За "виртуалните" приключения на партньорите

  • 3 956
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 809
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil
Не мисля, че е добра идея. Това си е чиста проба провокация. Ако има нещо, не бих искала да знам, камо ли да го подмамя да си пишем, срещаме и т.н.
Познавам семейство, което почти се разпадна след подобни ровения, търсения и мними чатове. И сега не са в много цветущи отношения.

# 61
  • Мнения: 2 197
   Аз заради това прекъснах 12-годишна връзка. Влизам аз един ден в историята на ICQ-то и попадам на чат с някаква млада майка. На всичкото отгоре ме цитира в чата като "една позната". Ми просто го изритах на минутата. Даже не знам дали са се виждали реално, но за мен това си е изневяра.
   Та в крайна сметка се обзаведох с нова връзка, гадже, което не разбира бъкел от компютри и дъщеря. Като се научи да чати ще видим.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
   Аз заради това прекъснах 12-годишна връзка. Влизам аз един ден в историята на ICQ-то и попадам на чат с някаква млада майка. На всичкото отгоре ме цитира в чата като "една позната". Ми просто го изритах на минутата. Даже не знам дали са се виждали реално, но за мен това си е изневяра.
   Та в крайна сметка се обзаведох с нова връзка, гадже, което не разбира бъкел от компютри и дъщеря. Като се научи да чати ще видим.


ми този е тъпанар,можеше поне хисторито да затрие:-))Правилно си го изритала:-)

# 63
  • Мнения: 2 125
Julka, написах му от лично име...не съм се крила. А снощи имахме разговор и мисля, че ме разбра правилно.

Общи условия

Активация на акаунт