Мами в арабски страни-9

  • 21 976
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 461
Ох,да ми падне тортата на Силви. smile3508

Момичета,аз изчезвам в посока рожденичката. Sunglasses

Ели,мерси за подкрепата,страхотна си. Heart Eyes Hug

Приятен уикенд на всички,масаляма Hug

# 46
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нои4ка ,пускайте снимки после! хапни си едно пар4е за мене, моля те!направо сама не ми се ходи да прегрешавам, линда не яде сладки неща! нямам извинение,но ти си остави малко място, хахаха! smile3508 cheers smile3510 lalalala baloni

# 47
  • Мнения: 1 269
Нои4ка 4акам те мила.лек полет  Simple Smile

марси и дима не яде сладко,тя си пада по солени4кото,за сметка на маика си,на която шоколада и деиства като дрога.
ние отпразнувахме със скромен обяд в един ресторант,4е с  малките диваненца заникъде не сме,а и дима след градинка определено и се спи и е доста крива.не мога да дишам,вървя и се търкалям,а още тортата не сме срязали Shocked  днес ми е позволено,да не ставам всеки ден на 27г Laughing утре продължавам с приятелки,любе дано успееш да доидеш ако не ще се 4ерпим с мима като се върне от Бг. Grinning

# 48
  • Мнения: 2 804
Да ви се похваля и тук имам си побойничка в къщи !
Самира , вчера заби шамар на единият от братовчедите си .Ма толкова як , че мъж ми ми каза , че чак му се била завъртяла главата . #Crazy
Добре , че баща му го хвана иначе щеше сигурно да я пребие след това  Close .
Ма той я нервира много и тя си му го е дала .
Миленка , дай и на сам тортичка !
Чакам с нетърпение да се замъкна в София при приятелката ми в Атлантик да ядеме вкусна торта .
Тук освен , че са гадни ми и на парчета не продават .Та като ми се дояде трябва цяла да си купя .

# 49
  • Мнения: 152
Една свещичка повече гори!Една сълза в очите ти блести!Не си с година остаряла,ти просто повече си помадряла!
   newsm59Честит Рожден Ден,Миленче!Пожелавам ти да си винаги усмихната и вечно обичана! nbirthday  Мерси за почерпката,тортичката е мммноого сладка

# 50
  • Мнения: 1 184
Ноичка, приятен път и хапнете по едно парче от тортата и за мен /само да не е шоколадова, че бебо има колики от шоколада  Twisted Evil/. А като дойдем и ние до Дубай ще се почерпим отново. Миленка, не се притеснявай, а си хапвай мила. Днес ти се полага, а и имаш нужда. Нали в БГ се втали, та вече не си в арабските стандарти  Wink.

# 51
  • Мнения: 590
Да се разпиша за днес.
Глава ме боли четвърти ден без да спира,това мой то дребното ме побърка само на ръце иска.Оздравя и видя,че му обръщам повече внимание от необходимото и реши да се възползва.10-ина кг е вече ръце не ми останаха,спим само на ръце през деня,сложа ли го на кревата писъци.По цял ден съм във форума само сготвих набързо,но това му е последен ден от утре превъзпитание,иначе ще ме работи както си иска.Оплаках се!
Торти ядете,хапнете и за мен няколко парчета не се стискайте Mr. Green




Да ви се похваля и тук имам си побойничка в къщи !
Самира , вчера заби шамар на единият от братовчедите си .Ма толкова як , че мъж ми ми каза , че чак му се била завъртяла главата . #Crazy



 newsm62  Така,така много хубаво е направило детето да свикват мъжете от малки да ядът бой от жени hahaha

# 52
  • Мнения: 2 804
Манел, ти се смееш ,то и на мен сега ми е смешно де , а ма вчера ми стана много неудобно . Embarassed #Crazy

# 53
  • Мнения: 1 655
Здравеите момичета!
Ох на мен мира не ми дава че малкия още не е обрязан!
Искам да питам мамите които са в тук дали вашите момченца са обрязани и каде и как?
Аз звънях във варна и ми казаха в окръжна болница че детето трябва да е поне на 1 г.
А на мен това ми се струва доста!
Също искам обрязването да стане на Ид!
А да ми кажете кога точно започва рамадан!
Лек ден от нас!

# 54
  • Мнения: 927
Креми, и аз това се чудя  newsm78. иска ми се да е по рано, че да минава пък и той да не си спомня после болката, но все още не съм проверявала сериозно.
Миленка, Ноя, чакаме снимки  Laughing

# 55
  • Мнения: 590
Добър ден!
Рамадан започва на 24.09.2006 -за България,сутринта 5.35 до 19.29 часа./всеки ден часовете се променят/
Обрязах ме го преди два месеца,един сириец в къщи.Не съм никак доволна остана малко парче кожа от долу не изрязано и ще трябва да го до оправят в Сирия с лазерче, поиска 100 евро.Виновна съм си аз,защото се съгласих да го изчакаме този човек да дойде от Сирия.Той порасна и разбира се стана и по трудно самото обрязване или просто си е некадърен.Хубаво е обрязването да се направи от вярващ човек.Няма ли мюсюлмани/турци/джамия около вас някъде да попиташ трябва да знаят.

# 56
  • Мнения: 920
Добър ден!
Рамадан започва на 24.09.2006 -за България,сутринта 5.35 до 19.29 часа./всеки ден часовете се променят/
Обрязах ме го преди два месеца,един сириец в къщи.Не съм никак доволна остана малко парче кожа от долу не изрязано и ще трябва да го до оправят в Сирия с лазерче, поиска 100 евро.Виновна съм си аз,защото се съгласих да го изчакаме този човек да дойде от Сирия.Той порасна и разбира се стана и по трудно самото обрязване или просто си е некадърен.Хубаво е обрязването да се направи от вярващ човек.Няма ли мюсюлмани/турци/джамия около вас някъде да попиташ трябва да знаят.


Щоме жив и здрав, трябва да си доволна. Щото в България много идиоти правят това нещо и децата загиват от кръвозагуба. Как се доверявате на такива, не знам.

# 57
  • Мнения: 590




Щоме жив и здрав, трябва да си доволна. Щото в България много идиоти правят това нещо и децата загиват от кръвозагуба. Как се доверявате на такива, не знам.

О,доволна съм стана бързо без капка кръв и детето заспа след няколко минути.На третия ден вече всичко беше о.к.Проблема е съвсем лек козметичен,нищо сериозно.Просто обичам нещата да са перфектни,затова не съм доволна,нищо не му пречи и така да остане,но...Това за голяма кръвозагуба съм го чувала за един случай в Пирогов,но не е умряло детето.Доверявам се на Господ,че ще пази детето ми не на този,който го обрязва. Peace

# 58


И защо държиш да го обрежеш? Защото някой си мюсюлманини е бил така добър да те заплоди! И после се отнесъл с теб по доста грозен начин. Детето е наполовина християнче. Ами ако като порасне те обвини, че си го обрязала.

Леле, колко грозно звучи това!!!

А не е ли възможно?

Нищо на света не ти дава право да се обращаш по този начин към една майка!!!  Мисля, че и дължиш извинение.

# 59
  • Мнения: 545
ух-ох. плийз, успокойте топката.

колкото за обрязването, може би бъркам но липсата на точно тази "кожичка" не пречи да станеш християнин. друг е въпросът дали е трябвало етц, но не дамгосвайте детето само заради тази подробност.

моля, малко по-... ъъъ... хладнокръвно.  нали никой не иска религиозни войни - нито кръстоносни походи, нито джихад-и....

моля?

Общи условия

Активация на акаунт