Бисерите на децата ни

  • 1 691
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 479
След като Матей 100 пъти ме е попитал къде е приятелчето му Пепи и аз 100 пъти съм обяснила, че той е в къщи с майка си и там живее, играе, спи и папка, ме пита за 101 първи път: Ке е маки Пепи?(превод: Къде е малкият Пепи?).
Аз отговарям троснато: На Луната.
Матей ме поглежда изпод вежди и казва сърдито: И аз икам на Луната.

Днес Матей си играе и си мърмори под носа: Икам(искам) колата, икам гаям, икам ..., икам ..., икам всичко.

# 31
  • Мнения: 4 390
Велина /3г.5м./ крещи - Мамооооо, ела бързо. Имам помощ от нуждааа.

Ще излизаме. В коридора, пред огледалото си слагам червило, докато дъщеря ми и мъжът ми се обуват.
Дъщеря ми казва -
Виж как те гледа... Хайде, купи му вече и на него едно мъжко червило, да има да си слага.

Питаме я, ще се радва ли, ако си имаме бебе.
Отговор - Не. Ще го сложа в един плик, ще го вържа с конец и ще го пусна долу пред блока на бабите - Ето, бабички! Гледайте си го.

Дъщеря ми - Баба ми има ли си баба?
Аз - Умряла е, няма я.
тя - Къде е?
Аз - На небето, звездичка.
Кратък размисъл -
Добре, де...А с какво е отишла до небето?

Виж, момая /комара/ цяла ме е изял.

# 32
  • Мнения: 414
Да добавя и едно много оригинално сравнение, много ме впечатли Илко с него. Simple Smile

Значи, облякох го с червена тениска, червени панталони, червени чорапи, червен суичер и червени маратонки. Той се огледа и рече "Мамо, виж ме! Червен съм като ШИПКА!" (Стига вече с тоя червен домат, амаха! Simple Smile)

# 33
  • Мнения: 337
Сестра ми,Антония,кръстена на баба Тонка.От там понякога й викаха Тона на майтап,на което тя много се дразнеше.Та стоим си един ден,телевизора включен,кометираха някаква машина,която тежала не знам си колко тона.При което сестра ми застава със бясно изражение и заявява:"Не съм тона тежала!!!!!!!!" Joy
Моя приятелка,в детските си години,това й е бил редовен номер.Качват се с майка си в автобуса и тя започва да крещи:"Място за мамааааа,място за мамааааааа..."

Общи условия

Активация на акаунт