Кога пропушихте?

  • 3 753
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
Пропуших на 16г.но вече не пуша от 2г. Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 526
В 8 клас. Та до 12ти всичко ми е забулено в тютюневи и алкохолни димове и изпарения... Mr. Green Покрай дечица се преборих с този порок #2gunfire. Те са те посъветвали ама и аз- недей- удря по здравето най- вече, а и по джоба...

# 62
  • Мнения: 282
Ами бях в десети клас Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 4 371
...............И да, не мога да пея като Марая Кери, защото вече си имам хроничен фарингит....
Аз пък мога Blush

# 64
  • Мнения: 13 512
Аз на 15,но леля ми /лекар/- на 40! Никога не е късно да се омаскариш Laughing

# 65
  • Мнения: 4 806
не си спомням, но бях 9 клас. Това какво ли ще рече като години? Вероятно 15-16. Май, както повечето тук. Ами не съм ги спирала от тогава. Естествено, че докато завърша училище с дни съм могла да не пуша. Все още не е бил тъй силен навика.

# 66
  • Мнения: 4 371
Никога не е късно да се омаскариш Laughing
Ха ха ха, вярно е  Blush

# 67
  • Мнения: 1 263
На 16, след 20 години активно тютюнопушене (на моменти минавах 2 кутии на ден) ги спрях. Последната година се побърках на тема цигарена миризма....миех си зъбите след всяка цигара от ужас, че смърдя и че на дъщеря ми й е гадно, като се доближавам до нея... Затова ги спрях, за да не си претъркам зъбите  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 002
на 13-14 - за да си докажа( полажа )  , че мога сама да взимам решения Simple Smile , после ми омръзна и ги спрях Simple Smile

но никога не е късно да пропушиш - имам една съседка - на 60 е сега , каза , че е пропушила на 40 и няколко
една моя леля-баба също ми разправяше  , че е пропушила след 40те си години  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 621
На 14- 15 опитах за пръв път. Пушихме по цигара с приятелки, за да докажем колко сме големи и независими ooooh!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 156
На 16 започнах и аз, за да не се деля от класа, за което сега съжалявам ooooh! Щом до сега не си пропушила - не ги започвай изобщо Peace

# 72
# 73
  • Мнения: 107
на 22,но когато ре6ихме 4е 6те правим бебе и  когато бях бременна и после докато кърмех не съм пу6ила но веднага следкато ми спря кърмата zапалих и се по4на пак   Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 2 623
Пропуших на 15 и то на инат, иначе бях върл непушач и исках никога да не пуша. Обаче зимата се събирахме в едно супер малко кафе и като запалят останалите аз най-много се тровех. И си казах абе откъде накъде другите ще ме тровят, я поне и аз да се забавлявам и на всичкото отгоре пропуших с цигарите за отказване по онова време АНТИТАБ  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт