Novobranka iska da se spriateli

  • 5 206
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 813
На идеята за мормона съм и то дори не съм приключила първата страница и ...  smile3532   наистина "аххх не нееее стига вечееееееее "

# 91
  • Мнения: 6 417
Тя девойката кой знае от кога си спи, ние тук сами си говорим. Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 1 813
Тъкмо ще има "матриал" като стане да чете  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 677
Новобранеца не може да спи бе..А и утре ще бъде изпитана и ако се окаже неподготвена-директно на Лиска за Началновоеннообучение  Shocked

# 94
  • Мнения: 14 654
Митьо Пищова?!Нееее..Нищо общо няма..Ти само чети  Joy

ха!
имаше предположения, че жоро 01 и митьо пищова са една и съща личност, както и подозрения, че е  почитател на атака, също и че е техник към топлофикация, понеже се изказа, че върши ежедневно услуга на всички нас...

# 95
  • Мнения: 1 813
Новобранеца не може да спи бе..А и утре ще бъде изпитана и ако се окаже неподготвена-директно на Лиска за Началновоеннообучение  Shocked
Не може, нали? На аз за това дремя тук,а утре ще спа на велоергометъра  във фитнеса.

# 96
  • Мнения: 677
Аааа..Ше спиш у фитнеса..А плочките на Лонгорията кой ше ги прай  Twisted Evil

# 97
  • Мнения: 1 813
След като поспа 30мин на велоергометъра,ще съм свежа за 5 серии преси с по 3 упражнения и няма да казвам колко повторения,че ...  #Crazy 

# 98
  • Мнения: 677
Митьо Пищова?!Нееее..Нищо общо няма..Ти само чети  Joy

ха!
имаше предположения, че жоро 01 и митьо пищова са една и съща личност, както и подозрения, че е  почитател на атака, също и че е техник към топлофикация, понеже се изказа, че върши ежедневно услуга на всички нас...
Ееее..Разбира се че не са..Пищова не може да чете,кво остава да пише..От БеСеПе е,не е от Атака..И бачка в офис с нет,а не е елетротехник..

# 99
  • Мнения: 936
Жоро  къде се покри , между другото? Изчерпа торбата с лъжите и го няма вече. hahaha
Шушон, тази мадама с брашното просто ме срази. Специално ще изчета цялата тема, за да видя има ли по-фрапиращи случаи Joy.
Аз ви казвам лека нощ, че след някой друг час трябва да ставам да правя млека и попари. По-късно днес ще се включа пак да видя докъде сте стигнали, и дали авторката на темата се е появила.
Ама вие го обърнахте на чат, не мога да си публикувам писанията.
Айде лека нощ, и внимавайте кой къде ще спи. Wink

# 100
  • Мнения: 1 813
Това беше за мен май  Twisted Evil
Лека нощ ,добър пример даде  Wink

# 101
  • Мнения: 677
Ти нали на велоерго-квобеше там щеше да спиш бе..Пример..Аматьори..Новобранци  Twisted Evil

# 102
  • Мнения: 1 813
На теб кой ти каза,че си лягам  Twisted Evil

# 103
  • Мнения: 677
Виж какво,ахтамквото беше..С тези мизерни 31 публикации не си позволявай да ми говориш такане знам що го написах,но винаги съм искал да го кажа на някой

# 104
  • Мнения: 6 417
Офффф, писна ми от вас! Край! Точка! Сбогом! The end! Joy Отивам да спя, но между нас да си остане. Joy

Общи условия

Активация на акаунт