Правилно ли постъпвам? (Как трябва да постъпя?)

  • 5 105
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте Simple Smile
Много искам да споделя с някого ситуацията, в която се намирам в момента. Ще се радвам ако някой ми даде съвет, но не от онези обезкуражаващите и циничните...

Значи от 3м вече си пиша с един младеж, по-малък е от мен с 3г. Не знам до колко е от значение годините, но мен не ме притеснява това.
3м НОН-стоп писане, като той беше инициатора... Минава ха 1-2 седм и аз вече исках да го видя, казах му че не търся платонична любов и това постоянно и само писане ме напряга.
Неговите извинения бяха, че е мн притеснителен и го е страх, като се видим да не би да вземе да се спече и нищо да не каже..... Минаха още няколко дни и той беше на гости на приятел в моя квартал. Явно от алкохола му дойде смелостта и поиска да се видим. Е видяхме се... в интерес на истината не млъкна, разказа ми всичко за себе си, какво е преживял последните години, че трудно е превъзмогнал дългата си връзка от 5год ( май се пада и първата и единствена сериозна, която е имал) абе всичко си каза, повтаряш че е искрен с мен, че не иска да крие нищо, което е супер. Но....
Казваше, че не иска да бърза, понеже всеки път избързвал и проваля нещата.... казах му че мен това може единствено да ме радва, да де ама до кога..... месеците минават 3м си пишем, а се видяхме 3пъти... До сега един път не каза,, хайде да се видим" или,, искаш ли да се видим" и за 3те виждания аз бях инициатора... казах му, че не ме дразни това, че иска да не бързаме, а просто факта, че един път не показа и не каза, че иска да ме види.
Аз съм на мнение, че един човек ако наистина те харесва и иска, колкото казва то ще иска да те вижда постоянно или дори и за 5мин да е, но ще го иска.
Както и да е... миналата седмица в сряда беше нощна на работа, отидох да го видя за малко, тръгнах си... на следващия ден не помня кой писа първи, но го усетих по-хладен, по-различен в 13ч последно му изпратих целувки, той просто ми сийна и до там..... Казах си ами няма да те гоня и да си търся вниманието му и така 2дена никой не писа, накрая аз ест. се изнервих и вечерта му писах... Написах му, че единствено ме интересува дали е чакал да му пиша с идеята да разбера дали изобщо иска да му пиша или страни от мен.
Не знам, може би не за дадох правилно въпроса и стана драма. Ест аз излезнах виновна, че се прягам за такива неща, че не ми отг. а само ми сийнва...Издърви ми се, че тези неща го напрягали изкл. много и че искал нещата да бъдат Прости и Истински...
Някак си тази дума,, прости" не ми се вписват в,, сериозни взаимоотношения", но както и да е....
Казах му да погледне и през моята гледна точка, че аз поглеждам от неговата и го разбирам, но той реши да продължи с дървенето и грубостта и  ми отг., че не искал да гледа през моята гледна точка...не искал да ги има тия неща, че да гледаме през др гледна точка.
Като цяло казах ок и просто реших да се държа, отдръпнато като него, казахме си лека нощ и той вмъкна, че се надявал да бъде по-различно на другия ден.
Ок, аз си бях същата с мило и възпитано му писах на др ден... и ест го усещах още по-хладен и от преди това.... така продължи 1седмица нито аз отговаря бързо, нито той.. рядко се сещаш да пише, а когато пишеше то бяха миимове, на които просто отг със смеещо се. Видях го, че се дистанцира, усеща се... особенно като сме си писали 3м НОН стоп и накрая съвсем различно отношение.... Премислих нещата... и от моята гл. точка и от негова... разбрах, че може би аз съм виновна, че наистина съм избързала и това го е отблъснало, следователно реших да му дам пространство... Във вторник вечерта си писахме нормално, усетих го пак същия. Написа и непосредствено след това го изтри (но аз успях да видя)
,, Утре какво ще.... "  и нещо в мен трепна, викам си леле ще ме пита какво ще правя утре.....но не изтри ги... викам какво изтри и защо... мислел да ме пита какво ще му сготвя (аз се чудя дали изобщо за мен са били съобщ. или беше объркал чата), но след като никаква ме нямало тези дни ги изтрил, не знаеш защо така съм се отдръпнала..... сякаш се опитва да ме изкара мен виновна :д аз му казах, че съм му дала пространство, опитвах се да му отг най-спокойно и сякаш нищо не се е случило... Уточни му, че ако искам нещо да му кажа, ще му го кажа в очите, а не в тъпия чат. Уж се разбрахме да се видим вчера... в 12ч ми писа, че баба му не била добре и ще ходи да я види... в 14ч му писах  вс наред ли е, той отг с едно НЕ, попитах какво става (исках да сподели, ако мога по някакъв начин да го успокоя) той ми отг със ,, сега не ми се говори" изпратих му прегръдка и спрях да пиша... 3ч по - късно му изпратих още една прегръдка (той отвърна със сърце) и до там... вися през цялото време онлайн, аз мислих и премислих, докато не реших, че по-добре да спра комуникацията с него, не ме кара да се чувствам ок.... през цялата седм 1път не ме попита как съм или какво правя.... просто го преместих във филтрирани съобщения... изкл си активноста и край.
Видях, че ми е пратил 1сек клипче към 22:30 как е в някакъв рейс с кучетата :/ (но с мен да се види не може, нищо че е дошъл в квартала ми)....
Сега съобщ. си седи, той го вижда като НЕдоставено и Непрочетено....

Според вас добре ли постъпвам...ако ми пише какво ее случва дали да отговарям.
Мн старателно избягвах да намесвам къде е проблема, понеже очаквам от негова страна да започне конфронтация и това, как аз си въобразявам и се впряга в тъпи неща и прочее.... и преди съм я пяла тая песен....

Благодаря ви предварително.
Извинявам се и за евентуално допуснатите грешки, надявам се да съм обяснил правилно, че не ме бива много. Grinning

Хубав ден от мен 😘

# 1
  • Мнения: 1 847
Много го притискаш....в неговите очи си досадна отсега, нямате дори връзка, представям си какво ще е ако имате....затова се дърпа, дай му пространство на човека.

