото до аглутинатите-възможно е при Стаменов да не ги изследват, не зная, говори с него. И накрая да те успокоя-няколко лекари са ми го казвали-аглутинатите се преодоляват с инсеминация или в най-лошият вариант-ИКСИ.

# 33
  • Мнения: 1 441
Ами чела съм за такива мъже, които откликват - Хера ми беше писала, КайРен... както и да е...
Лошото е, че толкова не му се занимава, че е готов да бръкне в джоба да извади 6000 лева за ин-витро или икси и да се приключи  Close. Проблемът е че за мен стимулацията крие рискове и искам да предприемем такива неща едва след като всички други варианти са изчерапни, а не защото го мързи да яде мед или забравя да си вземе хапчетата.  Twisted Evil Close Тъпото е, че сутрин излизам преди него и не мога да го контролирам - иначе вечер няма пропуск.  Crossing Arms
А за аглутинатите - при Стаменов също ги изследват, но пише "Аглутинати - не"

# 34
  • Мнения: 1 029
Бан-че, току що четох това, което сте писали на мъжът ми...И той се убеди, че явно не съм единствената, която го тормози. Mr. Green Party
Помисли, избери най-добрият вариянт според теб и действате!
Говори със Стаменов и ако трябва пуснете още една спермограма.
Успех, миличка!  bouquet

Мини, много си сладка със коремче!
Много ти се радвам!Целувки и успех докрая!

  bouquet

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 19:21 от danidan

# 35
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ами ние като питахме личната си къде е най-добре да се направи спермограма, тя беше категорична, че в клиниката на Щерев са най-добри. Това го казва жената от чисто професионален опит, че ние не й бяхме първата проблемна двойка.

Иначе мен ми става много мъчно като ви чета, как мъжете ви се опъват за изследвания и лечение...  smile3518 и оценявам каква късметлийка съм в това отношение. Много по-трудно е при нас българите един мъж да си признае, че има проблем в това отношение
При мен може би помогна това, че не спестявах никакви подробности на милото по моето лечение - в рамките на 1 година той знаеше какви изследвания и как са ми правени, какви лекарства пия заедно със страничните им ефекти и противопоказания, както и това какво ми предстои и какви рискове крият асистираните репродуктивни мерки.
Искрено се надявам да успеете да се преборите с магарешкия инат на половинките си и скоро да има много поводи да се радвате.  Hug

# 36
  • Мнения: 415
И аз да кажа, че се водиме за ръчичка на спермограма  Laughing Имаше и малко мрънкане преди това  Mr. Green, но сега вече попретръпна.
Банче, защо не поговорите за притесненията ти, мисля че тогава ще е готов на повече саможертви. Ако разбира какви са рисковете за тебе, ще има по-голямо желание да се вкючи в борбата. Успех мила!   bouquet

# 37
  • Мнения: 740
И аз да си кажа на всеослушание - все едно за моя мъж пишете Twisted Evil Търпеливо подавам сутрин и вечер витаминките, пък дано се получи...

# 38
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте на всички! Най-накрая имам нет вкъщи, 3 дни се разправям с доставчика - имаше някакво недоразумение и ми бяха спрели нета.

С моя мъж беше голям цирк, когато трябваше да прави за първв път спермограма.  Joy На приказки иначе беше много смел, беше готов веднага да иде да даде материал. Обаче когато ножът опря до кокала, той се запъна като магаре на мост. Наложи се аз да му запазя час за спермограма и да се водим за ръчичка до клиниката. След като видя лошия резултат от спермограмата обаче се взе в ръце и прави вече всичко сам. Разчита на мен само да му търся информация и да му купувам лекарствата и витаминките. Добър си ми е жабокът  Heart Eyes
Хи хи, като казах жабок и се сетих - той знае вече как ми е ника и само ми мъкне разни предмети жабчета вкъщи, та си правя колекция сега  Sunglasses

Успешна седмица на всички!

# 39
  • Мнения: 7 716
Моят пък не само, че му записвам час, водя го за ръчичка до клиниката, ами и влизам в стаичката, защото искал да сме заедно.
Но иначе никога не отказва и не се дърпа.

# 40
  • Мнения: 1 441
Аз май попрекалих с плюенето по скъпия.  Rolling Eyes Той всъщност сам си запазва часовете и си ходи на изследвания и не ме вика в стаичката (макар, че Лали това сигурно е много забавно Mr. Green). Само много забравя да си пие хапченцата за подобряване на спермата, да яде мед и категорично не иска да носи боксерки (то като се замисля и аз май не искам - хич не са секси Crossing Arms). И се чувствам като негова майка - само ходя подире му и му дудна: "Изпи ли това, а изяде ли онова..."
Иначе е съвсем наясно с рисковете за мен. Бил е до мен през цялото време и знае как изглеждах и колко време ми трябваше да мога отново да си стъпя на краката. 

Момичета, аз днес заминавам при мама и при свеки и ще се върна чак в неделя. Така че ще се видим с вас в понеделник. Желая ви прекрасна седмица  Hug

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте момичета!
   Днес е пустичко тук, а така ми се искаше някоя от вас да е на линия за да ми поуспокои душата. Май за първи път в живота си се сблъсквам с "розова овулация". Сърцето ми спря да бие от ужас след като видях зацапване по никое време. До сега четох всичко изписано за нея, след малко скачам в гугълчето да поровя за инфо и там.
   Отдавам всичко на объркани хормони, нямам търпение утре да отида в Малинов и да ме прегледат. Стискайте палци, моля ви. Имам нужда!

# 42
  • Мнения: 7 716
Споко, ако е само зацапване, ако е само този цикъл, не му обръщай внимание. Не е необходимо преглед.

# 43
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛАЛИ, благодаря ти за бързия отговор. Да, за първи път ми се случва И това. Аман, какво ли не ми мина през главата. След 2-та спонтанни аборта при всяко ходене до тоалетната изпадам в тих жас, а като се появи и това в буквалния смисъл ми секна дъха. Четох, че при някои момичета е еднократно леко зацапване, при други-продължава няколко дни подобно на оскъден цикъл...при мен днес е за втори път. Боже, колко тъпо се чувствам като обяснявам подобни неща.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 3 376
Голди, успокой се!  Hug Както ти е казала Лали, розовата овулация е напълно нормално явление и няма нищо общо с абортите. Кой ден от цикъла ти е днес?

Общи условия

Активация на акаунт