Августовски бебета 2020 !

  • 17 469
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 854
По нашия край зимата си е доста студено, вали си сняг. Особено пък като вали сняг и е невъзможно да се излезе с количка, ще ми е необходимо да се бебеносим.
Освен ще искам на майка ми едно яке на заем, тя е по - едра от мен и може и да ми свърши работа. 😁
Иначе аз съм крайно студенлива, дори лятото спя с юрганче, ще искам да съм добре увита на всяка цена.

# 691
  • Мнения: 2 379
По нашия край зимата си е доста студено, вали си сняг. Особено пък като вали сняг и е невъзможно да се излезе с количка, ще ми е необходимо да се бебеносим.
Освен ще искам на майка ми едно яке на заем, тя е по - едра от мен и може и да ми свърши работа. 😁
Иначе аз съм крайно студенлива, дори лятото спя с юрганче, ще искам да съм добре увита на всяка цена.
Разгледай приставки за якета за бебеносене, ако не те устройват виж дали някоя шивачка може да ушие за твоето яке . Ако е истинска зима при вас , може да харесаш някой хубав плат и да си го подплатиш и да си го направил с джобче примерно или маншон. А има и термодрехи, които не са никак обемни и ще ти пазят топличко ,докато носиш бебето. А при бебеносенето допълнително се сгряваш Simple Smile

# 692
  • Мнения: 35 153
Среднощни размисли 😁 - за колко време ви стига една кутия АМ
За седмица

# 693
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
За бебеносенето през зимата открих някакви специални якета , ама и цените им са "специални" Grinning
https://mamazone.bg/index.php?_route_=drehi/jackets
И покривала:
https://mamazone.bg/index.php?_route_=drehi/inserts

# 694
  • Мнения: 1 355
Ужасни цени 😬 Аз още не мога да се накарам да купя тези ергономични раници/слингове, някак не че толкова нямам тези пари, колкото просто ме е яд да ги дам 😂 Особено пък за онези за над 300 лева - АБСУРД. Аз пак да питам как ги обличате нощем. В нашата стая е 25°, ама понеже навън е студено майка ми снощи я навлече с боди-потник, жилетка, ританки и чорапи и я зави 😂 Прилоша ми направо, ама детето беше заспало и чак посред нощ я разсъблякох, четох разни страхотии какво може да стане на бебетата, ако ги претоплиш 😬

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 09:39 от Алетея

# 695
  • Мнения: X
Ние отложихме ваксините защото баткото е сополив.
Бебешока е качил 1,500 кг. За 1 месец и е пораснал 5 см. Вече е 5,700 кг. и 57 см. Simple Smile

Давам Нан 800гр. е кутията и му стига за седмица, от два дни хапва по 150 мл. до обяд, след това по 120 а вечер по 90мл.

Как сте с времето момичета?
Аз нямам време за нищо. Когато спи гледам да свърша домакинската работа на бързи обороти, май ми остава време само да пия кафе и да видя за 5 минути форума Wink

# 696
  • Мнения: 7 898
Ужасни цени 😬 Аз още не мога да се накарам да купя тези ергономични раници/слингове, някак не че толкова нямам тези пари, колкото просто ме е яд да ги дам 😂 Особено пък за онези за над 300 лева - АБСУРД. Аз пак да питам как ги обличате нощем. В нашата стая е 25°, ама понеже навън е студено майка ми снощи я навлече с боди-потник, жилетка, ританки и чорапи и я зави 😂 Прилоша ми направо, ама детето беше заспало и чак посред нощ я разсъблякох, четох разни страхотии какво може да стане на бебетата, ако ги претоплиш 😬
Това в България ли?
При нас лятото свърши отдавна и повече от едно боди с дълъг ръкав друго не му обличам.

# 697
  • Мнения: 747
Среднощни размисли 😁 - за колко време ви стига една кутия АМ

Ние сме на Аптамил АР 400гр, за 3 дни ни стига, като е изцяло на ам.

В нас е 24-25° и е с боди с къс ръкав+ританка. Вечер пада на  22-23° и пак така е облечен, слагам го в чувалче  0.5тог.

# 698
  • Мнения: 7 898
Панталонки слагам само ако излизаме навън.
Имам чувал но направо ще се свари в него. Вечер спи само с едно одеало и целия е потен.

# 699
  • Мнения: 591
Да ви кажа на мен ми е студено, сигурно одъртявам, но почнах да обличам и беба. Слагам боди с д.ръкав и отгоре  памучно елече, отдолу ританки с чорапки и така спи. 21-22 градус е в стаята. Завивам я с по- плътна пелена, но ръчичките и съответно рамената са и отвън и затова слагам най- вече елечето.

# 700
  • Мнения: 337
И вкъщи вече температура падна на 25гр и на мен лично ми е студено, значи и на бебка също 😃 Ходя с къс ръкав и къси гащи, но само защото не съм извадила дългите дрехи, но си ми е студено. Нея я обличам с боди с дълъг ръкав и ританки.

Не знам как ви се получава да ги оставяте в люлките шезлонг с часове. Аз се опитвам след като е заспала на мен, да я оставя дори за малко, но как пък усеща бе, веднага се събужда. Единственият вариант да спи през деня вкъщи е на мен.... Иначе няма да спи, ще реве, ако я оставя, очите ще й станат червени от недоспиване, но няма да заспи. Накрая ще стане 18ч-19ч и тя ще заспи и като дойде време за къпане към 20ч няма да можем да я събудим. Ето това е тя... Добре, че се оправя времето да излизаме, че днес 3 ден вече сме вкъщи. Полудяла съм

# 701
  • Мнения: 2 004
Нашият е по боди с дълъг ръкав и ританки или панталонче с чорапки.
Нощем спи с ромпърче.
Сутринта му облякохме един анцуг върху дрехите, за да го снимаме с него, че да изпратим снимката за рд на баба му.
И докато го навличахме му обяснявах и успокоявах, че майка му и баща му не са олигофрени и след 2 мин ще го съблечем Joy
Вчера го оставих за час с баща му, че ходих да пазарувам. Мислих с детето да изляза и му бях облякла тоя дебел анцуг, че навън духаше.
Ама в крайна сметка го оставих вкъщи и баща му не се е сетил да го съблече.
Че ми звъни по някое време и ми вика, че детето мрънка нещо. Викам-ок, сега се прибирам. След малко ми звъни и гордо ми каза, че му е махнал анцуга и детето вече не мрънкало, да съм си била пазарувала спокойно, оправил се бил Joy

# 702
  • Мнения: 2 379
Алетея, извинявай, ама зимата  с космонавт у дома ли ще го облича майка ти?Nature Snowman 
И именно навън е студено, но в стаята е топло. Да не говорим, че 25 ги дават много топло за спане.....
Не знам у нас колко градуса е, но на мен ми е леко студено вечер( още спя само по бельо) и си мятам един тънък чаршаф, малката е с потник боди, ританки и блузка с дълъг ръкав, завивам я с тънка пелена. Но така я извеждам и на вън.
Претоплянето е също толкова опасно, колкото изстудяването. Бих заложила на обличането спрямо това дали родителите са зиморничави, времето навън и вътре и най-вече детето. Ако е червено като рак и плаче, поти се и др. няма да го навличам. Ако е студено и бледо, неспокойно...ще го облека . То е малко проба-грешка.
Сега е 18 градуса при нас и мрачно, за това пелената я смених с тънко одеяло за сутришната разходка, но същите дрехи.

# 703
  • Мнения: 1 355
Знам си аз, че майка ми е луда, разкарва се у нас по къс ръкав, боса и с нагънат до коляното анцуг, ама детето го навлича и го завива с дебело одеяло 😂 Викам ти себе си би ли навлякла така, луда жено 😂 Вика тихо там, ще простудиш детето 😂😂😂😂😂😂 Викам разбирам да си толкова дърта, та да не усещаш с бабешки крайници реалната температура, ама още не вярвам да си толкова издухала 😂 Сега съм я инструктирала повече да не ми дава акъл как да я обличам, че ще скачам на бой 😂

# 704
  • Мнения: 854
Нашата госпожица е по боди с дълъг ръкав, тънко клинче и чорапки. В момента у нас е около 24 градуса и ми е студено, затова и едно тъничко елече й сложих.
Нощем спи с ромпър и я завивам с чаршафче.
Вече седмица се борим с обрива от прегряване, утре пак сме на кожен. И той много упорит се оказа.

Май и пъпчето й е започнало леко да се "развива", защото има леко лилавееща част по средата. С това нейното надуване и пъшкане, ще си направи беля. Не знам обаче как мога да предотвратя да стане по - лошо.
При вас за колко време се разви пъпната херния?

Общи условия

Активация на акаунт