Доволни ли сте от раждането в "Св.София" - бившата "Тина Киркова"

  • 6 053
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Здравейте и от мен. При мен се очертава планово секцио. Някой може ли да ми каже нещо за д-р Георгиев от "Тина Киркова"?

# 46
  • Мнения: 1 284
да доволна съм раждах при д-р Киров Hug

# 47
  • софия
  • Мнения: 756
и аз раждах там....секцио...при дежурен екип с д-р Косовски...останах доволна с изключение на шефката на неонатологията `светилото` Благова, която щеше да ми `изтърве` бебето...

# 48
  • София
  • Мнения: 177
предполагам че става въпрос за д-р Динчо Георгиев-много добър специалист и професионалист/изявен в областта на безкръвните операции,работи и в частната клиника на д-р Мазнейкова/.Аз лично не го познавам но понеже също смятам да раждам в тина киркова и чрез гугъл съм проучила всички мнения за лекарите там

# 49
  • Мнения: 1 531
малко оф топик oops
д-р Мазнейкова освен в частната клиника работи ли и другаде (най-вероятно да, де;) и къде???
мерси   bouquet

# 50
  • Мнения: 10 604
Мазнейкова работеше и в Майчин дом.

# 51
  • Мнения: 656
Доволна съм!Раждах при д-р Панова!
И аз Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 688
Доволна съм. И аз раждах при д-р Панова - страхотен човек и специалист. В двоен ВИП бях и ми хареса.
Не е като в Шейново, където все те гледат в ръцете...

# 53
  • Мнения: 219
Аз също съм от доволните от Тина Киркова. Не съм раждала там, но отлежах в тази болница повече от 2 м. в Патологията, защото имах сериозни проблеми през бременността. Получих усложения, които можеха да доведат до загуба на близнаците ми. Корифеи изразиха мнение, че трябва да ме срежат в 25 г.с., но д-р Колева, д-р Янкова и д-р Ковачева се запънаха и казаха, че ще ме лекуват и наблюдават, пък рязането винаги може да стане. Страшно съм им благодарна. Без техните грижи и професионализъм, вероятно момчетата нямаше да ги имам. Отгледаха ме до 34 г.с., като ме обгрижваше целия екип. Вярно е, че не са от приказливите. Ако не ги питаш, не им напомняш, че имаш направено някакво изследване, не ти казват резултата. Затова сутрин преди визитация, момичетата в стаята си репетирахме коя какво има за питане, за да не пропуснем въпросите си. Мисля, че много не коментираха пред нас, защото не искаха да изпадаме в кризи. Като че ли гледаха да неглежират положението, за да не се стряскаме. Все пак сме/бяхме бременни и малко ни трябва да заревем и да си доизмислим нещо. Когато в 34 г.с. д.р Колева реши, че е настъпил момента за раждане лично уговори приемането и преместването ми в Майчин дом. Това се наложи, зароди неонатологичното отделение там, за да могат да се грижат за бебчета по-добре, тъй като в Тина Киркова нямат подходящи условия за толкова малки бебета. Приеха ме около 12 ч на обяд в 13.10 ч. се роди първото бебе, а второто в 13.12 ч. при не без известния проф. А. Димитров. И до ден днешен си се причислявам към отгледаните в Тина Киркова, нищо, че не раждах там. То и самото ми раждане беше организирано от д-р Колева. Нищо на никого не съм плащала и дори е нямало намек затова. Естествено, след това се върнах и ги почерпих, а като ме видяха така ми се зарадваха, все едно виждат своя близка. Извинявам се за дългия постинг, но все още се вълнувам от преживяното. Пожелавам на всички бъдещи майчета успешно раждане и здрави и хубави бебета. На всички, които се колебаят коя болница да изберат, препоръчвам Тина Киркова.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 086
И аз съм много доволна от тази болница!Там ми следяха бременността в ЖК,там лежах в 8 мес. в Патологията заради високо кръвно и накрая там родих без никакви уговорки(вече се чувствах като у дома си!).Дежурни бяха д-р Гогова и Д-р Ковачева,много съм им благодарна!

# 55
  • Мнения: 2 950
Здравейте и от мен. При мен се очертава планово секцио. Някой може ли да ми каже нещо за д-р Георгиев от "Тина Киркова"?

Аз раждах при него - нормално. Не знам за секцио, но от моето раждане, което си беше доста тежичко, съм много доволна от екипа. д-р Георгиев се грижи за мен много и след това всеки ден идваше в стаята да ни види с беба. Даде ми и много полезни съвети! smile3521

# 56
  • Мнения: 346
Родих в "Св. София" преди два месеца и половина и стоях там точно 7 дни. Доволна съм. Бременността ми следеше д-р Валери Гергов, при него и родих. Знаех, че съм в сигурни ръце. Условията също ми се видяха като във всяка друга болница. Хареса ми отношението им към бебенцата и грижите, които полагат към тях.и желанието да помагат на младите майки, желаещи да кърмят.

# 57
  • Мнения: 4 371
Родих при д-р Маленов, много съм доволна и от него, и от персонала в болницата  bouquet

# 58
  • Мнения: 816
Изобщо не помня кой лекар беше на смяна, като раждах Laughing, помня само акушерката Мая Grinning - супер готина жена.
Много съм доволна от престоя си там! Лежах първо в патологичното на 6-тия етаж, два дена, че преносвах. И там и долу на 2-рия всички бяха много мили, макар и да не ми обръщаха кой знае колко внимание, защото мен и не ми трябваше Wink и така предпочитам, изобщо не ми е присърце да се суетят около мен или да ми се мешат със съвети и идеи.
Като имена, мога да кажа д-р Янкова, която е много мила и отзивчива жена и лекарка, дъщеря на шефа на болницата. Да е жива и здрава жената, макар да нямах уговорка с нея идваше да ме вижда и да си поприказва с мен ( имаме общ познат) въпреки натоварения й график.
След раждането бях в обикновенна стая с три прекрасни момичета, с които още си поддържаме връзка Simple Smile изобщо болницата е супер, за разлика от някой ужасяващи други подобни АГ-та....
Успех на всички, които са се упътили към нея.  bouquet ( е и на другите, също Wink  bouquet )

# 59
  • Мнения: 514
И аз ще се присъединя към много доволните от тази болница!Наистина при мен всичко беше супер,докторите са много отзивчиви,акушерките -също,много ми хареса и двойният ВИП!Пак бих родила там,чувствах се чудесно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт