добър ендокринолог - Варна

  • 435 549
  • 826
  •   2
Отговори
# 765
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Обръщам се с молба за препоръка тук. Не зная вече на кого да вярвам. Общите ми впечатления за Оля Сарджева са двупосочни. Аз самата съм я посещавала, но в поввчето случаи чувам името и с негативни коментари. Много спешно се нуждая от добър ендоктинолог тук във Варна. Имам час записан в София за след 6м. Обезателно да е обективен, обстоен, специалист, който обръща внимание на всички симпроми и изследвания, а не само да гледа ТСХ по референтни на лабораторията.
Препоръчвам Мариела Бакърджиева в Хелиос. Замени прословутия Магърдичян, който всеки път едно и също говори. Имах честа да съм диспансеризирана при него о аче неговото безхаберие вече не се издържа ше. Записва се час само онлайн. Успех в избора.

# 766
  • Мнения: 956
Редактирах. За Бъчварова в Хелиос става въпрос. Още един глас за д-р Бъчварова. Много е внимателна и загрижена за пациентите си.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 23:59 от Penguin4e

# 767
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Още един глас за д-р Бакърджиева. Много е внимателна и загрижена за пациентите си.
Бакърджиева или Бъчварова?
Д-р Мариела Бъчварова е ендокринолог в Хелиос

# 768
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Бъчварова. Снощи, като писах името в поста си нещо не ми харесваше ама
  Simple Smile

# 769
  • Мнения: 956
Още един глас за д-р Бакърджиева. Много е внимателна и загрижена за пациентите си.
Бакърджиева или Бъчварова?
Д-р Мариела Бъчварова е ендокринолог в Хелиос
Даа, Бъчварова, подведоха се нещо и аз.

# 770
  • In transit
  • Мнения: 11 917
И аз съм с две ръце за Мариела Бъчварова. Внимателна, разбираща и обяснява добре.

# 771
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Изключително съм щастлива, че доста момичета са открили тази всеотдайна докторска. А как не е яд, че по-рано не я по сетих.

# 772
  • Мнения: 242
Включвам се да препоръчам д-р Магдалена Ангелова. Преглежда в едно от ДКЦ-тата и има частен кабинет в Бриз. Задава много въпроси ,вкл.фамилни заболявания, отговаря ясно и подробно на всеки зададен въпрос. Осъмни ли се за нещо и при желание на пациента пуска доп.изследвания (все пак са свързани с финанси).

# 773
  • Мнения: 36
Здравейте, аз посещавам д-р Елена Маринова от МЦ Младост. За сега съм доволна -пусна ми обстойни изследвания, за да разбере дали имам Хашимото или Базедова болест. Оказа се, че имам Базедова болест и ми каза да пия Пропицил в рамките на 6 месеца да не правим опити за зачеване с приятеля ми. Трябвало да влязат в норма хормоните FT3 и FT4, както и ТРАБ. На 2 месеца да си правя изследвания и да ми следи състоянието иска. Проблема е, че тъкмо бях се пооправила и се разболях от Ковид и станах по-зле. Уголеми се жлезата ми, а стойностите станаха на половина по малки от първите ми изследвания и все още не мога да се оправя. Някой, който има това заболяване забранявали ли са му да не прави опити за забременяване и успяхте ли хормоните ви да бъдат в норма? Извинете за дългия пост.

# 774
  • Мнения: 244
А да ми препоръчате ендокринолог, който е наистина компетентен относно инсулинова резистентност и Хашимото, че съм ги събрала 2 в 1.

# 775
  • Мнения: 1 882
Здравейте, и аз в кюпа с хормонални проблеми. От няколко години ходя при Магърдичян, но вече мисля е време за 2ро мнение. Ще опитам при Мариела Бъчварова. Тя има ли актуални познания извън обичайното "пийте противозачатъчни и всичко ще се оправи"?

# 776
  • In transit
  • Мнения: 11 917
Да, има. Млада е, все още чете и се интересува, за разлика от повечето "светила", които стигат до някакво ниво и край.

# 777
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Здравейте, и аз в кюпа с хормонални проблеми. От няколко години ходя при Магърдичян, но вече мисля е време за 2ро мнение. Ще опитам при Мариела Бъчварова. Тя има ли актуални познания извън обичайното "пийте противозачатъчни и всичко ще се оправи"?
Аз лично хиляди пъти съжалявам, че не се махнах от Магърдичян, а чаках толкова време. Преди година посетих Бъчварова и съм много доволна. Бях с наднормено тегло, което не се повлиява ше от спорт и хранене. Бъчварова пусна изследване на кортизол, който бил много важен, но резултатите бяха добри. Много съм доволна от лекарката.

# 778
  • Мнения: 80
Здравейте, и аз днес си записах час при д-р Бъчварова, искам да знам пуска ли ви допълнителни изследвания, когато се налага, или си гледа каквото занесеш като информация? От вашите коментари прочетох, че обяснява, което за мен е много важно.

# 779
  • Варна
  • Мнения: 436
На мене не ми е пускала, но иначе ми се струва свястна. Спрях се на нея, след като обиколих повечето ендо в града. Но и абсолютно никой друг не ми е пускал хормони по каса, все аз си ги плащам.

Общи условия

Активация на акаунт