Нека ви е на късмет тази седмица от мен - 04.09 - 10.09

  • 3 667
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 010
Ва и аз се радвам за теб  Wink Много добра новина, продължавай в същият дух да ни съобщаваш хубавинки, стискаме палци  Hug

# 91
  • Мнения: 1 419
Здравейте, момичета. Ами промяната за сега е позитивна. Намалява течението и сега е слабо кафяво зацапване, но още го има  Rolling Eyes. Иначе датата на М. ми беше около 2 септември. Може и да е заради това, но не ми се вярва  newsm78 Кръста продължава да ме боли и от време на време корема, но слабо и не постоянно. Чинно си пия лекарствата, но не мога да лежа, защото до 12ч трябваше да освободя стаята, та сега стоя в офиса на стола. Поне спах много - от 10ч та до 8.30 сутринта, и още можех  Embarassed но щях да изпусна закуската  Crazy Полета ми е чак в 10ч довечера и се надявам всичко да е наред, а после в къщи е по-лесно. Благодаря ви много за подкрепата и съветите  Hug

Ва, на теб честито за резултатите, дано и тези в понеделник да са така добри  Praynig

Дендиhahaha .... Как да не те помним, бе моме. Добре си се завърнала. И скоро да заминаваш към отчените вече   bouquet

# 92
  • Мнения: 415
Аичка, дано всичко да е наред   fingerscrossed! Лек полет  bouquet

# 93
  • Мнения: 3 010
Ая а теб сме мила  Praynig пиши по скоро като се прибереш вярвам,че всичко ще е наред.

# 94
  • Мнения: 1 612
Здравейте сладурани!
Ая пази се много! И да пишеш как си!
Ва браво за резултата! Стискаме палци и за захарта!
Денди недей да се влияеш от мнението на хората. Щом си видяла в Сариев твоя лекар - значи наистина е той! Смело напред! Аз за посткоиталния тест не се притеснявай! Момичетата са те посъветвали вече! Протича като обикновен преглед! Успех!

Да Ви кажа и на мен миналия месец ми дойде по-рано с 1 седмица. А пък напоследък ми се е удължил цикъла от 30 на 33 дни. Явно с всички става нещо, ама какво ли?  Thinking

Аз се разминах с кученцето. Явно няма да ми го дадат.  Sad Но ще видим. Може за Коледа да си поискам кученце за подарък.  Wink

# 95
  • Мнения: 1 329
Айчка,
сви ми се сърцето като прочетох за премеждията ти. Силно се моля всичко с близнаците да е наред, пази се!
Ва, браво за резултатите.
Значи да не разчитаме на НЗОК за инвитрото. Така си и знаех. Tired

След дълги молби на 08.09 си запазих час при Стаменов да каже накъде ще поемаме. Казаха че за 1 ден всички часове били заети до средата на октомври. Става все по-трудно и по-трудно. Дано повече момичета забременеят и да освобождават места. Mr. Green

Върнах се от Албена. Фестивалът на рекламните агенции премина много добре, починахме си, помотахме се по моренцето и сега пак на работа. За съжаление не успяхме да се изкъпем, но ще се надяваме на следващото лято.

Общи условия

Активация на акаунт