Има такива мъже...

  • 16 306
  • 555
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 17 412
Не само, че мога без мъж, с когото се караме (често, постоянно и т.н), ами даже изобщо пък за любов и обичане не мога да говоря.
Колкото до обичаме се, но се караме, и въобще от името на другия изявления - ми, нема нужда.
Simple Smile

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
И нашите фейс профили са отделни, както се казва женени сме 15 + години, ама чак пък приятели във фейса не сме.
Аз никога не крещя на мъжа ми, той не търпи подобно отношение и се подиграва на двойките, които го правят: било, бой, е@ане и сръбска музика.
Не е лично към никой от форума, всеки си живее както намери на добре, просто моят мъж скандали и повишаване на тон не търпи, защото той със слуха е добре, но с нервите не.
Извинявай, ама твоя мъж какво търпи? Не търпи да му викат, не търпи да няма ядене, не си търпи децата?!!?

# 512
  • Мнения: 10 999
Ами принц съм го взела, принц си го отглеждам. Но не търпи да му се повишава тон, а аз съм емоционална, но с него внимавам.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
А, ми ти да си гледала. Обаче не го хвали. Защото такова чудо не е за хвалене.

# 514
  • Мнения: 10 999
Абе ти него го остави, ама и другите са така. Пробвала съм, та знам.

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Абе ти него го остави, ама и другите са така. Пробвала съм, та знам.
Ама не са. Самозалъгваш се. Аз не мога да си представя да съм във връзка с подобен екземпляр.

Не мога да си представя дори, че съм във връзка с мъж с който не мога да се скарам. И моя не е доволен като викам, ама от време на време викам, че и той вика. По-малко от мен, аз съм по-речовита.

# 516
  • Мнения: 17 412
Е, то никой не ти го и предлага, Янтре Simple Smile

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Е, то никой не ти го и предлага, Янтре Simple Smile
То и да ми го предлагат няма да го взема. Ама на ето christina1980 си го взела, търпи си го и даже си хвали взаимоотношенията. Ей това вече ми е непонятно.

# 518
  • Мнения: 20 232
Е, тя Криси е добър пример за гъвкава личност. Натамънява се според обстоятелствата да ѝ е добре, че даже и се чувства комфортно явно. Така че в нейният вариант и за нея си е ок.

Кристи, много знаеш ти как са другите мъже. Пробвала един-2 калъфа и айде, всички мъже под ножа. Ти си малко иска ми се, ама не ми стиска. Толкова много и различни като типажи хора има, и мъже, и жени, че на човек 1 живот не би му стигнал да влиза във връзка дори с 1/10 от типажите.

# 519
  • Мнения: 17 412
Е, то никой не ти го и предлага, Янтре Simple Smile
То и да ми го предлагат няма да го взема. Ама на ето christina1980 си го взела, търпи си го и даже си хвали взаимоотношенията. Ей това вече ми е непонятно.
Няма нищо непонятно, то излиза, че твойто е правилното Simple Smile

# 520
  • София
  • Мнения: 24 839
И аз си мислих, че типажите са толкова, колкото са хората по света, ама те затова са типажи- обединяват уж коренно различни индивиди, които се оказва, че в сублимни моменти, реагират по сходен начин.

# 521
  • Мнения: 20 232
Никъде не съм написала, че са колкото хората по света, АбсурТ, чети моля те, умееш го това.
Написах, че се намират типажи и сред мъжете, и сред жените. А ако си вкопчен в един тип хора, си е по-скоро твой проблем, а не на всички хора. Wink

# 522
  • Мнения: 6 676
Сходен и идентичен не са синоними.
Решение се взима за конкретна ситуация, не за сходна с нея.
Иначе, да, по-лесно е да си кажеш, това е сходно на онова, значи е същото и ще реагирам по същия начин.
Такова мислене обаче може да ви вкара в сериозни проблеми.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Е, то никой не ти го и предлага, Янтре Simple Smile
То и да ми го предлагат няма да го взема. Ама на ето christina1980 си го взела, търпи си го и даже си хвали взаимоотношенията. Ей това вече ми е непонятно.
Няма нищо непонятно, то излиза, че твойто е правилното Simple Smile
Може моето да не е правилното, ама нейното хич не ми се вижда правилно.

# 524
  • Мнения: 17 412
Ми не го мери, няма защо. Пък най обичам някой да ми обяснява, че не разбирал защо не действам както той смятал за правилно.
Say no to normal - пише ми го на чантата, с голееееми букви, да го виждам секи път, като погледна вътре, да не взема да се увлека да цъкам с език по хората.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт