Обичам да си пийвам. Обесете ме. : )

  • 8 648
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 520
Обичам!
Обичам да си сипя чаша бяло вино вечер и да го пия така, сякаш правя любов. На малки глътки, постепенно.
Обичам чаша червено вино в студена зимна вечер, завита с одеяло, да събирам капките му от устните на любимия човек.
Обичам да седна с приятелка и да си поръчаме по коктейл и да ние хубаво, защото сме заедно, питието да искри шарено и да дава на минутите по бавна крачка.
Когато съм тъжна, ядосана, водката с доматен сок, на терасата, с цигара, връща ме на земята.


Иска ми се и аз да мога да се изразявам така!
И аз обичам!
Umbra newsm20

# 31
  • Мнения: 1 937
Докато четях Umbra, ми се допи вино!
Бяло.
Червено.
Нооооо, обичам бирица...
Било грозно жена да пие бира, т.е., било естетически неиздържано! (сигур, щот се предполага, че се оригва след това!)
Ха...
Гледам да пия тайничко, че не ми отива на външния вид?  Mr. Green



Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 18:14 от Verdad

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Леле - коктейл на платноход - завидях ти Hug
Представям си как си се "разтопила" от удоволствие - коктейл с приятелка на такова място е супер.
Не съм аз по приятелките, с гадже, с гадже-е-е-е.  Wink
Ей сега ще пусна тема: "Обичам мъжете, обесете ме".
И веднага ще се намери някой да каже: "Тцъ, тцъ, тая спирка няма, по лош път си тръгнала, моме!"  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 25 619
Аз пък не пия от сутринта. Даже по обед пия много рядко, само на нечий празник за наздраве.
 Обаче да пия вечер преди вечерята обичам! Навремето си пийвах различни неща, даже носехме по много (еееех, какви купони бяха!), ама сега това ЕГН, това семеен живот... минахме на ракийка със салатка, чашка бира или вино с вечерята според сезона. И вече нямам проблеми със съня - спя си като агънце. Много приспивно ми действа алкохола, та като имаме гости много внимавам в количествата, да не се наложи да се изпращат сами.smile3503

# 34
  • Мнения: 412
Не съм аз по приятелките, с гадже, с гадже-е-е-е.  Wink
Ей сега ще пусна тема: "Обичам мъжете, обесете ме".
И веднага ще се намери някой да каже: "Тцъ, тцъ, тая спирка няма, по лош път си тръгнала, моме!"  Joy Joy Joy
Пускам "Обичам жените, обесете ме"  Laughing
Етиа, да съберем масите, а  Hug
Verdad ...ти си казвай, че пиеш сухо, ама много по Бунюел сухо мартини, само ние ще си знаем какво има в чашата  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Леле - коктейл на платноход - завидях ти Hug
Представям си как си се "разтопила" от удоволствие - коктейл с приятелка на такова място е супер.
Не съм аз по приятелките, с гадже, с гадже-е-е-е.  Wink
Ей сега ще пусна тема: "Обичам мъжете, обесете ме".
И веднага ще се намери някой да каже: "Тцъ, тцъ, тая спирка няма, по лош път си тръгнала, моме!"  Joy Joy Joy

Нали с Как' Сийка си била!
Както и да е - то с гадже още по-хубаво.

В нашият офис сме само жени(е, и един мъж) и петъчно си пийваме почти винаги - зимата такива хубави винца сме изпили Heart Eyes
Сега отиват на барче и ме каниха и мен, ама аз си има две маймунки в къщи, та се наложи да откажа.

Чандра готово! Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 901
Ей сега ще пусна тема: "Обичам мъжете, обесете ме".
И веднага ще се намери някой да каже: "Тцъ, тцъ, тая спирка няма, по лош път си тръгнала, моме!"  Joy Joy Joy

Нема да съм аз!

# 37
  • Мнения: 677
А аз не пия!Аз се наливам!Опържете ме!

# 38
  • Мнения: 1 052
Ей ся,Тони, сложих тефала с червената точка....

# 39
  • Мнения: 2 849
Обичам да изпия една чаша  вино на вечеря ,голям кеф . Heart EyesОбичам и бяло и червено ,според настроението ,сезона и мезетата .Не нося на алкохол ,знам колко да пия и кога да спра .  FlutterПо принцип мога без алкохол ,но без цигари и кафе трудна работа .

# 40
  • Мнения: 3 447
Фемина лайт

като малък джин с тоник
много лед много лимон
мехурчета хелий
нарцисово жълта
есид-джазова
два следобед в началото на юни
ей такава жена
ми се иска да бъда


Поздрав за вас, момичета Hug

# 41
  • Мнения: 7 837
В момента е 11:20 обедно време и си пийвам биричка. Обичам да си пийвам. но обичам и да се наливам поне веднъж седмично  Grinning
Любим коктейл - джин, тоник, кола, лимон. След третата чаша пийването е вече оливане  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 677
Кейси-кефиш мъ!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз изобщо няма да се обаждам да не ми излезе име Joy Joy Joy.

letia6tata_krava, наздраве!
Хич няма да те бесим, ела на някоя варненска сбирка Wink!

# 44
  • Мнения: 4 473
Леле - коктейл на платноход - завидях ти Hug
Представям си как си се "разтопила" от удоволствие - коктейл с приятелка на такова място е супер.

Umbra, радвам се, че някой ме разбра.
...хайде сега  Crossing Arms
премествам се на другата маса  Laughing
И аз идвам! cheers
Етиа, аз мислех, че вече си при нас  Mr. Green

При Вас съм, ама нали да не оставяме Чандра сама Mr. Green

Абе кофти, че мятам тоз` чаршаф, ама да не останат някои недоразбрали, та питам - мен ще ме вземете ли при/с вас? Mr. Green

И аз обичам да пийвам. Но и аз не съм от надарените като Umbra, затова ще прескоча частта с подробностите.

"Прекален светец и Богу не е драг!"

НАЗДРАВЕ, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт