За Кузов, Карбовски и истината

  • 3 751
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
А те дали са виновни за желанията си  newsm78
Ох, secretgarden  ooooh!
Ще ти отговоря въз основа на собствения си горчив опит с двама педофили.
И двамата определено не бяха болни, имаха си семейства и деца и бяха близки на моето семейство.
Предполагам, че критическата е сътресение и за мъжете. Вероятно страхът от остаряване и загуба на сексуална мощ е силен. Вероятно същият този страх тласка немалка част от мъжете около 50-60 г. към по-млади мацки. Ако си смотан нещастник обаче, можеш само да си мечтаеш за млада мацка. И в такъв случай ти е по-лесно да опипваш съседското (приятелското, роднинското) момиченце, нищо, че е само на 7 или 11 години и все още е малко плоско за твоя вкус.
Ти ми кажи виновни ли са за желанията си?

# 76
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
[
Ти ми кажи виновни ли са за желанията си?


В този случай- да.....но тези не ги наказват........поне аз не съм чула някой да е влязъл в затвора, защото е опипвал малко ммиченце.......въпреки, че нанася травми на крехката  психика

# 77
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Извинявайте........разбирам, че ставам досадна......... Embarassed
Но проблема е сериозен и има много страни........не може просто да махнем с ръка и да кажем "избивайте ги", това е първото, което хрумва и на мен, но е продиктувано от афекта......обаче не е правилно.......затова дълбая........Нали трябва всеки да има отношение по въпроса..........още повече хората с деца

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Хомосексуалността му не го прави по-педофил. Педофилското е това, че той е на 50 години примерно, а те са на 15-16, според мен. За доброволността - не искам да споря, за мен това не е "доброволно", но е въпрос на гледна точка все пак.

Съжелявам, че се отклонявам от темата, но момичетата по магисталите, които са на по 12 - 15 години деца ли са ? Ако да значи всички тираджии, които ползват услугите им са педофили ? Да ги хванем и тикнем в затвора ?
ДА!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
А те дали са виновни за желанията си  newsm78
 А ако не са извършили нищо, а цял живот само мислят за това.........представете си как изведнъж осъзнаете, че сте педофили.......или то не става изведнъж.........какво ще направите........как ще се спасите от желанията си........доброволна химическа кастрация ли?
Трябва , може би , да се награждава едно такова решение
Виж, всеки може да си мисли каквото иска! Мен не ми пречи докато не премине към действия! А как ще се спира не ме интересува, всеки иска секс, ама понякога не може и се спирам.

# 80
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Гнус ме е да чета интервюто и няма да го чета.
По темата за педофилията - от една страна, много ми се иска всеки педофил да бъде умъртвен особено мъчително.
От друга, разбирам secretgarden: че обществото по някакъв начин трябва да се пребори с педофилията и да се насърчават хора с подобни щения да се кастрират доброволно.
Предполагам, че има мислещи, интелигентни хора, които са ужасени от щенията си и животът им е ад. Я си представете за миг, че се бяхте родили точно такъв човек? Shocked
Има и хора, които не са хора, а зверове. Такива животни вършат ужасяващи неща. Дали ще са с бебе, или с възрастна жена, или със собствената им законна половинка, във всички случаи наказанията трябва да бъдат изключително строги.

# 81
  • Мнения: 1 002
Ще се включа не точно по тази тема,а по принцип за Карбовски и по точно за последното му предаване по Нова(за продаването на бебета в Камено).Моят съпруг се познава с кмета на Камено.Ще ви преразкажа разговор,на който бях слушател.Миналата година нашумява темата с бебетата и Карбовски звъни на кмета като иска интервю.Кмета отказва,при което Карбовски му казва:"Нали знаеш,че мога да хвана двама циганина,да им платя и те ще кажат каквото им кажа?".Та следва въпроса дали не е по същия този начин събран материала по тази тема и колко да вярваме на Карбовски????????????
този случай не е тръгнал от Карбовски , тръгна от друго място .
много , много преди да излезе случая на Кузов се говореше , че има педофил - педераст в парламента ,
дори ДИлов каза , че изобщо не е било тайна за никого .
след като разкриха кой е , от господари на ефира показаха едно миналогодишно предаване , в което  има заснет как Кузов обикаля покрай циганетата на Лъвов мост .
а и циганките с бебетата ги видяхме , или той и на тях им беше платил ?

