Закриват София Ленд???

  • 9 596
  • 175
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Ха на бас,че го построиха за да го бутнат!

Еееееее стига де, грозно е.
О,забравих,че живеем в "красива" действителност..

# 46
  • Мнения: 755
Лоша вест...сега ще остане само споменът. Confused

# 47
  • Мнения: 5 140
Ха на бас,че го построиха за да го бутнат!

Еееееее стига де, грозно е.
О,забравих,че живеем в "красива" действителност..

Красива не красива си е живата ддействителност, за съжаление е гадно за милите дечица, няма да има къде да се забавляват.

Я бързо среща на София ленд на съфорумките.

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отдавна го знам, банките кредиторки са продали терена и ще се строят...жилищни сгради...Тъжно, в събота ще водим Димана....за първо и последно....

Сигурно ли е това и от къде го знаеш?

Наш приятел е клоун там, официално са им го съобщили!

Клоун или Клоунеса...питам дали не е Зизи?

По въпроса, верно е истина- мъжът ми каза, че и той го знаел отдавна, от Берберянката в съседство, а те са си "дружки"...
Тъпо, айде верно в събота дружно там

# 49
  • София
  • Мнения: 6 744
Я бързо среща на София ленд на съфорумките.
Ами хайде де, аз от одеве си правя устата  Whistling
В събота нашето семейство ще е там  Hug

# 50
  • Мнения: 429
А, защо наляха толкова средства там, толкова пари и накрая да го разрушат. Меко казано е чудовищно. От това по-гениална мисъл и идея не съм чувала. То не стига, че няма детски площадки, ами нещо, което е строено с години ще го изравнят със земята. Къде е логиката, за да го правят незнам.

# 51
  • Мнения: 2 013
И аз съм склонна да повярвам, че го построиха, за да го бутнат. Спомням си, че имаше някакви скандали със земята, дадена от общината. Взета е на общински цени, мисля че даже беше заменена срещу панелени апартаменти, както го направи Юлия Берберян в съседство.... Е, как да не построиш десетина блока върху такава земя!!!!

Жалко наистина

# 52
  • Мнения: 467
АУУУ!!! А ние още не сме ходили там с мъжа ми:-(((Мислехме като попорасне детето още малко...
Е ще трябва да се разпишем няма как, другата седмица ще отидем!!!Задължително!!

# 53
  • Мнения: 583
аз като една мнителна гражданка подозирам една добре обмислена далавера-и в построяването и в бутането. Rolling Eyes toni сигурно е прав!

# 54
  • Мнения: 3 423
Ау, пропуснах го тоя София Ленд.
В младите си години имах чудесни
любовни изживявания на този терен.
После заминах за чужбина. Така и
не успях да вляза. Жалко. Обичам.

# 55
  • Мнения: 2 013
Не помня кои точно бяха собствениците на София ленд, но бяха свързани с Костов, земята бе получена по това време и наистина беше взета по схемата със замяна за панелни апартаменти на Юлия Берберян, т.е. на цени много под пазарните. Може би е имало условие някакво увеселителният парк да е такъв 5 години или повече... И сега са изтекли.
Цените там доста се бяха вдигнали - явно се опитват да изкарат някой лев за последно. През пролетта по мои спомени входът в Пипиландия беше 6 лева на дете и левче за възрастен, сега е 10 на дете и 2 за възрастен.
Колкото до големите инвестиции - ами не са чак толкова големи, всичките съоръжения могат да се продадат - и у нас, и в чужбина. Вътрешната част не е чак толкова скъпа, а и тя може да остане в центъра на бъдещия жилищен коплекс  - кафенета, ресторанти, магазини, защо не и детска градина. Разбира се, в момента само разсъждавам, нямам информация.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 999
Много неприятно. Любимо място е на Дариа. Надявам се да не е истина или да е само временно.
Къде ще си водим децата иначе? Няма друго място, където да се забавляват. "Патиланци" въобще не ми харесва.

# 57
  • Мнения: 78
Много жалко.Всички мъничета толкова много харесват това място.Надявам се да не се случи.Малката ще бъде ужасно разочарована.А и аз също Weary

# 58
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз пък не съм ходила изобщо Confused.
Дано да намеря време до 15 октомври да вляза да разгледам поне.

Обаче си мисля, че Toni е прав.
Сега се сетих нещо и смятам, че не ме лъже паметта - Лиорена беше споменала май за такава вероятност още преди година и кусур. Не знам по какъв повод беше темата, но завъртя към тази посока.

# 59
  • Мнения: 5 462
Ха на бас,че го построиха за да го бутнат!

Aaaa нищо чудно и така да е !!! То след някоя друга година нищо чудно да се  появи на пазара нов проспериращ и много доходен бинес  събаряне на сгради  hahaha!!!Строитените фирми ще се преквалифицират в малко по друга дейност но все печеливша ще да е !!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт