Дългото чакане след трансфер-тема87

  • 46 915
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
Ели и аз стискам палчета, баткото и той стана бластоцист още на 4-ти ден, но ми го върнаха на 5-ти, а пък бебка, която ме рита неуморно в корема и още две замразени, които останаха станаха бластоцист на 6-ти ден чак. Но ето, няма точна математика при малките снежинки и дори и изоставащи и не с качество А стават бебчета. Пожелавам ти положително ЧХГ (и с двете ми бременности първият ми кръвен тест беше 12, 13 единици)

# 691
  • Мнения: X
Включвам се вече и аз в списъка на чакащи от днес. Nature Sunny
Само ме притеснява, че на ден 5ти ми върнаха две ембриончета, като са с по-забавено развитие и не са бластоцисти.
Успех на всички! 🙏

# 692
  • Мнения: 575
Аз днес съм 3 ден след трансфер, но сутринта видях нещо на ежедневната превръзка и мисля, че може да е ембрионът Sad ще продължа с лекарстватадо дата за тест, но оптимизмът ми изчезна

# 693
  • Мнения: 65
Добро утро и на мен е трети ден от трансфера на 5-дневни, но нищо ама абсолютно нищо не усещам. Много ми е странно все едно нищо не ми е правено, мисля че и този път ще се разочаровам 😢 Може ли останалите да кажат имат ли симптоми или нямат нищо 🤔Успех на всички

# 694
  • Мнения: 6
Добро утро момичета,аз също съм на трети ден след ЗЕТ трансфер на 2 много хубави петдневни ембриончета ,много ми е странно, защото не чувствам абсолютно нищичко .Не знам как да го тълкувам. Притеснена съм ,на първият свеж трансфер на 1 петдневно ембрионче ,след това имах почти всички ПМС ,оказа се все пак неуспешен ,та сега ми е много странно..🤔

# 695
  • Мнения: X
А пък аз вчера след трансфера загубих всякакъв мириз и вкус... Влязох сутринта за трансфер и от около 8ч. сутринта бях с маска до към 15ч.,когато се прибрах.. Маската ми беше много стегната и имам чувството, че ми оказа голямо влияние при запушването на носа.. Сега всякаш имам някаква тежест в синусите и усещам промяна в гласа. Не знам какво да правя... Знаете ли някакъв начин за отпушване на носа в такова положение. Дали мога да правя инхалации с чай или нещо подобно.. Cry

# 696
  • Мнения: 22
Здравей, това са симптоми за инфекция с коронавирус. Не се притеснявай, аз го изкарах много леко октомври месец. За да си сигурна, най-добре си купи антигенен тест от аптеката, прави се със секрет от носа.

# 697
  • Мнения: X
Силно се надявам да не е.. От 2-3 седмици имам проблем със синусите. И усещам как имам тежест в носа и говоря на нос.. При вас имаше ли загуба на обоняние и такъв тип хрема? Притеснява ме да не се влоша и да вдигна Т точно в този момент...

# 698
  • Мнения: 22
Аз имах само изчезване на обонянието и притъпен вкус. На другия ден се появи хрема, която се стичаше назад и до седмица всичко изчезна. За 2 дни вдигнах много слаба температура - 37.1-37.2. Но антигенния тест излезе положителен. Можеш да правиш инхалации с лайка и сода, помагат. Гълтай и много чайове, за предпочитане плодови, не знам как биха повлияли билковите, все пак си след трансфер. Стискам палци всичко да е наред! И успех!

# 699
  • Мнения: 990
Аз днес съм 3 ден след трансфер, но сутринта видях нещо на ежедневната превръзка и мисля, че може да е ембрионът Sad ще продължа с лекарстватадо дата за тест, но оптимизмът ми изчезна

Спокойно, "нещото" е от Кринон или утрогестан, а Е на този етап е видим само с техниката на ембриолозите Yum

# 700
  • Мнения: 1 221
Orangee, не подценявай ситуацията, ти си била контактна.
Осциолококцинум можеш да взимаш след трансфер. Една позната разбра, че има коронавирус 2 дена след положителен тест след трансфер. Излекува се и бебчето расте.
Важно е да почиваш и да не се развиват симптоми.
Според моята хомеопатка Apis D30 3х10 оправяло загубата на мириса, защото лекувало отока на лигавицата, не знам действа ли, само съм си го записала, ако се наложи да се лекуваме по някое време.

# 701
  • Мнения: X
Orangee, не подценявай ситуацията, ти си била контактна.
Осциолококцинум можеш да взимаш след трансфер. Една позната разбра, че има коронавирус 2 дена след положителен тест след трансфер. Излекува се и бебчето расте.
Важно е да почиваш и да не се развиват симптоми.
Според моята хомеопатка Apis D30 3х10 оправяло загубата на мириса, защото лекувало отока на лигавицата, не знам действа ли, само съм си го записала, ако се наложи да се лекуваме по някое време.

За сега съм само с тези симптоми, като и не ми се яде... Днес съм на една филийка, но може и да се дължи на липсата на вкус. Много е гадно да ядеш и да не усещаш какво ядешшш.. Confused
А знаеш ли как се е лекувала твоята позната и какво й е било позволено?
Страх ме е да отида да си направя тест, защото сигурно още повече ще се срина психически. Започнах да правя инхалации с лайка и сода и усещам как нещо се стича в гърлото, но после ще ме кара и да кашлям.. Ухх, че гадна ситуация  Cry

# 702
  • Мнения: 723
И момичета за пореден път- НЕ търсете симптоми, няма как да имате такива няколко дни след трансфер. Симптоми възникват едва когато ЧХГ е доста високо, което се случва около 6 седмица, ако въобще се случи, много бременности протичат без каквито и да било такива освен растящо коремче и ритници Simple Smile Всички, които си мислят, че имат по- данни симптоми, е или плод на въображението или заради лекарствата, които се приемат след трансфер. Стискам ви палци, почивайте и живейте живота си нормално до теста. Дай Боже това да е вашият опит!

# 703
  • Мнения: 22
Orangee, пий много топъл чай. Идеята е с многото и топли течности, ако има вирус, той да попадне в стомаха, където киселинността да го убие.

# 704
  • Мнения: 85
Силно се надявам да не е.. От 2-3 седмици имам проблем със синусите. И усещам как имам тежест в носа и говоря на нос.. При вас имаше ли загуба на обоняние и такъв тип хрема? Притеснява ме да не се влоша и да вдигна Т точно в този момент...
Да аз изгубих обоняние.

Общи условия

Активация на акаунт