Дългото чакане след трансфер-тема87

  • 46 911
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Силно се надявам да не е.. От 2-3 седмици имам проблем със синусите. И усещам как имам тежест в носа и говоря на нос.. При вас имаше ли загуба на обоняние и такъв тип хрема? Притеснява ме да не се влоша и да вдигна Т точно в този момент...
Да аз изгубих обоняние.

Само с това ли се размина? Ако може да ми кажеш какви са капките, евентуално ако се влошават нещата да имам бързо решение. :/
Обонянието с капките ли се върна? Simple Smile

# 706
  • Мнения: 753
Здравейте момичета Wink
След трансфер съм на 2 5дневни. Днес ми е ден 8 без деня на трансфера.
 Избързах и пуснах кръвен тест. Резултата е силно отрицателен 1.14 при референтни <10. Незнам как да реагирам. Да звънна в клиниката , ще кажат , че е рано направен. Да си спра сама лекарствата? Шанса  да има нещо е 0 нали ?

# 707
  • Мнения: 5 106
Съжалявам за резултата.Не виждам проблем да се обадиш в клиниката и да ти спрат лекарствата. На мен също ми бяха казали една дата, а аз направих няколко дни по-рано и им казах , че е отрицателен.

# 708
  • Мнения: 85
Силно се надявам да не е.. От 2-3 седмици имам проблем със синусите. И усещам как имам тежест в носа и говоря на нос.. При вас имаше ли загуба на обоняние и такъв тип хрема? Притеснява ме да не се влоша и да вдигна Т точно в този момент...
Да аз изгубих обоняние.

Само с това ли се размина? Ако може да ми кажеш какви са капките, евентуално ако се влошават нещата да имам бързо решение. :/
Обонянието с капките ли се върна? Simple Smile
Капките са Назик ядях повече плодове, чесън, чайове липа или лайка без лимон и естествено да не са горещи чайовете. Повече сън и така се оправих, а също така супи повече консумира ах супи, нищо че нищо не усещах. И се оправих за една седмица бях кукуряк.

# 709
  • Мнения: X
Благодаря много за информацията!
Лимоните и меда трябва ли да ги изключа от чайовете, защото виждам, че за лимон си го написала.
Дали ще бъде нещо противопоказно ако направя гаргара със сода, защото имам някакво дразнене в гърлото и не мога да разбера дали е от сливиците или ме напъва на кашлица..

# 710
  • Мнения: 22
Содата може само да помогне, няма да навреди по никакъв начин 👍

# 711
  • Мнения: 85
Благодаря много за информацията!
Лимоните и меда трябва ли да ги изключа от чайовете, защото виждам, че за лимон си го написала.
Дали ще бъде нещо противопоказно ако направя гаргара със сода, защото имам някакво дразнене в гърлото и не мога да разбера дали е от сливиците или ме напъва на кашлица..
Лимон избягвай мед можеш, за гърло знам една бабина рецепта може мед на една малка чаена лъжица  и отгоре малко сода и това се преглъща и яж повече лукпета тези зелените и пак казвам повече плодове аз така се оправих.

# 712
  • Мнения: 3 124
Ще споделиш резултата, това с лекарствата ми е най-брутално, имам чувството, че черния ми дроб ще започне да стачкува, а моя док не е да не обича лекарства ...
Моето чхг  започна да пада днес, така че аз смело започвам да се подготвям за ЗЕТ.
след първото ин витро имах повишени стойности на чернодробните, но с добавка влязаха в норма

за тия симптоми ми прилича точно на ковид, особено за обоняние и за храненето, от преболедували близки го знам

при всеки различно протича, просто атакува чувствителните нервни окончания и тази загуба от там идва, но просто трябва време да се възстанови

Ели, стискам палци!

# 713
  • Мнения: 408
Аз изкарах короната миналия месец. Направих си мазило от 10 мл зехтин, 5 мл масло от мента и 5 мл масло от лавандула. Мажех отстрани на носа, слепоочията, над веждите и зад ушите на всеки 2 часа. Веднага се усеща подобрение в дишането.

# 714
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Орионче,май тук пропуснах да кажа-кръвният тест ми е отрицателен и пак съм на въртележката.Скоро ще правя ЗЕТ,но още не знам дали сега като ми дойде или следващия път.В последния момент ще го реша.

# 715
  • Мнения: 1 130
Орионче,май тук пропуснах да кажа-кръвният тест ми е отрицателен и пак съм на въртележката.Скоро ще правя ЗЕТ,но още не знам дали сега като ми дойде или следващия път.В последния момент ще го реша.
Ех, Ели много съжалявам! Нова година нов късмет, ще ни донесе мечтата 2021 🤗

# 716
  • Мнения: 1 435
Orion асат и алат ли имаш предвид с какви добавки ги вкара в норма аз имам и хемангиом на черния дроб 🥵

Елислава много съжалявам за теста, ти ще усетиш кога е твоя момент.

# 717
  • Мнения: X
Аз изкарах короната миналия месец. Направих си мазило от 10 мл зехтин, 5 мл масло от мента и 5 мл масло от лавандула. Мажех отстрани на носа, слепоочията, над веждите и зад ушите на всеки 2 часа. Веднага се усеща подобрение в дишането.

Още утре ще отида да си взема маслата.
След трансфер ли те хвана или преди това?

Жоржи, и на мен ми казаха преди 2 месеца, че имам хемангиоми на черния дроб..и камък в жлъчката, заради който я махнах преди месец.. Става страшно след всичко, което приемаме.. Confused

# 718
  • София
  • Мнения: 33
Orion асат и алат ли имаш предвид с какви добавки ги вкара в норма аз имам и хемангиом на черния дроб 🥵

Елислава много съжалявам за теста, ти ще усетиш кога е твоя момент.

Хемангиомът на черния дроб е буквално като козметичен дефект, при това видим само за гастроентеролозите - това не е здравословен проблем.
Покачването на чернодробните ензими от медикаменти, доколкото има такова, ще отшуми за кратко при преустановяването на приема им.
Според мен е неуместно да се пият добавки за черен дроб с тази цел.
Лично аз правих стимулация и трансфер през октомври, а през ноември по време на стимулацията ПКК и биохимия за анестезията, като чернодробните ензими не само че ми бяха в норма, но по-ниски от предния месец.
Мога ли да попитам кой медикамент подозирате, че влияе негативно на черния дроб - ще направя справки.

# 719
  • Мнения: 1 435
baby гастроентеролог ми каза, че е възмножно да се е образувал от стимулацията откриха ми го след първата такава и ми казаха на всеки 6м. да се следи дали нарства. Също и множеството кисти по млечните жлези мамолог ми каза, че са от стимулациите.
Аз не подозирам нищо не съм мед. лице, но като цяла химията, която влиза в телата ни натоварва черния дроб.

Общи условия

Активация на акаунт