Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 826
  • 983
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 119

Ето го и моят комплект! Нямам търпение да го изпробвам! Two Hearts

Последна редакция: ср, 11 ное 2020, 12:04 от Редактор**

# 976
  • Мнения: 1 533
Здравейте дами,

Днес и аз получих своя комплект - 3 minute miracle.

Скрит текст:


Ето ги самите продукти:


И олиото:

На първо четене аромата им е чудесен. Ползвала съм Пантене преди може би година и нямам търпение да ги пробвам днес по-късно. Довечера ще редактирам поста с първи впечатления.

Update:

Краищата ми преди да я измия.
Скрит текст:


Измих я два пъти с шампоана. Много много хубав аромат има, солидна пяна направи и двата пъти. Е, това е нормално за сулфатни шампоани. Аз съм свикнала с безсулфатни и след кото изплакнах втория път си поскърваше доволно.

След това сложих от балсама. Също чудесен аромат. Завих на кокче и може би след около 15 минути измих. Много гладка усетих косата си. Завих я в един тюрбан и след 20 минути сложих от олиото.

Олиото, определено има най-хубавия аромат. Жалко, че не се задържа. Изсуших с четка и сешоар. Олиото не утежни и не слепна косата.

Косата ми след това беше гладка, мека, лесно се решеше, има обем и блясък. Сред по продължително ползване ще видя реално даро всеки път ще ми е толкова положителен отзива ми.

Накратко, моята коса е гъста, третирана, постригвам я на 2-3 месеца - профилактично. Grinning Искам от всяки продукт да не утежнява, да не слепва и да придава блясък.  За сега мнението ми е положително.

Това е косата ми след:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 23:07 от LieToMe

# 977
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 895
Здравейте!
Първо искам да благодаря за наградата, тъй като нямах възможност да го сторя във форума, след като разбрах че съм сред избраните.
Моите продукти дойдоха на 06.10.2020 г. след обяд в мое отсъствие. От нетърпение снимките направих веднага щом се прибрах от работа. Вижда се, че съм ги правила на изкуствена светлина:
Скрит текст:
               
   





Реших обаче да проявя търпение относно изготвяне на ревюто и да използвам максимално дадения от БГ-мама срок, за да мога да пробвам по-дълго време продуктите.
От снимките се вижда, че комплектът се състои от шампоан и балсам, поставени в много хубав несесер с размери 20/18.5 см., който е от стабилен материал и ще може да се ползва и за вбъдеще, т.е. не е за еднократна употреба. Има упътване на български език как да се ползват шампоана и балсама.
Явно преди изпращане на продуктите са чели внимателно постовете ни, защото моята коса е слаба и увредена от боядисването и наистина точно такъв шампоан ми е изпратен: Pantene Hair Superfood Shampoo - за слаба и увредена коса с PRO-V комбинирана формула с антиоксиданти и липиди, и точно такъв балсам: Pantene Hair Superfood 3 Minute Miracle Conditioner - специално създаден укрепващ балсам за слаба и тънка коса, предназначен за ежедневна употреба, който подсилва, подхранва структурата на косъма и обгръща косата в неустоим аромат. Освен че е слаба и ежемесечно боядисвана, косата ми в последно време започна и много да пада. Поради тази причина в деня на получаване на продуктите бях на фризьор, за да намаля дължината на косата си. И двата продукта обещават, че след употребата им косата ми ще бъде мека, красива и бляскава, както и че ще бъде подхранена и предпазена от бъдещи увреждания.
Още същата вечер изпробвах шампоана в комбинация с балсама. И двата продукта са с много приятен аромат, който остава и след измиване. Шампоанът е с по-рядка консистенция от балсама, което е и нормално, според мен. Оказа се и много пенлив, поради което бе достатъчно само едно измиване на косата ми. От известно време се старая да си мия косата през два дни, защото преди я миех всеки ден, което мисля че още повече я изтощаваше. Водата ни е много варовита и не мисля че това ежедневно миене на косата ми й се отразява добре.  
В упътването за ползване на балсама е записано да се сложи количество колкото орех, но на мен ми се стори, че ще ми е много и затова сложих по-малко, тъй като и косата ми вече е къса. Аз рядко ползвам балсам, най-вече след боядисване на косата, но винаги поддържам такъв в наличност у дома.
След изсъхването на косата обаче (не ползвам сешоар) я усещах тежка, а визуално изглеждаше като на клечки. Най-лошото е, че още на другия ден я усетих много мръсна и още по-тежка, но въпреки това изчаках да мине още един ден.

Скрит текст:

Не успях да изчакам да я измия на третия ден и затова на 08.10. вечерта си измих косата един път с шампоан, но без да ползвам балсама. Мисля че този път нещата са по-добре. Снимката обаче е от 09.10.

Скрит текст:
Този път косата ми изчака времето до следващото измиване без да я чувствам мръсна.

На 11.10. направих измиване отново с шампоан и балсам, но след боядисване на косата ми. Струва ми се, че резултатът и този път е по-добър от първия път, а и косата ми отново издържа до следващото измиване.
Скрит текст:

Това са снимки от снощи 14.10. – преди измиване и след измиване  на косата ми с шампоана, който по принцип ползвам.  

Скрит текст:


След трите различни варианта на използване върху моята коса на продуктите от Колекция Pantene Superfood – шампоан и балсам, мисля че е време да направя обобщение.
Лично аз ще използвам получените продукти поотделно, тъй като така моята коса се чувства по-добре, предвид всички опити, които направих.
За обещанието, което дава шампоанът, че ще направи косата ми здрава и по-силна няма как да споделя мнение, тъй като е необходимо много повече време да го ползвам, за да преценя. Но ще се радвам, ако се изпълни обещанието, тъй като в моя случай това е наистина необходимо за косата ми.
Балсамът обещава по-лесно разресване, изглаждане на косата и предпазване от накъсвания, но явно това е за тези дами и господа, които имат по-гъсти и дълги коси. Преди бих изразила мнение, но към настоящия момент (нали намалих дължината на косата си…..) няма как да изразя такова.

В крайна сметка шампоанът и балсамът ми харесват, но както с всеки продукт трябва да се пробват, за да се прецени индивидуално на всяка коса как биха се отразили. Хората сме различни, косите ни – също.
Още веднъж благодаря за възможността да пробвам продуктите на Pantene!

# 978
  • Мнения: 655
И аз получих вчера моите продукти и веднага вечерта ги пробвах. Първото, което ми направи впечатление, е несесерът, който е много красив, но ми се струва не особено здрав за постоянна употреба. Все пак е чудесен бонус към подаръка Simple Smile
Ароматът на продуктите е много приятен, по мое мнение - ябълков, но особено силно го усещам от шампоана.
Той се справи добре с почистването, добавих стандартно количество, както обикновено. След измиването от шапоана и балсама косата ми се усещаше много мека. Добавих от олиото за връхчетата, които по принцип са ми сухи.
След изсушаване косата ми остана все така мека, гладка, с вече лек аромат.
Днес ароматът не се усеща толкова, но косата е чиста, подхранена и пригладена. Връхчетата не са сухи, нямам пърхот и не е омазнена.
Като цяло съм приятно изненадана, но бих била категорично доволна след още поне 1-2 дни, защото косата ми обикновено се омазнява, както и след няколко употреби.

# 979
  • Мнения: 4 841
Аз също получих своя комплект шампоан и балсам. Искаше ми се да пробвам спрея, но явно ще си го купя.
Ползвала съм Пантен години наред, знам какво да очаквам. И този път не успя да ме изненада. Чудесен, бюджетен шампоан. Наистина е необходимо съвсем малко количество от него, за да разпени косата идеално. За справка, шампоана който напоследък използвам хич не се пени, но ми действа чудесно на скалпа.
Пантен има много нежен аромат. Хареса ми! Косата след сешоара стана въздушна и лека и хич не мога да се оплача от липса на обем. Балсам нанасям само по краищата на косата и никога в корените.
Не съм възхитена, че косата ми се разпиля, но пък е доста мекичка.




След едно измиване няма как да дам съвсем обективно мнение. Моите изисквания са да не изсушава косата, да не дразни скалпа, и да помага за бързото омазняване на корените. Мия косата през ден. Все още търся подходящият шампоан, който да разреди това.

# 980
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
И аз си получих продуктите в понеделник. След толкова много положителни отзиви очаквах нещо впечатляващо. Първо несесера е откровено грозен и прилича на детска играчка. Този невероятен аромат, който всички описват на мен не ми понася. Шампоана се пени добре, но ми се стори малко тежък, така да го кажа. Балсама и олиото ми харесаха. Косата ми изглежда гладка, но я чувствам мазна. Не са моите продукти явно, но пък други техни продукти много ми допадат. Благодаря отново за подаръка!

# 981
  • Мнения: 1 768
Аз също си получих комплекта.Несесерът ще ми  бъде идеален за плаж , тъй като е лек , ще побира доста неща , прозрачен е и няма да влиза лесно пясък.На първо четене шампоанът и балсамът много ми допаднаха.Ухаят приятно , но естествено ароматът не се задържа много.Косата ми стана мека на допир , чувствам я хидратирана и плътна.

# 982
  • София
  • Мнения: 2 011
И аз си получих комплекта:

Измих си косата снощи като ползвах и двата продукта. За мен ароматът не е прекалено силен. Едва го усещам след изсушаване.
Не мога да дам категорично мнение след една употреба. Имам себореен дерматит и положителното е, че не ме засърбя скалпа. Обаче ми липсва обем, косата ми седи сплескана в корените. Следващия път ще пробвам продуктите поотделно. Иначе ползвам шампоан и балсам в същия ценови клас.

# 983
  • Мнения: 5
Всички искаме да се радваме на красива, мека и блестяща коса, но често реалната ситуация е съвсем различна. Много от нас се сблъскват с проблеми като сухи и накъсани краища, трудно разресване, липса на блясък и обем. Често се питаме защо косата ни е в подобно лошо състояние и дали не са изцяло виновни агресивните бои, стилизанти, преси и маши, които използваме.

Но тайната на красивата коса започва много преди това... още при избора на правилните продукти за измиване и подхранване.


Pantene отправи предизвикателство към всички дами във форума да открият и тестват тайната на красивата, гладка и бляскава коса с колекциите Pantene Repair & Protect и Superfood.

Вижте резултатите от проведената кампания ТУК.

Общи условия

Активация на акаунт