Как обичате половинката си?

  • 3 147
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Ами аз имам една много простичка причина да го обичам: когато се скараме, никога не се разделяме скарани, винаги стоим заедно, докато се надокараме, изясним проблема и се сдобрим (например ако сме тръгнали за работа и се скараме по пътя, никой няма да си влезе в офиса, докато не се сдобрим). И затова много го обичам

# 31
  • Мнения: 239
с мерак го обичам

# 32
  • Мнения: 61
  NaughtyНеобходимото зло. По добре с него отколкото без него.
Незнам дали вече е обич или уважение след толкова години/почти 13 семейни и две преди това/*. Да обичам го ,уважавам го,когато го няма в къщи ми липсва.

# 33
  • Мнения: 2 237
Как го обичам ? Мисля че истински,щом толкова ме боли когато ме нарани.И щом се чувствам като с отрязани ръце и крака когато го няма...И най-важното - когато си спомня за снощния секс например,през стомаха ми все още минава оная странна топлина,онова приятно чувство на влюбеност... Heart Eyes

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как го обичам ? Мисля че истински,щом толкова ме боли когато ме нарани.И щом се чувствам като с отрязани ръце и крака когато го няма...И най-важното - когато си спомня за снощния секс например,през стомаха ми все още минава оная странна топлина,онова приятно чувство на влюбеност... Heart Eyes
И аз съм така.

# 35
  • Мнения: 1 312
Как го обичам ? Мисля че истински,щом толкова ме боли когато ме нарани.И щом се чувствам като с отрязани ръце и крака когато го няма...И най-важното - когато си спомня за снощния секс например,през стомаха ми все още минава оная странна топлина,онова приятно чувство на влюбеност... Heart Eyes
И аз така,с изключение на спомена за секса...,че ми се губи доста назад Cry
Обичам го въпреки всичко,въпреки различията,въпреки недостатъците му...,приемам ги и не се опитвам да го променям!
На моменти си мисля,че не е просто любов,навик,привързаност...,ами,че още или пак съм влюбена в него Heart EyesИначе защо ще ми се подкосяват краката като го видя Rolling Eyes..или няква рядка болест ще да е newsm78

# 36
  • Мнения: 1 047
Delta,наистина много хубаво си го казала.  newsm10
Нещо такова е и при мен.



... се чувствам като с отрязани ръце и крака когато го няма...И най-важното - когато си спомня за снощния секс например,през стомаха ми все още минава оная странна топлина,онова приятно чувство на влюбеност... Heart Eyes
Внимавайте с рязането и спомените,че  глобяват!

# 37
  • Мнения: 990
Амиии, смятам, че е полезно зло!
Peace

# 38
  • Мнения: 1 517
Де сте бре, мъжове? Вие не си ли обичате половинките. а? Само мами до тук.   Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 1 047
Де сте бре, мъжове? Вие не си ли обичате половинките. а? Само мами до тук.   Crossing Arms
Ауу,мен не ме ли броиш за мъж?
Обичаме си половинките,ама трудно го   казваме.

# 40
  • Мнения: 3 268
Delta,обичам го,не е навик.Радвам се като се прибира в къщи,сърцето ми трепва винаги като ми звънне по телефона...Мисля,че това е любов Blush

# 41
  • Мнения: 2 085
По мой, темерутски начин си го обичам Blush

Общи условия

Активация на акаунт