# 2
  • Мнения: 15 960
Не, не постъпваш добре. Отдавна е трябвало да спреш да си губиш времето с него.

# 3
  • Мнения: 4 622
Авторката не е досадна изобщо. Добре е направила да прекрати комуникация. Ще чакам някой си половин година да се накани, как ли пък не.

# 4
  • Мнения: 4 518
Ох колко се радвам, че не се занимавам с такива неща.
Той си го е казал просто и ясно, не иска да бърза. Това на женски език означава, че не иска да го притискаш и да го оставиш той да води. Ако си ок с това, го правиш. Ако не си ок- просто приключва всичко. Дал ти е знак още тогава.
Това последното какво да го коментирам... За мен не си постъпила правилно. Баба му не е ок, ти се буташ, че даже се и обиждаш. Аз бих казала, че се надявам да се оправят нещата и да пише, ако мога да помогна с нещо. Аз не бях чула мъжа ми цял ден когато почина баща му, не съм се бъркала изобщо. Е, чаках до телефона цял ден, но то какво друго да направиш. А ти си се виждала с него 3 пъти, човекът ти казва, че не иска да бързате на и ти се цупиш и взимаш мерки, защото той не ти дава обяснение какво точно става с баба му. Не можеш да му държиш сметка за това, че е в автобус с кучетата, или там каквото беше, пък нямал време за теб. Всеки човек в определени моменти има нужда от определени неща. Според мен ти си се показала като човек, изискващ много внимание и това вероятно го натоварва. Не знам какво очакваш повече.
И да, сериозните отношения не е нужно да са сложни, може и просто и лежерно да се случват нещата и края пак да е семейство.

# 5
  • Мнения: 5 300
Истината е, че просто не те харесва достатъчно. Била съм от двете страни на ситуацията, когато нямаш голямо влечение към даден човек нито се сещаш да му пишеш, нито изпитваш кой знае каква нужда да го видиш. Действала съм точно като този мъж, спрямо други мъже, когато са искали познанство, но просто съм ги преценяла, че няма да бъдат те. По-добре не го търси, в момент на скука може и да ти пише, но не му отговаряй, понякога нещата просто не се случват.

# 6
  • Мнения: 3 751
Дай му пространство..всичкото пространство на света. Щом сега няма нужда да те вижда, никога няма да има. Ако все пак влезете във връзка, ти ще си досадната, ограничаваща жена, която ще се стреми да избягва винаги.
Не е грешката в теб, просто той не е готов за връзка.

# 7
  • Мнения: 28
Аз не се цупя, че баба му е зле или нещо подобно... дразни ме факта, че един път не каза,, да дойда ли да се видим" примерно... иначе се1 в чата и ми говори миличко неща и целувчици.... живее на 20км от София, идва до моя квартал за да си се вижда с не знам си кой си и да разхожда кучетата на не знам си кой си, но не ми писа да сляза примерно да се видим.... за какво изобщо ми го праща тоя клип не знам.......

Вчера исках да се видим за да поговорим очи в очи, но.... щом не стана аз не мога да си тровя нервите вече.... и да се чудя отбягва ли ме или иска да го гоня....

И да аз търся неговото внимание, защо да не го?!?
След като го харесвам искам нещата да са реални, а не в тоя месинджър..... Sad

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Бих посъветвала и дъщеря ми (24г.) в подобна ситуация, да не се занимава с човек, който не проявява достатъчно интерес към нея.

Ако един човек иска да е с теб нищо не би го спряло. Дала си достатъчно време, смятам че всичко е ясно.
Няма да излезе зайче от тази трънка.

# 9
  • Мнения: 2 638
Досадна си, според моите разбирания. Важното е на живо как се е държал- казваш, добре е било, а се втелясваш в някакви чатове и емотикони. Да не обидя тийнейджърите, ама на 16 год. ли си?

# 10
  • Мнения: 7 409
Няма интерес към теб. Пък ти продължавай да му досаждаш.

# 11
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Няма интерес към теб. Пък ти продължавай да му досаждаш.
Ако един човек иска да е с теб нищо не би го спряло. Дала си достатъчно време, смятам че всичко е ясно.
Няма да излезе зайче от тази трънка.

+1

Преглътни, действията му ясно показват нежелание да се виждате и желание да си губите времето онлайн. Прадължи нататък и си намери някой, който наистина ще иска да е с теб, наживо.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 998
Имам усещането, че напоследък младите хора тотално губят умението да разчитат посланието на отсрещната страна.
Не си му интересна, не иска да се виждате, няма да имате връзка, запълва си времето с теб. Как разбрах? Цялостното поведение говори за това.

# 13
  • Мнения: X
А аз мисля, че те харесва, но се притеснява дали ти ще го харесаш достатъчно и дали ще успее да те очарова и на живо и тъй като вероятно има твърде ниско самочувствие предпочита да си пишете от разстояние, за да не се разочароваш от образа който си си изградила за него. Какво да те посъветвам не зн....може би да му покажеш че не е нужно да е чак толкоз перфектен, че да го харесваш и че може спокойно да бъде себе си пред теб.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 652
Зарежи. Още едно време, когато нямаше чатове, имаше една истина:
Който не иска, намира причина, който иска, намира начин.

# 15
  • Мнения: X
Е, не винаги е така пък сега. Ами ако наистина иска, но не му стиска - та той едва ли не в прав текст й го е казал - колко по-ясно от това? Да й каже сори, маце, но ме е страх да не ме помислиш за мухльо?

# 16
  • София
  • Мнения: 38 652
Три месеца? Нищо не иска.

# 17
  • Мнения: 5 405

И да аз търся неговото внимание, защо да не го?!?
След като го харесвам искам нещата да са реални, а не в тоя месинджър..... Sad

Тук сама си отгоряш на въпроса.
Ти търсиш неговото внимание, защото го харесваш и искаш нещата да се разиват извън чата.
Той обаче не го прави, защото не те харесва достатъчно, за да прехвърли отношениеята от виртуални в реални.
Съжалявам ако съм груба, но ако един мъж те иска, няма сила, която да го спре.
И да се диатанцираш и цялото пространство на света да му дадеш, няма значние. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 998
"Немустискането" месеци наред не говори за срамежливост, а или за нежелание, или за психопатия.

# 19
  • Мнения: 5 558
Днес нямаше ли вече такава тема? Момчето се дърпа и не иска дори виждане, момичето напъва ли напъва...

# 20
  • Мнения: 4 622
Защо я баламосвате, че я харесвал бил, ама бла, бла. И аз съм на мнение, че има ли желание има и начин. Просто не е на 100% сигурен иска ли да е с нея, харесва ли я изобщо, само й губи времето и я държи за резерва да му вдига самочувствието, че е търсен. Нищо повече от това.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 16:19 от Уейв

# 21
  • Мнения: 1 327
В интерес на истината, те не се познават.
Хиляди може да са причините за поведението му. Може да има семейство, деца и да търси забавление и е видял, че тук няма да стане, защото авторката иска сериозно обвързване.
Може да е някой сдухьо, играч, депресар..
Може да е всичко или нищо...
Най-вероятно е нищото, демек липса на интерес.
Цялата ситуация е пълна загуба на време.
3 месеца за среща, 5 за целувка, 8 за секс, година за семейство, 2 за деца и прочие...😀
Времето е ресурс, загубата на време е разход без възвращаемост. 😒

# 22
  • Мнения: 28
Благодаря на всички, които изказаха мнение.

Както споменах той е по-малък от мен с 3год. но каза, че това не го паритеснява...
Отначалото и аз бях на мнение, че се притеснява да се видим, защото едва ли не няма с какво да ме впечатли.
Но аз му обясних още тогава, че за мен не е от значение къде ще се видим, може и пред блока все1 ми е, за мен важното е с кого съм, а не къде съм... Може би това, че няма кола също го е притеснявало до някаква степен... една вечер го пробвах, още преди да се видим 1вия път
Викам да мина да се видим?
Той се съгласи, но после ми вика,, пробваш ли ме нещо"
,, после ако искаш и до нас на ме изпратиш",, на др ден до работа да ме за караш " вкара ирония....
Но на няколко пъти му обясних, че го харесвам и ми харесва това, което чувствам когато съм с него..... др не ме интересува.....

Мисля, че ме харесва поне на външен вид... отначалото казваше, че мн ме харесва, че не съм като др момичета, изкуствени и с голите снимки в нета... ревнуваше и се нервираше на коментарите, които ми пишеха.....и за 1ден БАМ всичко замина.....
И знам, че е смешно да се говори за тия емотиконки, сиинване и пр. но при положение, че 99% от комуникацията ни е в чата, малко или много привиква по някакъв начин на писането му, когато е свободен, когато е на работа.... усеща се ма.ка му.........

Предди няколко дни беше след 24ка смяна... в 11:30 му пиша приятни сънища :*, до 14:30 седя онлайн,
пиша му ,, Не можеш да заспиш ли"... седя 15мин и си изключи онлайн състоянието.... в 15:30 ми пише -,, пуша и пак лягам "... аз само го прочетох... в 17:00ч си поста стори с няква снкмка от някъв ресторант... не знам дали беше Стара снимка и го направи нарочно или реално беше някъде, аз само погледнах и той след 30 мин ми пише,, Куку руку :*" Neutral Face ;|
Аз продължих да се правя на луда, че нищо не се случва, че ми е супер хепи и че не забелязвам отношението му, до вчера.....

Знам, че на мн от нещата сама си отговарям, но реално исках да споделя с някой друг и да чуя повече мнения по-въпроса.

# 23
  • Мнения: 5 300
Ама, колкото повече неща добавяш, толкова по-добре разбирам момчето. Какво е това нахалство, което си проявила, може просто да не си е спрял интернета като си е легнал и ти само си му "пюукала" на главата с безсмислени съобщения. За следващия не бъди толкова лепкава и отблъскваща.

# 24
  • Мнения: 28
Ама, колкото повече неща добавяш, толкова по-добре разбирам момчето. Какво е това нахалство, което си проявила, може просто да не си е спрял интернета като си е легнал и ти само си му "пюукала" на главата с безсмислени съобщения. За следващия не бъди толкова лепкава и отблъскваща.

Аз не съм го коментирал това с него... аз продължих да се правя, че няма нищо.
По никакъв начин не съм му нахалствала, винаги съм му отг през повече от 10мин, не съм му повтаряща постоянно айде да се видим, айде да се видим... аз само намеква, че аз го желая и очаквах от него просто поне 1път да каже ,, искам да те видя "
Както и да е, тази част от цялата работа ми е ясна....
Може би е станал емоционално недостъпен... Споделяш, че през тези 4год откакто няма приятелка, не е търсил и не е искал друго, не е искал да влага чувства... (а с мен било друго) 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

В момента просто не мога да реша, дали да отговоря ако ми пише ,, какво става " или просто да игнорира и да продължа.
Мисля, че ако тръгна да му обяснявам няма да ме разбере или ще ме разбере грешно и ще тръгне на спор...

# 25
  • Мнения: 2 039
От това писане из интелнет загубихте умения да съсдавате и поппържате истински връзки.

# 26
  • Мнения: 5 300
За мен това "Не можеш да заспиш ли?" си е точно нахалстване след като на "Приятни сънища" не ти е отговорил с нищо. А да ти пише очаквай, ако се напие евентуално или нещо му е супер скучно. И повярвай ми него едва ли изобщо го интересуват твоите обяснения. Съжалявам, че съм по-груба, но това са фактите. Не е като да не съм лъгала, че страдам по дълга връзка още и не съм готова за нова само и само да разкарам някой по-безболезнено.

# 27
  • Мнения: 28
За мен това "Не можеш да заспиш ли?" си е точно нахалстване след като на "Приятни сънища" не ти е отговорил с нищо. А да ти пише очаквай, ако се напие евентуално или нещо му е супер скучно. И повярвай ми него едва ли изобщо го интересуват твоите обяснения. Съжалявам, че съм по-груба, но това са фактите. Не е като да не съм лъгала, че страдам по дълга връзка още и не съм готова за нова само и само да разкарам някой по-безболезнено.


Окей, разбирам напълно.
Тогава искам да попитам, какво печелиш по този начин??
Лъжейки и мотаейки друг?
Когато не си готов за връзка, защо просто не го кажеш отначалото и да сте наясно?
Вместо това ще седя и ще лъжа.... :/ 
За мен е нехуманно. 😃

# 28
  • Мнения: 2 638
Не всеки чат би прерастнал във връзка. Няма излъгани, има грешни представи- вашите. И да е имал желание, вие сте го стреснали. Според мен.

