Мами в арабски страни-9

  • 21 963
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тия дни не мога да стигна до компа Mr. Green гледам да си поспивам, а и в тоя студ нищо не ми се прави.
малкия се разсополяви в4ера и дигна леко температура, но с витамин Ц и женшена с пчелното млечице го пресекохме Praynig само носа остана. пречи му да спи и само се върти нощно време Sad
днес си направих десерта на Люба. супер стана. сложих при варенето на сока една клечка канела, кардамон и сух лайм Laughing. малко дебеличко стана, но другия път по-добре. утре ще го раздам, докато не съм го опукала  Embarassed
ще ходя да си гледам CSI Laughing
лека и приятни почивни дни!

# 286
  • Мнения: 152
Здравейте за пореден път днес   Grinning.Къде се изгубихте тази вечер,че ме оставихте сама  newsm12.Ех ама и аз съм една.Къде може?-ми при мъжете си и при бебешорковците си разбира се newsm03.Тази вечер какво ли не правих,рових се тук -там,мотам се ама нещо не ми се спи  1countingsheep.Но няма как.Ще трябва да лягам,какво друго да правя по това време.Лека нощ мили мами.Желая сладки сънища на вас и да не задравяме и малките принцове и принцески  newsm07.
 Аз съм сънчо идвам от Бг,да ви кажа лека нощ дечица.....време е за сън,време е за сън  newsm46.Браво на мен изпях ви виртуално една песничка и вече мога да спирам да досаждам,и да се отправям към леглото.Надявам се,че не е било фалшиво  noearМноооого целувки за лека нощ Kissing Heart.До утре   bouquet

# 287
  • Мнения: 152
Мила дано малкия вече е по-добре.Добре че няма температура,надявам се скоро и нослето да се оправи,че да не се мъчи малкия сладур  Praynig.Леле това съкровище май ми е слабост,като го видя на снимките и направо се разтапям.Така хубаво се усмихва,направо ми иде да го нацелувам Kissing Heart.Аз  много си ви обичкам всичките и вас и дечицата,но просто има невероятна прилика с едно братовчедче и за това.Ох аз пак се отплеснах,а уж щях да си лягам.Лека и сладки сунища още веднъж    sleepuu

# 288
  • Мнения: 590
И защо държиш да го обрежеш? Защото някой си мюсюлманини е бил така добър да те заплоди! И после се отнесъл с теб по доста грозен начин. Детето е наполовина християнче. Ами ако като порасне те обвини, че си го обрязала.

Леле, колко грозно звучи това!!!

А не е ли възможно?


Нищо на света не ти дава право да се обращаш по този начин към една майка!!!  Мисля, че и дължиш извинение
. Темата вече е за заключване и затова искам накрая да попитам нещо.Беше изтрит един мой пост по повод по- горното изказване на г-жа Засрамената.Какво толкова имаше написано в него,че бе изтрит възможно ли е някой от правоимащите да трият мнения да ми обясни,къде преминах границата,за да мога да си взема бележка за следващия път.Не съм използвала нецензурни изрази,нито съм обидила някого и не мога да разбера,защо е изтрит,а ми е много любопитно.Може и на лични.Предварително Благодаря.[/quote]
Дивиана,гледах,че си редактирала/цензурирала един пост на г-жа Засрамената,след него имаше мой пост с въпроси,същите като на Марси.Моя пост е изтрит целия,а можеше да бъде редактиран,на Засрамена е редактиран,на Марси не е пипан.Да разбирам ли,че имаш нещо лично към моите постове?

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 08:13 от manel

# 289
  • Мнения: 815
Добро утро!!

Мисля, че е време да се изчезваме от тук и да се отправим към новата стара темичка!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130249.new#new

# 290
  • Мнения: 920
Тъй като Манел повдигна отново ?, бих искала да се извиня на Креми. Бях афектирана, не от обрязването, а от историята с мъжа й.  Като страничен наблюдател, бих го удушила с голи ръце, но тя го е обичала, изживяла е прекрасни мигове и има много сладко детенце. 

Креми, извинямай. Желая ти щастие с малкото съкровище.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 14:05 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 291
  • Мнения: 590
Тъй като Манел повдигна отново ?, бих искала да се извиня на Креми. Бях афектирана, не от обрязването, а от историята с мъжа й.  Като страничен наблюдател, бих го удушила с голи ръце, но тя го е обичала, изживяла е прекрасни мигове и има много сладко детенце. 

Радвам се,че си погледнала и от нейната гледна точка.

# 292
  • Мнения: 1 655
Г-жа Смутена, радвам се че все пак си разбрала моята гледан точка, на никои не му харесва да го обиждат, и наистина мъжа ми е любовта на живота ми и каквото и да е направил аз не съм човека да го съдя,онзи от горе вижда както и да го наричаме,не съм злобнаили отмъстителна.нека си живее, живота ще го научи!
благодаря все пак за подкрепата,не ми е лесно наистина но се старая да съм силна

# 293
  • Мнения: 920
За Креми

На младини обичаме мъже
самоуверени, себелюбиви,
които дишат въздух нажежен,
които пият и не се напиват,
които ни желаят начаса
и начаса забравят, че ни има.
След тях остава стъпкана трева,
порои сухи, дъх на изгоряло.
И дълго, много дълго след това
душата те боли и тялото -
додето тихо дойде оня мъж
със длан като прохладен лист над тебе
и ти прозреш накрая изведнъж,
че доброта ти е била потребна...   

# 294
  • Мнения: 1 655
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт