Секс на работното място

  • 18 832
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 274
Цитат
В крайна сметка на работа прекарваме доста време заедно с колегите и е напълно нормално. Аз лично подкрепям връзките между колеги и имам такава.

Кое е нормално? Секс с колеги?
И после това:
Цитат
Секс конкретно в офиса- в никакъв случай, та дори и да сме само двамата и да няма никой друг.
Кое сега от двете? Thinking

# 31
  • Мнения: 5 278
Аз на работа срещнах любовта на живота си.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 965
По скоро където падне Simple Smile Щото то иначе ако много му мислиш става като във вица дето един го питали какво обича повече - КОЛЕДА или секса и той казал -  КОЛЕДА  , че е по често. А и Мечо Пух го е казал казал : Колкото повече , толкова повече 

# 33
# 34
  • Мнения: 1 032
В младежките години. От днешна гледна точка ми се струва кретенско и не бих го направила, ама тогава явно не съм разсъждавала така.

# 35
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Аз знам, че където си вадиш хляба, не бива да си вадиш ......

Може да го вадиш, не трябва да го развяваш. Тоест, трябва да си помислиш много добре предварително с кого и как. Задължително и двамата трябва да са с еднакво семейно положение. И никакви хвалби. Всичко трябва да си остане между двете страни.            Wink

# 36
  • Мнения: 12 473
На всякакви работни места ми се случвало. Вкл. и на моето.

# 37
  • Мнения: 2 928
Абсолютно неуместен! Не ми се е случвало и няма изгледи да ми се случи. Там където си вадиш хляба други неща не се вадят!
Работила съм обаче заедно с бившия си в няколко компании. На работното място сме били само и единствено хладни професионалисти. Предполагам съм държала повече на работата си, отколкото на него, но не съжалявам, за което.

# 38
  • Мнения: 6 682
Работя вкъщи и сама съм си шеф, но брои ли се секса вкъщи с ММ за секс на работното място в този случай? 😃😃

Ако е и в работно време се брои двойно.

# 39
  • Мнения: 775
Този лаф относно това какво не трябва да се вади там, където човек си вади хляба, е архаизъм от времената на соца. Когато за такова нещо "провинилият" се ставаше обект на внимание и превъзпитание от страна на всевъзможни обществени организации и техните оргсекретари и председатели. Ужас!

Иначе, в днешно време, работното място си е място като всяко друго, което двама души сметнат за възбуждащо и провокативно, или пък удобно за правене на секс.

# 40
  • Мнения: 2 928
Никакъв архаизъм от времето на соца не е! Аз съм ''млада'' и не съм работила по времето на соца. Служебните и личните взаимоотношения не трябва да се омесват, че за по-лабилните психически настава една боза, не е за разправяне. Е, имаше наскоро тема с душевни терзания на потърпевши от такъв компот.Laughing
Аре, до скоро, че бързам! Не ми се беше случвало мъж да ме сваля с конфитюр от ягоди, ама широк свят и шарен! Flowers Strawberry Yum

# 41
  • Мнения: X
Съвсем не е архаизъм, и сега много компании изрично забраняват връзки на работното място и и наличието на такава е повод за уволнение. Пише си го в договорите.

# 42
  • Мнения: 775
Съвсем не е архаизъм, и сега много компании изрично забраняват връзки на работното място и и наличието на такава е повод за уволнение. Пише си го в договорите.
Би било интересно да се посочи поне една такава компания, в която изрично са забраняват връзки на работното място. Тя ще да си е останала в миналия и дори по-миналия век по отношение на морал и етика.

Интерсно би било да разбера защо въпросните собственици или мениджъри смятат връзките на работното място непременно за нещо, което е вредно и пагубно за компанията. При всички случаи вярвам, че двама мразещи се служители, или пък двама презиращи се служители са много по-вредни за една компания, отколктоо двама обичащи се, жадуващи се, възбуждащи се и сексуално допадащи си служители.

# 43
  • Мнения: 2 928
Двама обичащи се, жадуващи се, възбуждащи се и сексуално допадащи си служители гледат как по-бързо да се приберат в къщи, където да дадат развой на страстта си. Т.е. по-бързо да си бият камшика от офиса. Та и работата им е толкова работа! Аз смятам, че моят брак пострада много от това, че работехме с половинката ми заедно. Той е безнадежден кариерист. Аз не чак дотолкова, но може да се каже, че също. Покрай служебните ни задължения близостта ни просто си отиде. Е трудно може да се каже, че се мразим, но страст да изпитваме...надали.

# 44
  • Мнения: 6 622
Е, няма как да отречем, че в някои случаи връзките на работното място не са особено здравословни. Много приключват  неприятно и после ти се налага да гледаш този човек поне по 8 часа на ден. Това също пречи на работният процес. Да се прехласваш по новата си тръпка също.
За щастие има и хубави връзки развили се на работното място. Моята е една от тях. Но в началото поех голям риск. Ако нещата с ММ не бяха се развили добре трябваше да напусна. Той ми е пряк ръководител и постоянно имаме контакт. Същевременно има властта да ми вгорчи живота ако реши. По принцип не е такъв, но тогава още не го знаех. Та си беше весело.
Но пък е такъв хубавец, толкова секси и чаровен, че нямаше как да му устоя. А като разбрах, че имаме и много общо съвсем хлътнах.

Общи условия

Активация на акаунт