Контакти с бившите

  • 5 885
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 461
Вече не знам как да реагирам, като чуя това, въпреки че вчера му затворих на няколко пъти устата, че ми писна. За съжалебие, не мога да прекратя напълно контакта с него, тъй като имаме дялове в един имот, но си мисля, че ако разреша този проблем, ще си отдъхна. И, май наистина стигам до изводa, че е по-добре да нямаш контакт с бивш.
Предпочитам без контакти ....... Sunglasses

# 61
  • Мнения: 463
тези от вас, които така се вълнуват от контакта с бившите си, бих искала да ги попитам - сигурни ли сте, че към този човек вече нямате абсолютно нищо? и ако нямате, тогава какви са тези вълнения - че на вас трябва да ви е напълно безразлично какво ви говори този човек и как се държи newsm78

Хъм  newsm78 С оглед на това, че имам повече от 5 бивши гаджета /няма да давам точна бройка все пак/, с които имам най-нормални взаимоотношения ми е странно как към всички бих могла да изпитвам 'нещо'? Ако под нещо не разбираш приятелски чувства разбира се Wink.

Не разбирам втората част от съждението ти? Защо да ми е безразлично или не как се държат?

Аз пък не мога да разбера как може с някой да сте били интимни и после изведнъж да не си говорите? Ако нещо м/у вас е останало недоизказано или някой е сърдит ОК... но тогава седнете, изяснете се и продължете живота си в мир с другия.

Isa, идеята ми беше, че ако нямаш вече чувства към бившия, не би следвало да се терзаеш и да си губиш спокойния сън, ако той се държи тъпо.
надявам се този път по-ясно да съм се изразила.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa, идеята ми беше, че ако нямаш вече чувства към бившия, не би следвало да се терзаеш и да си губиш спокойния сън, ако той се държи тъпо.
надявам се този път по-ясно да съм се изразила.

Да, явно аз съм изпуснала основната нишка на разговора  Embarassed

Права си. Но и не съвсем. Когато се разделих с едно от гаджетата си, той ми беше много сърдит и не ми говореше, а връзката ни беше дългогодишна и определено въпреки че аз поисках раздялата и не го обичах ми беше много мъчно и тежко, че така се получи /не че се чувствах виновна/. Пратих му мейл - не ми отговори... След няколко месеца се срешнахме и нямаше как да не си говорим /налагаше се/. Разбрахме се и си останахме приятели.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 966
Почти с всичките поддържам контакт.С някои се чуваме само по празници,с други излизаме по кафета,един от тях пък ми е най-добрия приятел.
Зависи и от дълбочината на отношенията все пак.Не само от качествата на дадената персона.

# 64
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами не съм се разделила никога с някой бивш приятел с кавга , оставаме си така, ако се видим добре, не  мисля,4е ще се подминем! но за бившите мъже  пита ли се в темата! там е по-сложно май!                     

# 65
  • в къщи
  • Мнения: 467
Нямам контакти.Ако срещна някой "от тях"по улицата поздравявам и толкова.

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нямам контакти.Ако срещна някой "от тях"по улицата поздравявам и толкова.
И аз! В крайна сметка всичко е приключило.....

# 67
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil  ами не пазя такива контакти Wink
Където  веднъж си плюл не е нужно да ходиш да ближеш
 Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 4 451
И аз не поддържам контакти с бившите, но ако се засечем някъде случайно, се поздравяваме. Това обаче се случва изключително рядко, защото се омъжих на 300 км от родния град Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 453
...стигам до изводa, че е по-добре да нямаш контакт с бивш.

Добро утро  Laughing

Laughing Peace

# 70
  • Мнения: 803
Бившите ги оставям в миналото; а в миналото си не обичам да ровя много, много...все пак нали затова ми е зад гърба?! Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 910
Според мен при теб проблема не е точно 'бившия', а човека. Т.е. и да не ти беше бивш - същата работа.
Иначе на мен контакта с бивши не ми пречи (нито на мъжа ми, нито 'контакта' му с неговите бивши). Даже ми е приятно, като видя някой от тях. Да разбера как са, що са.

# 72
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
с бившият ми приятел си останахме приятели. Аз имам моето семейство, той - неговото.
Но се чуваме по тел. за празници и по поводи. Дори, когато той е в Сф, се виждаме на кафе.
Това на съпруга ми не му пречи.

# 73
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
7of9, мисля че си права, че е до човека. Тези качества си ги е имал и преди, ама нали съм била влюбена и не съм ги виждала.

Сега наистина си запушвам понякога ушите и не го чувам много. Ама и той е на периоди. Някой беше споменал за компаниите и общите приятели и познати. И при нас е така. Отрасли сме заедно, от 10-12 годишни и почти всичките ми познати са и негови. Поддържам връзки и със снаха му. Така че, ще е много турдно да прекъсна всякакъв контакт/ както споменах и съм зависима в момента от него/. Не сме се виждали 4 години, не сме се и разделяли с кавги / почти без думи беше/ и си мисля, че той ще се промени, ако си намери сериозна приятелка.

Най-дразнещата ни тема е била винаги за пари и винаги ме е третирал, като Рокефелер. Изпращам подаръци на племенницата му, както и на майка му, която е тежка болна, за да ги зарадвам малко. Обаче след това чувам:" Ако похарча всичките пари, ти няма ли да ми изпратиш 200 евро да се прибера? "  / в момента работи в чужбина/ От всичко, това най-много ме дразни. Не знам, може би не трябва да ме дразни?  newsm78   

# 74
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наистина зависи от бившите. С някои от тях си запазих съвсем нормални и човешки отношения.
Но доста рядко ги виждам, т.к. голяма част от тях не са в Бг.

Общи условия

Активация на акаунт