едно въпросче-моля за отговор

  • 1 307
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 517
аз съм бременна в 35 седмица и ми се случва  Peace Смятам,че е нормално..Wink) трябва да стоим по-изправенички:)

# 16
  • Мнения: 231
Здравей, и на мен ми се случва, аз нямам много голям корем, но пък имам гърди големи(за радост на мъжа ми Wink Wink), но не ме боли.

# 17
  • Мнения: 5 178
Аз не разбрах под гърди какво се има предвид ..
ако имаш предвид стягане и болки в гърдите(гръдния кош, ребра) на следващото УЗ помоли доки да види къде са му краката на малкото слънчице.. , аз имах такъв дисконфорт, когато бебе беше високо и като се заседя седнала
а за гърдите (бюста) моите понякога стават силно чувствителни, спасението е мек сутиен без банели и разни дантелки ..

# 18
  • Варна
  • Мнения: 199
И аз имам подобен проблем, но не ме болят гърдите, а по-скоро мястото точно под гърдите, където започва корема ми. Боли ме кожата, където се търка сутиена. Толкова е станала чувстивтелна, че понякога изпитвам парене и е червена. Пробвах да сменя сутиена, но резултат никакъв. Най-много ме боли, когато съм в седнало положение. А иначе гърдите са ми ок. През цялото време на бременността си не са ме боляли, освен съвсем в самото начало, може би през първия месец, когато установих, че ще ставам мама.

# 19
  • Мнения: 5 026
Не ми се е случвало, моят корем също беше много висок, но не са ме боляли гътдите.
Стой постоянно със сутиен, за да са ти по прибрани.
  Peace

# 20
  • Мнения: 1 212
Ох, имаш гърди  - болят те  Wink
Аз просто нямам - нито преди нито сега / иначе аз даже съм 27 седмица, а и моя корем почва много отгоре /
Едва ли ти помагам много, но сякаш ми звучи нормално....Сутиена струва ми се е добър съвет наистина  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт