Пердета във Варна - къде?

  • 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Обиколих няколко магазина за пердета във Варна, които ми бяха известни /на Бенковска всичките и на Цар Освободител/, но почти нищо не ми хареса. Имате ли идея къде още да погледна, че въпроса става спешен? Практикер и Мосю Бриколаж ги прегледах също, въпреки че нямах надежди и бях права...

# 1
  • Мнения: 6 039
видяла си всицко според мен
на Братя Миладинови има също магазин, но той е като този на Бенковски.

другият варинат е на Сливница в магазна за тапети на Джъмбо. Там ма изобилие, не те предупреждавам, че са зверски скъпи. Grinning

# 2
  • Мнения: X
на Братя Миладинови има също магазин, но той е като този на Бенковски.
Къде по-точно на Братя Миладинови?

Малко офф: направихме червената стена и нещо не ми хареса - някак си стаята изглеждаше по-малка, защото червеното стоеше буквално като преграда. Днес майсторите ми я махнаха и сега пак трябва да търся начин да освежа саята. Е, имам някави идеи...

# 3
  • Мнения: 6 039
точно зад у-ще Кирил и Методий, има нова зелена кооперация, до скоро там беше и магазина на Стефанел.
лелееее
как се маха това червено? с тапет ли го направихте или с боя?

# 4
  • Мнения: X
точно зад у-ще Кирил и Методий, има нова зелена кооперация, до скоро там беше и магазина на Стефанел.
лелееее
как се маха това червено? с тапет ли го направихте или с боя?

Да, сещам се.
Червеното го направихме с боя, защото вече беше поръчана, а за тапета трябваше да чакам 1 месец. Бях решила ако ми хареса ефекта да поръчам тапета и да го залепим отгоре. A относно махането - 2 ръце бяла боя и после още 2 от цвета. Между другото, боята е страхотна, препоръчвам я горещо - Cap arreghini.

# 5
  • Мнения: 338
Провери в "Дом на тапета" там можеш да си поръчаш по каталог.
П.П.Упс -обърках то ставало въпрос за пердета.Сори  doh

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 12:19 от danieli00

# 6
  • Мнения: 311
на "Сливница" има едно сладко магазинче за пердета - Gabriela

# 7
  • Мнения: 267
Моите бяха от един магазин на 27-ми юли, не знам дали съществува още. Имаше много красиви и оригинални. Сещам се за един разнообразен, но малък близо до колхозния, но не знам името на уличката newsm78. И последно - на Цар Симеон. DC май му бяха инициалите.

# 8
  • Мнения: 6 039
Моите бяха от един магазин на 27-ми юли, не знам дали съществува още. Имаше много красиви и оригинални. Сещам се за един разнообразен, но малък близо до колхозния, но не знам името на уличката newsm78. И последно - на Цар Симеон. DC май му бяха инициалите.

Този на "27-ми Юли" преди 3 години се премести на "Братя Миладинови" 28,  за който писах по-горе

Общи условия

Активация на акаунт