Закриват София Ленд???

  • 9 619
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 546
ееее, жалко...даже не успях да го посетя... Sad

# 136
  • Мнения: 1 558
http://dnes.dir.bg/2006/09/16/news675359.html
Говори се, че  го е купил (мястото) шефа на ВОЛФ  #2gunfire, който кара Майбах.От къде ли кинти за всичко това, а?Как мислите?
И който е баща на детето на Ивайла Бакалова Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 1 391
много кофти  Cry

Но в София наиситна човек вече няма къде да иде с децата си......

# 138
  • в гората
  • Мнения: 1 486
http://dnes.dir.bg/2006/09/16/news675359.html
Говори се, че  го е купил (мястото) шефа на ВОЛФ  #2gunfire, който кара Майбах.От къде ли кинти за всичко това, а?Как мислите?

От закуски, Дамаянти, от закуски... Laughing
А иначе това, че обектът е бил на загуба ми е  малко трудно да го повярвам. newsm78

# 139
  • Мнения: 6 167
Пък аз като съм ходила-винаги е имало бол места на паркинга, а отстрани по тротоара-коли...коли...коли...
Да, може би не е било супер и идеално, но наистина-беше нещо.

Може би, защото е безумно да се плаща на паркинга на София Ленд.
Все едно да отида на кино в Арена и да ми искат паркинг или стотинки за 00.

И аз мисля, че не беше Дисниленд или Мирабиландия, всравнение с големи увеселително паркове беше доста тъпо,  но беше единственото място, където беше цветно и децата бяха приети!

Но не се притеснявам, въпрос на време е да направят ново такова място.

# 140
  • Мнения: 1 383

А иначе това, че обектът е бил на загуба ми е  малко трудно да го повярвам. newsm78

И аз така не вярвах, че Макдоналдс в Русе не печели достатъчно, щото все беше пълен, но един ден сложиха бележка, че го затварят за летния сезон, и никога не го отвориха...

# 141
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А в днешния брой на "24 часа" има интервю с шефа на парка - Владимир Бонев и отделна статия за Софияленд, в които се казва, че затваря до 1ви май; причината са ниските посещения на клиенти през студените месеци и скъпата поддръжка на сградата. Никъде не прочетох за бутане на сградата и стореж на бизнес сгради.
Може да се отоплява само театър "Завеса". Работещите в парка ще бъдат пуснати в неплатен отпуск, а висшия мениджмът ще се пробват да задържат, за да не търсят през следващия сезон нови кадри, които не са наясно с управлението на парка.

# 142
Охххх това не мви се хареса....чак сега раэбирам..!
София ленд е змного эабавно място и ще ми липсва !Много обичам събота като оставим малката на баба и эа един ден да отскачаме ,да вдигнем малко адреналина Simple Smile
Ноо.....то в София вече няма праэно...сичко е в строежи...а бе ужас ..!Вечме дето се вика хората си дишат във врътовете!
Много жалко!

# 143
  • Мнения: 385
Новината за затваряне на парка е от 16.09., с едномесечно предупреждение е целият персонал /с малки изключения - монтьори,шефове и бременни/! И на мен ми е чудно кой ще ми плаща майчинството?

# 144
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И тук много паркове затварят зимата. Например Леголанд не работи ноември, декември, януари и февруари.
Надявам се да отворят отново напролет.
Паркът не е нещо особенно, но не забравяйте, че е близо до центъра на София. Големите паркове обикновено се правят извън градовете.

# 145
  • Мнения: 3 034
Жалко, ние не сме ползвали увеселителните съоръжения, нито дъщеря ми искаше да остава в стаите за деца, но затова пък сме фенове на театър "Завеса". Cry
Това беше единствения куклен театър през лятото.

В тази връзка : http://netinfo.bg/?tid=40&oid=933979

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 01:34 от iviche

# 146
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Злите езици говорят,че няма да отвори пак,че е далавера със Столична община и че е било ясно от самото начало какво ще се случи.
Парк ще има,но не там ........Далаверата е парцела на парка Wink
Абе,що ле нищо не ме учудва вече newsm78

# 147
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Чак сега намерих време да го изчета това.
Не анти, ами утопии пълни  Whistling
Да тръгнем малко от местно ниво - когато улиците в квартала ми заприличат на швейцарските и спра да сменям веднъж годишно цялата предница на колата, може и да повярвам Peace

# 148
  • Мнения: 11 607
И сега в крайна сметка - ще има ли София ленд или не? Ако го затворят ..... Дано поне да се разминем само с преместване на парка, че това място е хубаво ....

# 149
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
И всъщност тази неделя ли са го затворили, или на 15-ти октомври ще го затварят?
В събота ние направихме едно рейдче на забавленията. Малката се вози час и половина на гъсеницата - слиза и търчи да се нарежда пак...Със сигурност на нея много ще й липсва.

Общи условия

Активация на акаунт