# 82
  • Мнения: 1 462
Е, по тази логика повече жени сме жертви на педофилия... Аз си имах сексуален живот преди 18...  Rolling Eyes
Да, ама с някой набор, с не повече от 3-4 години разлика.

Педофилското е това, че той е на 50 години примерно, а те са на 15-16, според мен.

Законът - един за 18-годишните и друг за 60 годишните.  Мъдро.

Знаете ли, аз пък не харесвам един тип жени.  Тези, дето посягат да щипят децата ми по бузите.  Ако зависеше от мен, бих ги разстрелял.  Да зависи ли от мен?

# 83
  • София
  • Мнения: 11 116
Ще се включа не точно по тази тема,а по принцип за Карбовски и по точно за последното му предаване по Нова(за продаването на бебета в Камено).Моят съпруг се познава с кмета на Камено.Ще ви преразкажа разговор,на който бях слушател.Миналата година нашумява темата с бебетата и Карбовски звъни на кмета като иска интервю.Кмета отказва,при което Карбовски му казва:"Нали знаеш,че мога да хвана двама циганина,да им платя и те ще кажат каквото им кажа?".Та следва въпроса дали не е по същия този начин събран материала по тази тема и колко да вярваме на Карбовски????????????
този случай не е тръгнал от Карбовски , тръгна от друго място .
много , много преди да излезе случая на Кузов се говореше , че има педофил - педераст в парламента ,
дори ДИлов каза , че изобщо не е било тайна за никого .
след като разкриха кой е , от господари на ефира показаха едно миналогодишно предаване , в което  има заснет как Кузов обикаля покрай циганетата на Лъвов мост .
а и циганките с бебетата ги видяхме , или той и на тях им беше платил ?

Педофил и педераст са различни понятия.
А и в парламента има много повече от един.

# 84
  • Мнения: 3 423
Педофил и педераст са различни понятия.

Да, едното е болестно състояние, другото - характер.

# 85
  • Мнения: 3 447
Знаете ли, аз пък не харесвам един тип жени.  Тези, дето посягат да щипят децата ми по бузите.  Ако зависеше от мен, бих ги разстрелял.  Да зависи ли от мен?

Надявам се, не сравняваш пораженията, които рояк щипещи лелки могат да оставят върху психиката на децата ти, с това, което може да им стори един педофил?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Е, по тази логика повече жени сме жертви на педофилия... Аз си имах сексуален живот преди 18...  Rolling Eyes
Да, ама с някой набор, с не повече от 3-4 години разлика.

Педофилското е това, че той е на 50 години примерно, а те са на 15-16, според мен.
Законът - един за 18-годишните и друг за 60 годишните.  Мъдро.

Знаете ли, аз пък не харесвам един тип жени.  Тези, дето посягат да щипят децата ми по бузите.  Ако зависеше от мен, бих ги разстрелял.  Да зависи ли от мен?
Виж сега, когато ти си на 15 и правиш секс с някой на 16, 17, 18 е нормално, но не и когато го правиш с някой на 50. Затова закона е различен.

# 87
  • Мнения: 1 462
Знаете ли, аз пък не харесвам един тип жени.  Тези, дето посягат да щипят децата ми по бузите.  Ако зависеше от мен, бих ги разстрелял.  Да зависи ли от мен?

Надявам се, не сравняваш пораженията, които рояк щипещи лелки могат да оставят върху психиката на децата ти, с това, което може да им стори един педофил?
Говорехме за 15 годишните, не за децата ми.  Надявай се.


Виж сега, когато ти си на 15 и правиш секс с някой на 16, 17, 18 е нормално, но не и когато го правиш с някой на 50. Затова закона е различен.

Когато и да го гледам, разликата между 15 и 18 не е голяма.  Но законът е различен.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Да, закона е различен от 18 нагоре. Все някъде трябва да се постави границата, в България те е поставена на 18г. Значи може да си на 18 без един ден и да си правиш секс, но след два дни е различно. Всеки сам си прави сметката кога и с кога да се секси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт