ХВАЩАЛИ ЛИ СТЕ ПОЛОВИНКИТЕ СИ В ИЗНЕВЯРА ДОСЕГА?

  • 4 603
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 680
Признал си?! Защо?
Аз бих те посъветвала да му простиш. И да му дадеш още един шанс. След като имате дете и имате чувства един към друг, заслужава един шанс. На всеки му се случва да се увлече за 1-2 дена. После изтрезнява и се ужасява, че би могъл да загуби най-милото си - семейството.
Но пък наистина, защо ти е казал? Тази, която е легнала с него, познава ли те? Не мога да повярвам, че ей така ще дойде и ще ти го "признае". Сигурно го е било страх, да не чуеш отнякъде другаде..., защото и някой друг знае за това.
Ще поплачеш няколко дена и ще ти мине. Ще видиш. А той ще те носи на ръце сума ти време Mr. Green.
Други също изневеряват, но жените им не знаят, защото са изкусни лъжци. На това му се вика - ситуация.
Peaceдааааа, така е. Прости му.Ако усещаш ,че те обича бързо ще преглътнеш станалото.

# 46
  • Мнения: 407
Какво да ти кажа. Само искам да знаеш, че ако сега му простиш винаги, помни винаги ще си спомняш за това и ще се опасяваш, че пак може да се случи.
Пиши ми ако искаш какво е станало. Много искрено ти пожелавам това за което си мислиш да е само приказки на хората.

# 47
  • Мнения: 2 211
Не съм го хващала в изневяра и не знам как бих реагирала ако се случи. То предателството в случая е едно на ръка, но много зависи как и с кой. Ако е с моя приятелка ще го преглътна много трудно. И все пак, заради детето си струва да простиш.

Общи условия

Активация на акаунт