# 29
  • Мнения: 28
Не всеки чат би прерастнал във връзка. Няма излъгани, има грешни представи- вашите. И да е имал желание, вие сте го стреснали. Според мен.

Не мисля, че моите представи са грешни Simple Smile
Аз от самото начало съм казала какво търся и какво искам. В случая и той отвърна на същите искания.

# 30
  • Мнения: 5 300
На много хора като им подадеш пръст ти отхапват цялата ръка. Това, хипотетично, че се е съгласил за кафе, не означава, че вече сте гаджета, а като се почне с досадното чатене по цял ден с малоумни въпроси от типа яде ли, спа ли, пи ли кафе, е съвсем нормално човекът да се отдръпне.

# 31
  • Мнения: 28
На много хора като им подадеш пръст ти отхапват цялата ръка. Това, хипотетично, че се е съгласил за кафе, не означава, че вече сте гаджета, а като се почне с досадното чатене по цял ден с малоумни въпроси от типа яде ли, спа ли, пи ли кафе, е съвсем нормално човекът да се отдръпне.

Явно не сте прочели добре и всичко.
Изобщо не съм му писала постоянно или нещо от това, което пишете.
И още преди да се видим, дори и след това ми говореше неща, които ако НЕ искаш нещо няма да ги казваш, освен ако не си лъжец и без чувствен тип.

# 32
  • Мнения: 2 638
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).

# 33
  • София
  • Мнения: 12 838
Няма желание. Ако пък има желание, значи не може (но псоред мен е липса на желание). Нито нежелаещ мъж ти трябва, нито неможещ. Предвид, че сте се виждали 3 пъти наживо и не сте имали никакви отношения, единственото което вероятно те държи в тая ситуация е егото. Не се вманиячавай, а си търси нормален мъж.

# 34
  • Мнения: 5 300
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).
Мен ли да остави? Между нас няма нищо, давам и гледна точка на човек бил в същата ситуация само че в ролята на момчето.

# 35
  • Мнения: 5 405
Анелия, на по колко години сте двамата?

# 36
  • Мнения: 2 638
Не. Отговарям на нейния коментар. Незнаех, че сте мъж, дори.
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).
Мен ли да остави? Между нас няма нищо, давам и гледна точка на човек бил в същата ситуация само че в ролята на момчето.

# 37
  • Мнения: 5 300
Не съм мъж. 😂 Жена съм, но съм била в ролята на момчето.

# 38
  • Мнения: 2 638
Прощавайте, спретнах каша.

# 39
  • Мнения: 2 375
Колко пъти от както се познавате те е търсил той (пък било то и онлайн)?

# 40
  • Мнения: 28
Добре, да приемем, че съм сбъркала някъде... избързала съм, несъзнателно съм го притиснала може би.....

# 41
  • Мнения: 5 300
Взимаш си поука и не действаш така със следващия.

# 42
  • Мнения: 28
Колко пъти от както се познавате те е търсил той (пък било то и онлайн)?

Ами доста често, то 99% е било онлайн...но винаги пишеше и отделяше внимание, показваше ми чатове с приятели, с братовчеди... вика,, да знаеш с какви луди хора ще се за бъркаш " е такива неща мн ми пишеше... не съм вярвал в тях, защото никога не се знае, но се надявах поне малко той наистина да ги мисли....
Буквално за 1 ден как си промени отношението.... не знам.... в чата няма да влезна, има ми телефона ако иска нещо може да се обади, това мисля в крайна сметка....

# 43
  • Мнения: X
И вашите чатове показва на някой друг...

# 44
  • Мнения: 7 409
Ако си на повече от 16 и си вярваш на фантазиите, ами жалко за теб.

# 45
  • Мнения: 12 857
..
НОН-стоп писане, като той беше инициатора... ...3м си пишем, а се видяхме 3пъти... До сега един път не каза,, хайде да се видим" или,, искаш ли да се видим" и за 3те виждания аз бях инициатора...
Аз съм на мнение, че един човек ако наистина те харесва и иска, колкото казва то ще иска да те вижда постоянно или дори и за 5мин да е, но ще го иска.
... миналата седмица в сряда беше нощна на работа, отидох да го видя за малко, тръгнах си... на следващия ден не помня кой писа първи, но го усетих по-хладен, по-различен ...
Ето накратко как ги виждам нещата. Той е искал само да си пишете. Вижданията той не ги е искал. Не знам защо. Може би се вижда с някоя друга и с теб не иска да задълбочава.
Но това, което е "обърнало колата", е, когато ти си отишла в работата му, по време на нощната смяна. Това вече е преляло чашата на търпението му.

За следващ момък, изчакай той да инициира не само чат, но и виждане. И не го натискай. Ти мислиш, че не го правиш, но да отидеш там, където работи? Не вярвам да те е поканил.
Този не го мисли повече, прави си стратегия за по-нататък.

# 46
  • Мнения: 28
..
НОН-стоп писане, като той беше инициатора... ...3м си пишем, а се видяхме 3пъти... До сега един път не каза,, хайде да се видим" или,, искаш ли да се видим" и за 3те виждания аз бях инициатора...
Аз съм на мнение, че един човек ако наистина те харесва и иска, колкото казва то ще иска да те вижда постоянно или дори и за 5мин да е, но ще го иска.
... миналата седмица в сряда беше нощна на работа, отидох да го видя за малко, тръгнах си... на следващия ден не помня кой писа първи, но го усетих по-хладен, по-различен ...
Ето накратко как ги виждам нещата. Той е искал само да си пишете. Вижданията той не ги е искал. Не знам защо. Може би се вижда с някоя друга и с теб не иска да задълбочава.
Но това, което е "обърнало колата", е, когато ти си отишла в работата му, по време на нощната смяна. Това вече е преляло чашата на търпението му.

За следващ момък, изчакай той да инициира не само чат, но и виждане. И не го натискай. Ти мислиш, че не го правиш, но да отидеш там, където работи? Не вярвам да те е поканил.
Този не го мисли повече, прави си стратегия за по-нататък.

Ами един др път карах една приятелка до тях в Чепинци и като му казах после ми вика ееее що не мина през мен
 (в Младост)  така стана, че пак трябваше да я карам мин сряда и го попитах ако иска да мина и той ми отвърна със Заповядай.... 🤷🏻‍♀️

# 47
  • Мнения: 12 857
Тогава явно не е било това. Както и да е, според мен няма первпектива изобщо с този момък, защото той иска лек флирт, и то онлайн - задявка някаква си търси, а май вече и това не търси.

# 48
  • Down south
  • Мнения: 7 723
@Анелия Иванова 681744,
на колко години си? Звучиш, като много младо момиче, потъващо в измислена виртуална връзка.
Какво си говорите и чатите, няма много значение, там всичко би могло да бъде прекрасно. Пишеш, триеш, редактираш и пак отново. Основно значение имат реалните действия, а според написаното от теб, определено изглежда, че този младеж няма голямо желание за реална връзка. С теб.
Ще намериш друг, по-привлечен от реланата Анелия.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Анелия, аз разбрах какво е визирал с простичките неща. Във вихъра на виртуална, любовна фантазия си. А живота му е семпъл. Мисля, че не те реже директно, от любезност. Отказва реални срещи. Не си част от ежедневието му. Натоварваш го с излишни емоции. Емотикони и драсканици се пишат стандартно и с всеки.
Когато имаш реална, споделена връзка и думите ще са излишни. Ще има основно желание за жадувани срещи.
Той може да си чати с десетки, неангажиращо. Не е предприел нищо, няма конкретни намерения. Жалко е, че очакваш да те покани и ще приемеш от раз.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 08:43 от Viviana91

# 50
  • Мнения: 1 847
Аз му писах, той не ми писа...ако наистина има реален проблем човека и минава през труден период му пиши "ако имаш нужда от покрепа съм до теб" и повече не му пиши....ако има сериозни намерения след време ще пише и ще се разберете.
Още сте в началото на "виртуалната" връзка....представяш ли си какво ще е ако е реална...имаи търпение, намери си някакво занимание, не пиши, не го притискаи....друг вариант направо ги питаи какъв е проблема....знаеш и продължаваш напред.....с него или без.

# 51
  • Мнения: 855
Прекъсвай контакт с него и си събери останалата гордост. Не от всяко яйце става птиче, така е и с запознанствата.

# 52
  • Мнения: 2 204
Къде викаш го намери този онлайн, там други момчета няма ли? Нека аз ако може - има. Ами защо си губиш времето с някаква ходеща характеропатия тогава?
Това вашето е игра на нерви, кой е по-голям пич и по-дълго няма да трепне/отговори/реаргира. Или поне твоето, той може и верно да не трепва.
И с тия мемета и сърчица в уж сериозни ситуации, другия път гледай да не е пак някой пубер, ментално поне. Че ставате двама.

пп Пича ако има баба пак добре.

# 53
  • Мнения: 6 615
Аз му мемвам, той ми сийва... Ей, жал ми стана за това младо поколение, сега и тая карантина ги удари...
Ма те даже и за нея не са разбрали, живота и без това им минава пред екранчетата. Момичетата по-практични сякаш - ето, и Анелия иска нещо на живо, око да види, ръка да пипне Simple Smile
Ама момчетата там около 16-19 г , а даже и отгоре, ми те си живият във виртуала, това им стига.

# 54
  • Мнения: 49
Не те харесва ДОСТАТЪЧНО. Самата ти пишеш, че в началото, докато само сте си чатили, всичко е било наред. След като сте се срещнали наживо, той си е дал сметка за това, което съм написала в първото изречение. (Извинявай, не искам да съм груба, но нали искаш да ти кажем истината). Когато мъжете казват "Да не бързаме", това в превод означава същото: "Не те харесвам достатъчно". В съвкупност с твоето поведение - ти да му пишеш първа, ти да инициираш срещите ви - това допълнително го отблъсква. "Върхът" е, когато си отишла през нощта на работата му (пишеш, че тогава той бил нощна смяна). Мъжете не обичат жената да им "се поднася на тепсия", още по-малко ако не я харесват в един или друг аспект. Иначе, ако искат да са с някоя жена, няма земна или небесна сила, която да ги спре, още повече и ако тя иска същото, както е във твоя случай.

# 55
  • Мнения: 6 615
Не те харесва ДОСТАТЪЧНО. Самата ти пишеш, че в началото, докато само сте си чатили, всичко е било наред. След като сте се срещнали наживо, той си е дал сметка за това, което съм написала в първото изречение. (Извинявай, не искам да съм груба, но нали искаш да ти кажем истината). Когато мъжете казват "Да не бързаме", това в превод означава същото: "Не те харесвам достатъчно". В съвкупност с твоето поведение - ти да му пишеш първа, ти да инициираш срещите ви - това допълнително го отблъсква. "Върхът" е, когато си отишла през нощта на работата му (пишеш, че тогава той бил нощна смяна). Мъжете не обичат жената да им "се поднася на тепсия", още по-малко ако не я харесват в един или друг аспект. Иначе, ако искат да са с някоя жена, няма земна или небесна сила, която да ги спре, още повече и ако тя иска същото, както е във твоя случай.

Много обичам жена да казва какво обичат или не обичат мъжете.
И то с явното убеждение, че всички мъже са еднакви. Bкусовете им също.
Само заплатите им различни Wink

# 56
  • Мнения: 28
Ами мислех, че няма да пише, ноо...след клипчето в петък, което ми изпрати, сега гледам ми писал едно ,, аха "... явно се чуди какво се случва...

# 57
  • София
  • Мнения: 38 652
В това отношение са абсолютно еднакви - ако им звъниш/пишеш и настояваш да се видите - бягат.
Анелия - дръж се печено. Пълен игнор.

# 58
  • Мнения: 6 615
Анелия, пуснѝ му линк към темата Simple Smile

# 59
  • Мнения: 49
Естествено,че не са еднакви всички, нито мъже, нито жени. Но "болднатото" и подчертано от теб в моя пост, James42, мисля, че е вярно. Мъжете оценяват жената по усилията, които те самите са вложили, за да я "покорят". На никой мъж няма да му е ценна, ако тя "го чака, полегнала на изтривалката". Това по никакъв начин не го отправям към авторката на темата. Направила е някои грешки, но животът продължава. Да не ги повтаря и да си намери мъж, който я заслужава и когото тя заслужава. Желая й успех.

# 60
  • Мнения: 3 350
Ами мислех, че няма да пише, ноо...след клипчето в петък, което ми изпрати, сега гледам ми писал едно ,, аха "... явно се чуди какво се случва...
Та какво значи според вас "аха"?

# 61
  • Мнения: 2 375
И мъже и жени сме еднакви. Даже не само, като любовна връзка. И досадни приятели могат да те отвратят. Малкото е приятно, многото е противно и изморително.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 17:15 от _silence_

# 62
  • Мнения: 28
Ами мислех, че няма да пише, ноо...след клипчето в петък, което ми изпрати, сега гледам ми писал едно ,, аха "... явно се чуди какво се случва...
Та какво значи според вас "аха"?

🤷🏻‍♀️ а де... на него му седят, като не доставени....
А аз съм на мнение, че ако се интересува какво става и ако му пука ще се обади....и тогава бих обяснила...ако не живи и здрави, ще го преживея колкото и да ми харесва 😒

# 63
  • Мнения: 2 052
Авторке, много се буташ, много се обясняваш, и от чешмата пак ти потичаш, въобще - няма отърване от тебе човекът (даже и на работа). Ако така се държиш към виртуален събеседник с 3 леко неохотни виждания в рамките на няколко месеца, както остава към сериозен партньор. Момчето доста явно и последователно поддържа дистанция -  съобрази се с това, колкото и да не ти харесва. Ако той беше в ролята на появяващ се спонтанно на работното ти място,  въпреки че ти с нищо не показваш, че това е добре дошло и очаквано поведение, щеше да бъде изкаран какъв ли не.

# 64
  • Мнения: 2 375
Така е. Накрая ще и тегли една майна и ще си седне на задника.

# 65
  • София
  • Мнения: 12 838
Само на мен ли авторката не ми се струва чак пък такава досадница? Младежът явно е поддържал доста активна комуникация преди и дори сега продължава да пише някакви неща. Но явно нещо се насмита относно вижданията на живо. Или само си запълва времето с нея онлайн, или е някакъв загубеняк, или още е влюбен в бившата... каквото и да е причината, си мисля че е в него, не в това, че авторката е напориста. Това за 3 месеца да се видите 3 пъти след активен чат и дори до секс да не се е стигнало, е много далеч от досаждане, напротив, тотално недостатъчно е. Проблемът на авторката е, че не иска да приеме, че младежът не е читав, защото си го е харесала. С друг нещата щяха да й се получат и изобщо нямаше да е досадна. Ако си мисли, че всяко писане я прави натрапница, ще чака само другия да прави крачки и следващият, който ще си я харесва, ще я помисли за незаинтересована. И това не е работа.

# 66
  • Мнения: 6 615
Тук е мястото  vяско да се яви и да потвърди, че тримесечен чат е със силата на брачна халка (халка да се чете като брънка от верига).
И да се запитаме всички, като здраво общество, защо все още не са криминализирани такива безотговорни действия като посяване на надежди и очаквания и тримесечно чатене без финализиране на процеса.
Trollface

# 67
  • Мнения: 2 204
Призовал си грешния демон, Джеймс. Аз съм си чатил 4 години нон стоп плюс още 2 малко по-рехаво без нищичко да стане. Но авторката както казах не е длъжна да е безсмъртна и да си губи времето с льохмани, освен по изрично собствено желание. А тя такова няма, пише си го.

# 68
  • Мнения: 6 615
А-а-бе-е може да е грешния, ама става от мен чирак на Фауст. Добре ги призовавам, а? Mr. Green
Явяват се на момента Simple Smile

# 69
  • Мнения: 28
Авторке, много се буташ, много се обясняваш, и от чешмата пак ти потичаш, въобще - няма отърване от тебе човекът (даже и на работа). Ако така се държиш към виртуален събеседник с 3 леко неохотни виждания в рамките на няколко месеца, както остава към сериозен партньор. Момчето доста явно и последователно поддържа дистанция -  съобрази се с това, колкото и да не ти харесва. Ако той беше в ролята на появяващ се спонтанно на работното ти място,  въпреки че ти с нищо не показваш, че това е добре дошло и очаквано поведение, щеше да бъде изкаран какъв ли не.

Няма как да заета мнението Ви при положение, че явно не сте чели добре Wink
Никой не се е явявал СПОНТАННО някъде!

# 70
  • Мнения: 2 204
А-а-бе-е може да е грешния, ама става от мен чирак на Фауст. Добре ги призовавам, а? Mr. Green
Явяват се на момента Simple Smile
Ми пробвай с жена в такъв случай, току виж и там ти се отзоват на таланта, тогава те признах.

# 71
  • Мнения: 6 615
А-а-бе-е може да е грешния, ама става от мен чирак на Фауст. Добре ги призовавам, а? Mr. Green
Явяват се на момента Simple Smile
Ми пробвай с жена в такъв случай, току виж и там ти се отзоват на таланта, тогава те признах.

Спам.
Скрит текст:
Нали знаеш вица за пенсионера от завода за самовари? И при мен така - все се отзовават тия, дето не трябва Simple Smile Не съм ошлайфал още процедурата, май.

# 72
  • Мнения: 3 788
Ох, с глас се смея на Вяско и Джеймс. Оправихте ми вечерта, че тъкмо се бях сдухала, че е неделя вечер и утре пак съм на тръстиката.

Анелия, нищо досадно и натрапчиво не виждам в твоето поведение. Обаче отсреща виждам един непоръбен льохман дето не знае боли ли го, сърби ли го. За мене най-правилната реакция е да го отсвириш окончателно. Пълен игнор, пише, не пише, хич да не ти пука. Даже и да се обърне на 180 градуса и да тръгне да те гони, психопати не ти трябват.

Между другото аз съм имала подобен случай с много интензивно чатене месеци наред и тотално нищоправене в реала. Ние все пак стигнахме до секс, където се оказа, че оръдието е миниатюрно, клонящо към микроскопично, а уменията - като на петокласник. Явно комбинация от липса на опит, много порно филми и самозадоволяване и срам поради размера.

Повярвай ми, ако причините са подобни и при твоя човек, добре си се отървала. Такива индивиди не могат да простят на жената собствената си некадърност и безсилие в леглото и с рафинирана злоба се опитват да я въртят на шиш. Ако човека е и интелигентен е още по-лошо и е по-трудно да се откопчиш, защото са и манипулатори и знаят как да свирят на струната на съжалението и да ти натискат бутоните.

Гледай напред и хич не го мисли тоя. Да ходи да си търси друга жертва да си избива комплексите.

# 73
  • Мнения: X
И моето мнение беше, че момъкът е с много ниско самочувствие по някаква причина и му е по-комфортно да общува във виртуалния свят, страхливо отлагайки да излезе на светло в целия си блясък. За това и казах на авторката ако пък толкоз държи на младежа, да му покаже, че няма защо да се стеснява да бъде себе си пред нея. Иначе другия вариант е да зареже тая работа и да не се занимава.

# 74
  • Мнения: 28
Ох, с глас се смея на Вяско и Джеймс. Оправихте ми вечерта, че тъкмо се бях сдухала, че е неделя вечер и утре пак съм на тръстиката.

Анелия, нищо досадно и натрапчиво не виждам в твоето поведение. Обаче отсреща виждам един непоръбен льохман дето не знае боли ли го, сърби ли го. За мене най-правилната реакция е да го отсвириш окончателно. Пълен игнор, пише, не пише, хич да не ти пука. Даже и да се обърне на 180 градуса и да тръгне да те гони, психопати не ти трябват.

Между другото аз съм имала подобен случай с много интензивно чатене месеци наред и тотално нищоправене в реала. Ние все пак стигнахме до секс, където се оказа, че оръдието е миниатюрно, клонящо към микроскопично, а уменията - като на петокласник. Явно комбинация от липса на опит, много порно филми и самозадоволяване и срам поради размера.

Повярвай ми, ако причините са подобни и при твоя човек, добре си се отървала. Такива индивиди не могат да простят на жената собствената си некадърност и безсилие в леглото и с рафинирана злоба се опитват да я въртят на шиш. Ако човека е и интелигентен е още по-лошо и е по-трудно да се откопчиш, защото са и манипулатори и знаят как да свирят на струната на съжалението и да ти натискат бутоните.

Гледай напред и хич не го мисли тоя. Да ходи да си търси друга жертва да си избива комплексите.

Здравейте, благодаря за изказаното мнение Simple Smile

Чесно да ви кажа атрибута му 😃 е дооста добре 😄
Аз си мислех, че се притеснява от това, че няма кола пък аз имам и демек че не може да ме изведе някъде ли ддз....като цяло не искам да приключат така нещата, аз просто да го игнориран и нищо да не кажа.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Анелия, може би се страхува да не го изнасилиш.😁 Преследваш го отчаяно. Съществуват и други мъже.

# 76
  • Мнения: 5 558
Тук се появява нов елемент - кога и как си се запознала с атрибута?

# 77
  • Мнения: 5 300
Сигурно са си пращали снимчици, ама внимавай, че да не стане историята на Тото.

# 78
  • Мнения: 28
Тук се появява нов елемент - кога и как си се запознала с атрибута?

По принцип 1то ни запознанство е преди 8-9год попаднахме в една и съща Компания. Иначе той започна да ми пише началото на септември.

Не, снимки не сме си пращали Wink

# 79
  • Мнения: X
Тук се появява нов елемент - кога и как си се запознала с атрибута?
И мен тук ме хвърли в джаза Flushed аз си мислех, че са още на ниво кандърдисване, па тя кандърдисана работата излезе Joy

# 80
  • Мнения: 28
Тук се появява нов елемент - кога и как си се запознала с атрибута?
И мен тук ме хвърли в джаза Flushed аз си мислех, че са още на ниво кандърдисване, па тя кандърдисана работата излезе Joy

 Хахаха ее на 3то излизане мога да кажа, че си пуснахме някоя др ръка хахаха

# 81
  • Мнения: 2 638
Не го е срам от теб, не иска да задълбочава.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Анелия ,пълнолетна ли си?

# 83
# 84
  • Варна
  • Мнения: 14 548
За три години, интензивно чатене само сте се пообарали ли? Не го ли считаш за пропиляно време? Бързо ще минат още години.

# 85
  • Мнения: 28
За три години, интензивно чатене само сте се пообарали ли? Не го ли считаш за пропиляно време? Бързо ще минат още години.

Какви 3години? 😂

# 86
  • Мнения: 49
За три години, интензивно чатене само сте се пообарали ли? Не го ли считаш за пропиляно време? Бързо ще минат още години.
Не са три години. Три месеца са. (Прочети първия пост на авторката). Blush

# 87
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Сори, 3 месеца. А той пълнолетен ли е? Нали е 3г. по-малък. С тези темпове може и години да минат.😁
С други мъже не контактуваш ли?

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 14:23 от Viviana91

# 88
  • Мнения: 28

Ще се повторя, но той казваше, че не иска да бърза, че наистина ме искал, но не иска да бърза за да не прецака нещата... Sad колкото повече време минаваше аз толкова повече се изнервях и всички тези любовни, мили и пр. съобщения да се случват на живо... дефакто на 3тия път като се видяхме си позволихме малко повече въпреки, че той казваше, че може да ми устои и да не бърза, даже да съм била легнала гола до него, нищо нямало да стане 😃 ноо след като се пошегува един път преди това, че когато една врата се затваря, друга се отваря... промени малко мнението си. 🤷🏻‍♀️

# 89
  • София
  • Мнения: 12 838
Скрит текст:
Ох, с глас се смея на Вяско и Джеймс. Оправихте ми вечерта, че тъкмо се бях сдухала, че е неделя вечер и утре пак съм на тръстиката.

Анелия, нищо досадно и натрапчиво не виждам в твоето поведение. Обаче отсреща виждам един непоръбен льохман дето не знае боли ли го, сърби ли го. За мене най-правилната реакция е да го отсвириш окончателно. Пълен игнор, пише, не пише, хич да не ти пука. Даже и да се обърне на 180 градуса и да тръгне да те гони, психопати не ти трябват.

Между другото аз съм имала подобен случай с много интензивно чатене месеци наред и тотално нищоправене в реала. Ние все пак стигнахме до секс, където се оказа, че оръдието е миниатюрно, клонящо към микроскопично, а уменията - като на петокласник. Явно комбинация от липса на опит, много порно филми и самозадоволяване и срам поради размера.

Повярвай ми, ако причините са подобни и при твоя човек, добре си се отървала. Такива индивиди не могат да простят на жената собствената си некадърност и безсилие в леглото и с рафинирана злоба се опитват да я въртят на шиш. Ако човека е и интелигентен е още по-лошо и е по-трудно да се откопчиш, защото са и манипулатори и знаят как да свирят на струната на съжалението и да ти натискат бутоните.

