Да продадеш бебето си в България!

  • 2 936
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
Може би съм черногледа, но се замислям дали пък за осиновяване ги купуват тези дечица във всеки от случаите SadДано не е истина това което се върти в главата ми, дори не смея да го споделя с вас

# 16
  • Мнения: 4 392
малко се съмнявам да попаднат децата в по ло6о обкръжение, от колкото при биологи4ните им родитли.
Точно пък в Германия всеки ден излизат педофилски истории във вестниците. А колко деца изчезват и никога не биват намирани.
Нали не мислиш, че проблемът само тук го има?
Аз все си мисля, че с изкореняване на причините (друг е въпросът , доколко те са изкореними), положението ще се подобри.

# 17
  • Мнения: 2 015
Аз едва ли ще събера смелост да го изгледам това предаване, защото ще има да цивря!Много ми е жал за тия дечица!

# 18
# 19
  • Мнения: 1 030
Ами ако ги купуват, за да ги използват като донори на органи? #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 673
  Въобще не съм за "затвор" за тези, които си продават децата. В затвора, ще са нахранени, ще ги издържаме ние-с нашите заплати! Аз съм за "Строг тъмничен затвор". Да ослепеят от тъмнина!!! Изроди!

# 21
  • Мнения: 3 394
мъчно ми е, защото скапаните им родители ако се понапънат малко могат да им помогнат-да ги пращат на училище или да ги къпят.

Хайде бе, колко майки едва свързват двата края,но не дрогират бебетата си с лепило и да ги подмятат по улиците.

Всеки от нас носи душа, а децата са беззащитни.

# 22
  • Мнения: 240
Изяжте ме с парцалите, но си мисля дали пък не е по-добре за тези деца да попаднат в бездетни семейства, които искат да обичат дете, отколкото да растат с тези си майки... 
Не одобрявам начина, по който това става обаче!
А за анонса на предаването - чудя се каква ли идиотка трябва да си, за да се съгласиш да застанеш пред камерата...


Сега виждам, че и Грами мисли като мен...

 Peace
И аз те подкрепям - по-добре продаден на хора , отколкото сред тези животни.Да ме прощават всички , но дори животните не постъпват така с малките си , а до определена възраст се грижат за тях.Понякога се питам как е възможно такава несправедливост?Има толкова много жени , които си умират от мъка , че не могат да си родят детенце , а други ги продават на килограм? Много е несправедливо.Мисля, че тези продадените деца все пак имат късмет - попаднали са в семейство , което щом ги е купило ще ги обича и ще полага грижи за тях, а няма да израстнат натирени на улицата.

# 23
  • Мнения: 3 760
Изяжте ме с парцалите, но си мисля дали пък не е по-добре за тези деца да попаднат в бездетни семейства, които искат да обичат дете, отколкото да растат с тези си майки... 
Не одобрявам начина, по който това става обаче!
А за анонса на предаването - чудя се каква ли идиотка трябва да си, за да се съгласиш да застанеш пред камерата...


Сега виждам, че и Грами мисли като мен...
Подкрепям!
Иначе ми се повръща от цялата идея...

# 24
  • Мнения: 7 803
малко се съмнявам да попаднат децата в по ло6о обкръжение, от колкото при биологи4ните им родитли.
Точно пък в Германия всеки ден излизат педофилски истории във вестниците. А колко деца изчезват и никога не биват намирани.
Нали не мислиш, че проблемът само тук го има?
Аз все си мисля, че с изкореняване на причините (друг е въпросът , доколко те са изкореними), положението ще се подобри.

а осакатяване с цел просене по добре ли ти zву4и  newsm78
Ами ако ги купуват, за да ги използват като донори на органи? #Crazy
zа донори пък съвсем не стават. първо да се намери то4ния донор не е лесно. и второ толкова малко дете не може да е донор на по голямо от него 4ове6ко съ6тество. така 4е смятам, 4е това едвали би се слу4ило

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изяжте ме с парцалите, но си мисля дали пък не е по-добре за тези деца да попаднат в бездетни семейства, които искат да обичат дете, отколкото да растат с тези си майки... 
Не одобрявам начина, по който това става обаче!
А за анонса на предаването - чудя се каква ли идиотка трябва да си, за да се съгласиш да застанеш пред камерата...


Сега виждам, че и Грами мисли като мен...
Подкрепям!
Иначе ми се повръща от цялата идея...
И аз така - подкрепям идеята децата да растат при родители, които ще се грижат добре за тях, но ми е гадно от начина, по който става това!

# 26
  • Мнения: 878
напротив ,може да е донор и то възможно най-добрият ,особено за развиващи се органи като костен мозък (анемии,рак на костите) и черен дроб ...........страшно ценни са погледнато от тази страна.А ЗА СУМИТЕ ЗА КОИТО СЕ ПРЕДЛАГАТ ,МАЙ ТОЧНО ЗА ТОВА СТАВА ВЪПРОС........ #Crazy #Crazy #Crazy
трагедия сме пълна като държава.
По-добре държавата да плаща на такива родители и да прибира децата за осиовяване ,отколкото да ги продават като месо в месарница.
Каквито и да са по етническа принадлежност не заслужават такава съдба.
Лошото е ,че тези които трябва не гледат и не четат тези неща,а си разглеждат каталози с почивки на острови и скъпи каталози за дрехи и коли......+ краденето от нас = прекрасна държавна политика #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 7 803
може и да гре6а zа донорството  Peace
ама как държавата да им пла6та  #Crazy ми те само с това 6те се иzдържат  Whistling

# 28
  • Мнения: 4 392
малко се съмнявам да попаднат децата в по ло6о обкръжение, от колкото при биологи4ните им родитли.
Точно пък в Германия всеки ден излизат педофилски истории във вестниците. А колко деца изчезват и никога не биват намирани.
Нали не мислиш, че проблемът само тук го има?
Аз все си мисля, че с изкореняване на причините (друг е въпросът , доколко те са изкореними), положението ще се подобри.

а осакатяване с цел просене по добре ли ти zву4и  newsm78
Ами ако ги купуват, за да ги използват като донори на органи? #Crazy
zа донори пък съвсем не стават. първо да се намери то4ния донор не е лесно. и второ толкова малко дете не може да е донор на по голямо от него 4ове6ко съ6тество. така 4е смятам, 4е това едвали би се слу4ило

Продаването НЕ е начин да се помогне на тези деца!

# 29
  • Мнения: 596
Тези деца не отиват при добри и богати родители, най- често биват използвани заради органите, или в по- добрия вариант са обучавани за просия или проституция. Човек е най- низкото създание на природата, само в неговия мозък могат да се родят такива извращения. Плаче ми се.....

Общи условия

Активация на акаунт