Доволни ли сте от раждането в "Св.София" - бившата "Тина Киркова"

  • 6 061
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
аз раждах при Косовски и Чъчумишев страхотни бяха.много съм им благодарна а за тая благова н искам и да чъвам....ебати и некадърницата..направо нямам думи

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 19:42 от Доня Туфиня

# 61
аз също съм много доволна,родих при д-р Константин Петров.Екипа бе6е много мил,раждането лесно,акушерките страхотни.Като за болница,условията са доста добри,в смисъл ,че е чистичко,вода има постоянно дори и храната беше на ниво.Ако трябва да избирам,пак там ще родя.

# 62
  • Мнения: 69
Доволна съм , особенно втория път, явно пазарната икономика си казва думата Laughing
А иначе д-р Григорова е голям професионалист и двата пъти раждах при нея , спаси ми и двете деца . Да е жива и здрава още дълги години  bouquet

# 63
  • Мнения: 290
ужасно много съм доволна!Преди 9 месеца родих там моят син,приеха ме по спещност защото ми изтекоха водите,родих със секцио в екип ми бяха Др.Грънчаров и Др.Русинов.Благодарение на тях моят син сега е жив и здрав и много ни радва.Още веднъж благодаря на целят екип,акушерките също бяха страхотни,а и в детско отделение има страхотни специалисти като Др.Благова.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 19:43 от Доня Туфиня

# 64
  • Мнения: 795
Blagodarja vi za otgovorite, znam, 4e vsi4ko e individualno, no ti stava po-spokojno kato znae6, 4e otiva6 na sigurno mjasto!

# 65
  • Мнения: 23 017
.....Прехвърли ме на Григорова и на нея й беше достаъчен един поглед , за да каже, че с моите размери и това голямо бебе, нормално няма да родя!
Една моя позната също роди при нея.През цялото време и обясняваше кОООООлко и е голямо бебето и как нямало да може да го роди,и назначи секцио.Казала й,че нямало смисъл да се мъчи и,че колкото щяла да я резне долу при нормално раждане,толкова и горе -при секцио ShockedНа мен ми прозвуча ,меко казано,непрофесионално.Но от операцията май е доволна.Бебето се роди 3 150 и 50 см мисля.

# 66
  • Мнения: 23 017
предполагам че става въпрос за д-р Динчо Георгиев-много добър специалист и професионалист/изявен в областта на безкръвните операции,работи и в частната клиника на д-р Мазнейкова/.Аз лично не го познавам но понеже също смятам да раждам в тина киркова и чрез гугъл съм проучила всички мнения за лекарите там
PeaceГинеколог ми е от 7 години и не го заменям за друг.

# 67
  • софия
  • Мнения: 1 745
Родих при д-р Кирил Киров и не съжалявам за избора си Naughty!Той е невероятен човек и професионалист.Благодаря му от сърце  bouquet.

# 68
  • Мнения: 137
Аз родих при Ташков -баща.Много съм доволна.И от анестезиолога Недялков-супер са.Болницата ми хареса и персонала също.

# 69
  • Мнения: 4 181
Аз раждах там, много съм доволна от целия персонал , скойто имах вземане даване. Раждах при Джонгова, но малкия се заклещи и по спешност викнаха Григорова за форцепс. Всички, които ме гледаха след това казаха, че много добре го е направила. А и бебчо нямаше никакви последствия от форцепса, дори антибиотик не му даваха, нито главичката му беше сплескана.
А бе въобще цял живот ще съм й благодарна на тази жена Praynig

# 70
  • Мнения: 357
Раждах секцио при Колева и съм си доволна много. След това не съм плащала за екстри , но няма кой знае от какво да се оплача, е имаше и такива момичета в стаята , които от всичко бяха недоволни, пък аз бях наясно ,че не съм на хотел и за мен беше важно всичко да е добре , а не условията толкова. Не знам какви са ти изискванията всъщност.

# 71
  • Мнения: 6 315
Да, изключително съм доволна! Раждах без уговорка с лекар или акушерка. Екипът беше страхотен!

# 72
  • Мнения: 125
Аз раждах при др.Гогова, много съм доволна

# 73
  • Мнения: 115
Аз раждах там  март месец при д-р Ковачева и съм много, много доволна.  newsm10 smile3521 Второто /като му дойде времето/ пак там.

# 74
  • Мнения: 581
Момичета, искам да попитам ако се налага планово секцио как се прави там? Кога се отива в болницата? Изобщо моля ви дайте ми повече подробности.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт