добър ендокринолог - Варна

  • 437 220
  • 826
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 038
Оля Сарджева - приема и след 17.30ч

Търся добър ендокринолог от Варна за следене на бременност с гестационен диабет ?
Благодаря
Къде работи и по ЗК ли е ?

# 751
  • Мнения: 1 474
В малката пресечка от Окр.болница към Лидл /Пикадили център/
http://www.endo-sardjeva.com/

# 752
  • Мнения: 574
Момичета ,нуждая се от ендокринолог ,който е наясно с терапията на имуноглоболин ,за да ми предпише вливка .Бих искала да е нещо различно от имуновенин . Нуждая се спешно и ще бъда благодарна ,ако    някой да се включи .

# 753
  • Мнения: 1
Най добрият за мен е д-р Николай Райков уникален лекър с внимание  към пациента нямам дъми с които да му се отблагодаря малко са  лекарите като него

# 754
  • Мнения: 147
Здравейте прероръчайте ми добър ендокринолог за следене на хормони и за бременост.

# 755
  • Мнения: 11
Здравейте прероръчайте ми добър ендокринолог за следене на хормони и за бременост.

Здравейте! Аз препоръчвам д-р Милена Томова, аз при нея се следя сега по време на бременността ми и съм много доволна като отношение и компетентност ! Работи в МЦ “ Хелиос” и може да си запишете час през супердок.

# 756
  • Мнения: 39
Някой може ли да ми препоръча е ендокринолог за ултразвук на щитовидна жлеза? Имам няколко възела, които трябва да се следят.

# 757
  • In transit
  • Мнения: 12 027
Д-р Мариела Бъчварова, мед. център Хелиос

# 758
  • Мнения: 127
Някой има ли коментар за доктор Елена Маринова, работи в МЦ младост.

# 759
  • Мнения: 1 474
Някой има ли коментар за доктор Елена Маринова, работи в МЦ младост.
Категорично НЕ препоръчвам.
Интересува я само направлението/прегледа. Подлъгах се по добрите коментари в супердок.

Някой може ли да ми препоръча е ендокринолог за ултразвук на щитовидна жлеза? Имам няколко възела, които трябва да се следят.
Оля Сарджева

# 760
  • In transit
  • Мнения: 12 027
Оля Сарджева пък отдавна не е това, което беше едно време. А на отзивите в супердок не се доверявайте напълно, защото могат да се модерират и да публикуват само добрите.

# 761
  • Мнения: 439
Оля Сарджева пък отдавна не е това, което беше едно време. А на отзивите в супердок не се доверявайте напълно, защото могат да се модерират и да публикуват само добрите.
Да, така е, на мен не ми публикуваха отрицателен отзив.

# 762
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте, отскоро се преместих във Варна и ми трябва добър ендокринолог да ме проследява. Виждам разнопосочни мнения за повечето ендокринолози. Ориентирала съм се към д-р Пламена Кабакчиева от военна болница, преглежда и в частна клиника, специализирала е в София... Не намерих отзиви за нея освен в супердок? Някой ходил ли е при нея? Благодаря.

# 763
  • София
  • Мнения: 14
Момичета, в крайна сметка запазих час при докторката... та да споделя моя опит: прегледа ме в частната клиника в сряда и останах много доволна. Предпочетох там пред военна, защото времето ме устроиваше. Др. Кабакчиева ми обърна достатъчно внимание, зададе ми много въпроси, прегледа ме обстойно и говорихме по всички ендокринологични проблеми, които имам. Направи ми впечатление, че обърна внимание на други изследвания от обичайните хормони, които правя. Това е от мен, дано съм полезна на някого.

# 764
  • Мнения: 1 359
Обръщам се с молба за препоръка тук. Не зная вече на кого да вярвам. Общите ми впечатления за Оля Сарджева са двупосочни. Аз самата съм я посещавала, но в поввчето случаи чувам името и с негативни коментари. Много спешно се нуждая от добър ендоктинолог тук във Варна. Имам час записан в София за след 6м. Обезателно да е обективен, обстоен, специалист, който обръща внимание на всички симпроми и изследвания, а не само да гледа ТСХ по референтни на лабораторията.

Общи условия

Активация на акаунт