Поредната тема за Парфюми

  • 4 595
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 211
Обожавам го и аз като теб  чакам зимата за да си го взема...тежичък е за лятото, но е неповторим
Може ли да ми кажете на кой парфюм ви прилича, че на външен вид ми изглежда лек и ми грабна окото

# 46
  • Мнения: 4 740
Предполагам питаш по аромат с кой си прилича?....Аз лично немога да го оприлича на никой...Но не се бъркай в никакъв случай не е лек.

# 47
  • Мнения: 239
Аз предпочитам за делничния ден дезодорант или лека тоалетна вода. Как мислите вие?

mama_mary, ами то повечето от парфюмите са разпространени в няколко варианта. Най- силните концентрати на почти всеки парфюм се продават в едни сладки шишенца също като по- големите, но техни миниатюри. Обаче тях почти никой не ги купува, поне аз лично не познавам такъв човек, пък и са неплащаеми  #Crazy Хората си взимат по принцип или "Парфюм спрей" (доста по- слаб от концентрата) или "Тоалетна вода" (още по- слаб) от същия вид. А редица производители на парфюми пускат някои от марките парфюми само като тоалетни води. И двете са много по- неконцентрирани от съвсем истинския парфюм. Даже за много от парфюмите на пазара изобщо не се продават концентратите им, явно няма търсене. Лично аз дезодоранти ползвам само за под мишниците, но те са много вредни за околната среда и доста често предизвикват алергии или задушаване. Затова ползвам от известно време само течни дезодоранти. Иначе на мене много ми допадат лосионите за тяло, които са със същата миризма като парфюмите. Ухаят наистина много нежно и децентно на кожата и я овлажняват чудесно след баня.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 21:21 от Stela-Maria

# 48
  • София
  • Мнения: 3 328
Обожавам го и аз като теб  чакам зимата за да си го взема...тежичък е за лятото, но е неповторим
Може ли да ми кажете на кой парфюм ви прилича, че на външен вид ми изглежда лек и ми грабна окото
О, не...в никакъв случай не е лек. Един такъв "сериозен", благороден, тих аромат. Нещо, което, без да се натрапва, веднага се усеща. Парфюм, който, примерно, би си подхождал с костюм от кадифе, но не и с вълнено шотландско каре.
Не мога да го оприлича на някой познат ми досега. Но може би познавам твърде малко Grinning

# 49
  • Мнения: 239
Всъщност и парфюмите, независимо дали са тоалетни води или не, те пак дразнят кожата през лятото, ако се излага пряко на слънце мястото, което е напръскано с парфюм. На мене лично нищо ми няма, но съм чувала, че има хора, които имат проблеми с това. Може би наистина тогава са най- подходящи лосионите за тяло на съответната марка парфюм или пък боди тоник, който е без алкохол. Аз съм влюбена в един боди тоник на Ланком, който мирише и на чисто и на лято едновременно. Казва се Aroma sun и е много подхранващ за кожата, има и витамини в него:

# 50
  • Мнения: 5 140
Много благодаря на Karimma  bouquet и chujdata  bouquet за линковете!  Grinning
Цените наистина са фрапиращо ниски, дори подозрително, но след положителните отзиви най-вероятно ще се възползвам и аз  Wink

И аз, и аз смятам да се възползвам, харесаха ми много цените там.

# 51
  • Мнения: 2 673
Живанши - Very irresistible

# 52
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 6 417
Аз пък искам да попитам защо на някои от парфюмите пише, че са тестери и не са за продажба, а всъщност ги продават? newsm78

# 54
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Бурберито определено е с натрапващ сладък аромат SickНа мен ми се гадеше от него.Особено лятото миризмата му е ужасна.4ерути 81 е един от най-женствените аромати,които съм имала Grinning

# 55
  • Мнения: 3 211
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Бурберито определено е с натрапващ сладък аромат SickНа мен ми се гадеше от него.Особено лятото миризмата му е ужасна.4ерути 81 е един от най-женствените аромати,които съм имала Grinning
Съгласна съм, една колежка имаше Уикенд и напрово ми се драйфаше от него. А Черути е невероятен и много траен, жалко, че има толкова имитации иначе пак бих си го купила, а аз рядко си купувам 2 път парфюм, който съм имала

# 56
  • Мнения: 112
Опитай "Envy me " на Gucci. Мисля, че е точно в категорията, която търсиш

# 57
  • София
  • Мнения: 1 890
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

 Be delicous na DKNY    i   Nina - Nina Richy  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 263
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Cerruti 1881  Peace

# 59
Аз пък искам да попитам защо на някои от парфюмите пише, че са тестери и не са за продажба, а всъщност ги продават? newsm78
Те са вносители и съответно имат тестери в голямо количество. Просто ги продават по-евтино. Но по-добре си купи направо парфюма, а не тестера, защото е по-траен.

Общи условия

Активация на акаунт