Novobranka iska da se spriateli

  • 5 181
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 677
още една аматьорка си ляга

# 106
  • Мнения: 1 813
Виж какво,ахтамквото беше..С тези мизерни 31 публикации не си позволявай да ми говориш такане знам що го написах,но винаги съм искал да го кажа на някой
Иначеее ..  box
Съжалявам като новобранец няма повече,обещавам  smile3504

# 107
  • Мнения: 677
Инъче ще те пратя в красива мама да бориш стрии,целулит,цъфнали коси,всекидневноникнещи косми по краката,черни точки и разбира се да обясняваш,че парфюмите на Рефан са като истинските,че и по-добри  Joy

# 108
  • Мнения: 1 813
Ааа моля моля Simple Smile Аз си гравитирам точно м/у Красива мама и Клюкарника,докато ти чакам постовете  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 677
Хмм..Мазохистка нйедна  Twisted Evil

# 110
  • Мнения: 1 813
Имам едно лошо усещане за темата утре сутринта ... ( сп*м)

# 111
  • Мнения: 677
А бе да не ти пука..Пиши с малки букви и така модовете няма да видят нищо..Можем да си спамим колко душа ни иска,понеже те сега си спят сладко,пък и утре е далеч,дреме ти-ще кажем,че не сме били ние,а някой друг е влизал през профилите ни

# 112
  • Мнения: 1 813
Новак съм и не разбирам това сега какво трябва да е  newsm78
Просто многоточие  Thinking

# 113
  • Мнения: 7 430
Инъче ще те пратя в красива мама да бориш стрии,целулит,цъфнали коси,всекидневноникнещи косми по краката,черни точки и разбира се да обясняваш,че парфюмите на Рефан са като истинските,че и по-добри  Joy

Голям смях  Joy кефиш Батка Peace

Иначе по темата - добре дошла и ти пожелавам много приятни мигове сред нас Hug

# 114
  • Мнения: 253
 Добре дошла   Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 1 105
Здрасти  Grinning!

малко офф: темата ми звучи малко като "Млада, руса търси приятелство с екзотичен мачо..."

# 116
  • Мнения: 730
На клуб 85 не му ли е рано за бг-мамма newsm78

Нещо против младите майчета ли имате Party
И аз съм в отбора 85 Peace

# 117
  • Мнения: 6 155
А бе да не ти пука..Пиши с малки букви и така модовете няма да видят нищо..Можем да си спамим колко душа ни иска,понеже те сега си спят сладко,пък и утре е далеч,дреме ти-ще кажем,че не сме били ние,а някой друг е влизал през профилите ни

 smile3557 newsm66

Абе, Тони и ти май не си минал през казармата, а?   Mr. Green  smile3519

# 118
  • Мнения: 2 212
Мале, как сте карали през просото след като ви оставих снощи...и то за кво, поне един полезен съвет да бяхте дали на момичето...Виж, нали утрото е по-мъдро от вечерта, аз се сетих какво да и споделя от опита си тук...
Мила, ако срещнещ из темите думата БАН, знай, че това не означава Българска Академия на Науките, а е нещо, което отнасяйки се към даден вид, значи, че той е сред видовете застрашени от изчезване...Такива са например кенгурата.  Peace

# 119
  • Мнения: 1 533
Ех, как ми отваряте работа начи. Трябва да отварям уърд, да ви копирам дребните букви, да ги уголемявам, че да мога да ги прочета newsm66

Да не би да има и по-лесен начин?

Общи условия

Активация на акаунт