Обичам да си пийвам. Обесете ме. : )

  • 8 627
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837

 hahaha
Пък как ме избива на песнопойство и пространствени размисли  Laughing

Хубавото е, че поне бирата тук е с ниско алкохолно съдържание. Дори Загорката, която се внася е по-ниско алкохолна, отколкото в БГ.

# 46
  • Мнения: 677
Хубаво?!Кое му е хубаво на тва бе?!

# 47
  • Мнения: 7 837
Пиеш две бири на обяд и се чувстваш разхладен. Няма да се напиваме с бира посрано-посрано я  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 3 421
... - мен ще ме вземете ли при/с вас? Mr. Green
И аз обичам да пийвам. Но и аз не съм от надарените като Umbra, затова ще прескоча частта с подробностите.
"Прекален светец и Богу не е драг!"
НАЗДРАВЕ, момичета!

Заповядай! Hug


# 49
  • Мнения: 677
А,разбрах..Различни възприятия имаме..Две бири ги глътвам и не ги усещам..

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Охххххх как да пия бе хора като няма алкохол дето да ми е вкусен  Cry Изобщо винаги когато съм пила нещо твърдо по някакъв повод /щото иначе и с бой не могат да ме накарат/ съм го правила насила. Нещо не се получава аз + алкохол  ooooh! Понякога дори тайничко завиждам на приятелите ми гледайки ги как сладко си пийват домашна ракийка и хапват салатка край камината, а аз се лигавя с някакво бяло вино, защото само то ми е вкусно ама него не го броя за алкохол.
така че момичета щом ви харесва НАЗДРАВЕ, ама аз съм на бяло вино  Hug

# 51
  • Мнения: 4 473
... - мен ще ме вземете ли при/с вас? Mr. Green
И аз обичам да пийвам. Но и аз не съм от надарените като Umbra, затова ще прескоча частта с подробностите.
"Прекален светец и Богу не е драг!"
НАЗДРАВЕ, момичета!

Заповядай! Hug


На гости не се ходи с празни ръце, затова  Hug


# 52
  • Мнения: 6 167
Хич не пия.
Немам нерви да пия.

# 53
  • Мнения: 677
Охххххх как да не пия бе хора като няма алкохол дето да не ми е вкусен   Изобщо винаги когато съм пил нещо твърдо по никакъв повод /щото иначе и с бой не могат да ме спрът/ съм го правил пожелание. Всичко се получава аз + алкохол   Понякога дори тайничко завиждам на приятелите ми гледайки ги как сладко си пийват домашна ракийка и хапват салатка край камината, а аз се лигавя с бутилка ирландско уиски, защото само то ми е вкусно ама него не го броя за алкохол.
така че момичета щом ви харесва НАЗДРАВЕ, ама аз съм на черешата

# 54
  • Мнения: 10 758
И аз обичам да си пийвам.Преди пиех джин, мнооого джин.Сега преминах на водка.
Аз няма да те беся, а ще си пийна с теб  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 3 421
На гости не се ходи с празни ръце, затова  Hug


Леле, това колко е хубаво Heart Eyes
В къщи имахме и последното го допихме точно преди да се изнесем от старата квартира - за всички хубави моменти изживяни там.
Благодаря! Hug

# 56
  • Мнения: 10 758
Стрелче, дай и малко водка .

# 57
  • Мнения: 4 473
Пропуснах мезето Crazy

# 58
  • Мнения: 25 600
jullianna , слушай сега старо и патило.
Първо се почва с ликьорчета, вермутчета и прочие шербетчета. После минаваш на коктейлчета, ама там много трябва да се внимава!  Naughty Че пийнеш 1-2 компотчета и после не можеш да станеш от масата - краката ти станали кашкавалени.  ooooh!
Оттам вече се минава на бира, вино и прочие изтънчени питиета с мезета. Някои направо минават на твърд алкохол. И там много трябва да се внимава - какво, кога, как и с кого пиеш!  Naughty
Никога на гладно, винаги с мезе, приятната компания е задължителна.
И върха на пияческото изкуство - нашенската домашна, дето с една глътка изтрепваш всички коки, глисти, тении и прочие флора и фауна по стомашно-чревния тракт. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ХУБАВА САЛАТА!
Без мезе пият само алкохолиците!  Mr. Green

# 59

Общи условия

Активация на акаунт