Правилно ли постъпвам? (Как трябва да постъпя?)

  • 5 119
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 300
На много хора като им подадеш пръст ти отхапват цялата ръка. Това, хипотетично, че се е съгласил за кафе, не означава, че вече сте гаджета, а като се почне с досадното чатене по цял ден с малоумни въпроси от типа яде ли, спа ли, пи ли кафе, е съвсем нормално човекът да се отдръпне.

# 31
  • Мнения: 28
На много хора като им подадеш пръст ти отхапват цялата ръка. Това, хипотетично, че се е съгласил за кафе, не означава, че вече сте гаджета, а като се почне с досадното чатене по цял ден с малоумни въпроси от типа яде ли, спа ли, пи ли кафе, е съвсем нормално човекът да се отдръпне.

Явно не сте прочели добре и всичко.
Изобщо не съм му писала постоянно или нещо от това, което пишете.
И още преди да се видим, дори и след това ми говореше неща, които ако НЕ искаш нещо няма да ги казваш, освен ако не си лъжец и без чувствен тип.

# 32
  • Мнения: 2 638
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).

# 33
  • София
  • Мнения: 12 935
Няма желание. Ако пък има желание, значи не може (но псоред мен е липса на желание). Нито нежелаещ мъж ти трябва, нито неможещ. Предвид, че сте се виждали 3 пъти наживо и не сте имали никакви отношения, единственото което вероятно те държи в тая ситуация е егото. Не се вманиячавай, а си търси нормален мъж.

# 34
  • Мнения: 5 300
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).
Мен ли да остави? Между нас няма нищо, давам и гледна точка на човек бил в същата ситуация само че в ролята на момчето.

# 35
  • Мнения: 5 439
Анелия, на по колко години сте двамата?

# 36
  • Мнения: 2 638
Не. Отговарям на нейния коментар. Незнаех, че сте мъж, дори.
Ами, щом е лъжец и тип някакъв там, защо питате? Оставете я тази( не знам какво имате по между си).
Мен ли да остави? Между нас няма нищо, давам и гледна точка на човек бил в същата ситуация само че в ролята на момчето.

# 37
  • Мнения: 5 300
Не съм мъж. 😂 Жена съм, но съм била в ролята на момчето.

# 38
  • Мнения: 2 638
Прощавайте, спретнах каша.

# 39
  • Мнения: 2 375
Колко пъти от както се познавате те е търсил той (пък било то и онлайн)?

# 40
  • Мнения: 28
Добре, да приемем, че съм сбъркала някъде... избързала съм, несъзнателно съм го притиснала може би.....

# 41
  • Мнения: 5 300
Взимаш си поука и не действаш така със следващия.

# 42
  • Мнения: 28
Колко пъти от както се познавате те е търсил той (пък било то и онлайн)?

Ами доста често, то 99% е било онлайн...но винаги пишеше и отделяше внимание, показваше ми чатове с приятели, с братовчеди... вика,, да знаеш с какви луди хора ще се за бъркаш " е такива неща мн ми пишеше... не съм вярвал в тях, защото никога не се знае, но се надявах поне малко той наистина да ги мисли....
Буквално за 1 ден как си промени отношението.... не знам.... в чата няма да влезна, има ми телефона ако иска нещо може да се обади, това мисля в крайна сметка....

# 43
  • Мнения: X
И вашите чатове показва на някой друг...

# 44
  • Мнения: 7 434
Ако си на повече от 16 и си вярваш на фантазиите, ами жалко за теб.

Общи условия

Активация на акаунт