Гледай напред и хич не го мисли тоя. Да ходи да си търси друга жертва да си избива комплексите.

Здравейте, благодаря за изказаното мнение Simple Smile

Чесно да ви кажа атрибута му 😃 е дооста добре 😄
Аз си мислех, че се притеснява от това, че няма кола пък аз имам и демек че не може да ме изведе някъде ли ддз....като цяло не искам да приключат така нещата, аз просто да го игнориран и нищо да не кажа.

А, това нищо не значи Joy Няма да забравя как преди години излязох на 2-3 срещи с един, който ми се жалваше, че му е малък... 16 санта бил Joy Та неговата и твоята представа може да се разминават.

Значи явно не сте съвсем без интимности. И пак стигаме до същото заключение - щом е имало интимности до степен да му усетиш размера, значи му е ясно, че ще го огрее. И пак не действа. Значи не иска. Може и да е в него причината, обаче според мен на този етап е унизително да му се буташ повече. Ако чак пък толкова държиш, издебни го гола в някоя тъмна уличка и само му седни на ****. Ти си жена, та шансът да те осъди за изнасилване е малък.

# 90
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Анелия, този има сериозни проблеми или е лъжец. Вероятно и неопитен. Може да си има и приятелка. При мъжете А, завършва с Я. Нагонът действа, независимо от думите. Комуникацията ви те изнервя. Не мисля, че в интимен или дългосрочен план ще получиш нещо качествено.
Докато си хабиш емоциите, изпускаш шанс за споделени удоволствия с друг мъж. Комуникирай, запознавай се, но отсявай.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 14:42 от Viviana91

# 91
  • Мнения: 7 409
Може да няма интерес към жени.

# 92
  • Мнения: 275
Страхувам се на къде се изражда света-мъжете се крият и бягат, а жените ги преследват, при това настоятелно.За мен би било унизително да се влача след някого и да досаждам така, това не е нормално.Трябва да умееш и да губиш.Не си му интересна, не е достатъчно само да се епилираш и да си изпилиш ноктите, трябва и съдържание.Не е важно само ти какво искаш, а и какво можеш да предложиш.

# 93
  • Мнения: 2 002
.като цяло не искам да приключат така нещата, аз просто да го игнориран и нищо да не кажа.


"Не искаш" - в този живот не всичко става както го искаме. И запитай се - заслужава ли си. За няколко мили думи... Които и друг ще ти казва, стига да го намериш
  И много често си повтарям фразата: "Внимавай какво си пожелаваш, че ще ти се случи."

# 94
  • Мнения: 774
Защо толкова юзъри обявиха авторката на темата за досадница?
Аз мисля, че нищо й няма, но "възлюбеният" е просто един лигльо.

# 95
  • Мнения: X
Защо толкова юзъри обявиха авторката на темата за досадница?
Аз мисля, че нищо й няма, но "възлюбеният" е просто един лигльо.
+1

Останах с много твърдо впечатление, че момчето пуска нишани, ти, авторке, се впрягаш и накрая излизаш виновна, защото оня друго бил имал предвид. Ами извинете, но ако ми кажат 'ее, защо не мина, като си била наблизо' - сз го разбирам буквално и другия път минавам, а не почвам сложни анализи какво искал да каже.
От един град сте, 3 кафета за 3 месеца... Този здраво те мотае - и то без причина, ей така, щото може. Зарежи го, цяла София ти е на разположение.

# 96
  • Мнения: 28
Защо толкова юзъри обявиха авторката на темата за досадница?
Аз мисля, че нищо й няма, но "възлюбеният" е просто един лигльо.
+1

Останах с много твърдо впечатление, че момчето пуска нишани, ти, авторке, се впрягаш и накрая излизаш виновна, защото оня друго бил имал предвид. Ами извинете, но ако ми кажат 'ее, защо не мина, като си била наблизо' - сз го разбирам буквално и другия път минавам, а не почвам сложни анализи какво искал да каже.
От един град сте, 3 кафета за 3 месеца... Този здраво те мотае - и то без причина, ей така, щото може. Зарежи го, цяла София ти е на разположение.

Ммм да така е....
Реално, след като се замислих какво може той да ми даде, осъзнах че всъщност нищо не може... освен големия си... 😃 😃
Нито пита как си, какво правиш, нито нищо...да не споменавам, че когато беше драмата с ,, не писане" му казвам,, добре погледни за малко през моята гледна точка и се опитай да ме разбереш"
неговият отг. беше,, Не искам да гледам през твоята гледна точка, бла, бла искам да е просто и истинско".......
3дена не влизах в месинджър  и ми звъни ония ден вечерта, аз си мислех че изобщо не ми пази номера....обясних му, каквото исках, казах му че аз съм си виновна и бих го разбрала ако се е отдръпнал.... Това било само в моята глава...накрая целувки чак ми вика.
Но така и не се промениха мн нещата 😃 онази вечер ми пращаше само някви с.кс гифтчета и картинки, 100% иска да ми намекне нещо..ама...😄
Сега си пишем през 3-4 часа  и то той ми праща някви картинки аз седя и се,, смея" като гламава 😄 
Не знам за него, но аз със сигурност се отдръпвам....

💋

# 97
  • Мнения: X
Не помня дали писа на колко години сте, но това е детинско... или малоумно. Въобще не е адекватен този. Блокирай го и карай напред. Ще сме в един град и само чатчета, ей сега...

# 98
  • Мнения: 12 857
Момчето явно е прекалено младо и незряло. В момента секс му е в главата и май затова те търси, а не че се интересува как си, затова и не те пита.

# 99
  • Мнения: X
Как я търси за секс, като не се виждат по негово нежелание?

# 100
  • Мнения: 28
Как я търси за секс, като не се виждат по негово нежелание?

По-скоро намеква, не знам... сякаш иска да му кажа ела в нас или нещо такова. Аз му бях споменала, че някой път може да дойде вкъщи понеже съм сама, а в тях няма как... доколкото го познавам се опитва да ми намекне ама  ще има да чака. 😃

# 101
  • Мнения: X
Да ги нямаме такива, у вас не е публичен дом, че да приемаш случайни мъже за секс. А мъж, който не си е положил малко усилия за теб и даже те изкарва някаква си, е точно случаен.

Общи условия

Активация на акаунт