Секс на работното място

  • 18 763
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
,,Там където си вадиш хляба не си вади онази работа.,,
Никога не бих го направила.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 935
Съвсем не е архаизъм, и сега много компании изрично забраняват връзки на работното място и и наличието на такава е повод за уволнение. Пише си го в договорите.
Би било интересно да се посочи поне една такава компания, в която изрично са забраняват връзки на работното място. Тя ще да си е останала в миналия и дори по-миналия век по отношение на морал и етика.

Интерсно би било да разбера защо въпросните собственици или мениджъри смятат връзките на работното място непременно за нещо, което е вредно и пагубно за компанията. При всички случаи вярвам, че двама мразещи се служители, или пък двама презиращи се служители са много по-вредни за една компания, отколктоо двама обичащи се, жадуващи се, възбуждащи се и сексуално допадащи си служители.

Защото по цял ден вместо да мислите как да си свършите работата, мислите как да свършите други работи Wink Пък ако и не ви се получат нещата, от обичащи като нищо сте минали в графата мразещи. Това, че работодателите гледат с лошо око на връзките на работното място, няма нищо общо с морал и етика, а със собствения им интерес относно работния процес.

# 47
  • Мнения: 2 585
Двама обичащи се, жадуващи се, възбуждащи се и сексуално допадащи си служители гледат как по-бързо да се приберат в къщи, където да дадат развой на страстта си. Т.е. по-бързо да си бият камшика от офиса. Та и работата им е толкова работа! Аз смятам, че моят брак пострада много от това, че работехме с половинката ми заедно. Той е безнадежден кариерист. Аз не чак дотолкова, но може да се каже, че също. Покрай служебните ни задължения близостта ни просто си отиде. Е трудно може да се каже, че се мразим, но страст да изпитваме...надали.

То в днешно време със социалните мрежи може половинката ти да е на 500-5000км и пак да си чатите цял ден по телефоните и пак работа за 2 стотинки да не свършиш. И на различни места да работите, пак да бързате да се приберете.

Така, че това надали следва да е фактор.

# 48
  • Мнения: 1 327
На мое работно място не съм, но на чуждо - да, правила съм. Мястото беше и крайно необичайно... 😀

# 49
  • Мнения: 2 297
На мое работно място не съм, но на чуждо - да, правила съм. Мястото беше и крайно необичайно... 😀
Комбайн?

# 50
  • Мнения: 1 327
На мое работно място не съм, но на чуждо - да, правила съм. Мястото беше и крайно необичайно... 😀
Комбайн?
Не е нужно да гадаеш, но за твое успокоение ще кажа: не е комбайн, и совалка не е.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 935
Е чакалката, кажи си де Grinning Хем било супер необичайно, хем не казваш, хората са любопитни Grinning

Скрит текст:
Двама обичащи се, жадуващи се, възбуждащи се и сексуално допадащи си служители гледат как по-бързо да се приберат в къщи, където да дадат развой на страстта си. Т.е. по-бързо да си бият камшика от офиса. Та и работата им е толкова работа! Аз смятам, че моят брак пострада много от това, че работехме с половинката ми заедно. Той е безнадежден кариерист. Аз не чак дотолкова, но може да се каже, че също. Покрай служебните ни задължения близостта ни просто си отиде. Е трудно може да се каже, че се мразим, но страст да изпитваме...надали.

То в днешно време със социалните мрежи може половинката ти да е на 500-5000км и пак да си чатите цял ден по телефоните и пак работа за 2 стотинки да не свършиш. И на различни места да работите, пак да бързате да се приберете.

Така, че това надали следва да е фактор.

Абе съвсем друго е като стоите по цял ден на два метра един от друг Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 13 586
Друго е, защото отпада нуждата да се чупиш от работа, за да говориш или да се видиш с  другия. Спокойно си вършите работата, знаейки, че любимият е на ръка разстояние. Може да си помагате, да разчитате един на друг. Ако двамата държат на връзката си и на работата, може единствено плюсове да се търсят. Разбира се, когато става дума за кратка свалка и бързи страсти, минусите са повече.

# 53
  • Мнения: 17 410
Друго е, защото отпада нуждата да се чупиш от работа, за да говориш или да се видиш с  другия. Спокойно си вършите работата, знаейки, че любимият е на ръка разстояние. Може да си помагате, да разчитате един на друг. Ако двамата държат на връзката си и на работата, може единствено плюсове да се търсят. Разбира се, когато става дума за кратка свалка и бързи страсти, минусите са повече.

Нали? Можем да се разберем за 5 минути какво ще ядем, вместо да се чуваме по 5 пъти по телефона.
Обаче, аз послено не разбрах - ще се обичаме ли, ще рАботим ли?

# 54
  • Мнения: 6 244
Само като си представя какво се случва в един офис при такава връзка- става пълен бъзикарник, освен двойката, за които ясно няма да вършат никаква работа, останалите докато ги одумват става същото. Изобщо работата остава на майната си, за тва не вярвам някоя фирма или началник да толерират подобни изпълнения.

Пък не дай си боже някои колеги да се окажат баджанаци (за жените не знам как точно се наричат), или пък някой друг/а да е имал същите мераци. Повод за конфликти и разбутване на кошера, та за тва много фирми прилагат политика на директно уволнение на единия или двамата от любовчиите.

# 55
  • София
  • Мнения: 13 586
Явно повечето разбират темата като несериозна свалка и никога не са работили в семейна среда.

# 56
  • Мнения: 12 473
Два пъти вече работя, живея и правя бизнес с партньорите си. Смея да твърдя, че е изключително позитивно и градивно и за двете страни.

# 57
  • Мнения: 650
Ето ви пример - една позната се влюби в шефа си, заряза мъжа и сина си и всичко беше прекрасно и романтично 6 месеца.... да, обаче сега е в размисъл какво да прави, защото възлюбеният ѝ май не е това, което иска (не е и единствената за него) и май иска да се връща при бившия си мъж, който надали ще я приеме обратно. В същото време след като е имала вземане-даване с шефа си, не знам дали би могла да поддържа някаква друга връзка. Съответно става доста объркана ситуацията, която нямаше да е толкова, ако не беше смесено личното с професионалното.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 935
Явно повечето разбират темата като несериозна свалка и никога не са работили в семейна среда.

Според мен става дума за отношения, заформящи се на работното място, а не за вече установени сериозни такива. Ясно е, че ако вече сте двойка, нещата стоят по друг начин. Но ако тепърва почвате от нулата, както казва rf, то са бъзици, флиртове, страсти, колегите гледат сеир, коментират, туко виж започнали да се месят, някой се почувствал ощетен, друг му разбили тайните мераци... изобщо, една среда за всичко друго освен за сериозна работа. И едно е жената да е някъде си и да си мислиш какво ще я правиш довечера, едно е да е на една ръка разстояние и да дебнеш кога другия колега ще излезе от стаята за да я хванеш за задника. И това в сценарий влюбени сме и не се караме, нали Grinning Започнат ли някакви драми, смятай накъде могат да отидат нещата Joy

# 59
  • Мнения: 6 244
Ето ви пример - една позната се влюби в шефа си, заряза мъжа и сина си и всичко беше прекрасно и романтично 6 месеца.... да, обаче сега е в размисъл какво да прави, защото възлюбеният ѝ май не е това, което иска (не е и единствената за него) и май иска да се връща при бившия си мъж, който надали ще я приеме обратно. В същото време след като е имала вземане-даване с шефа си, не знам дали би могла да поддържа някаква друга връзка. Съответно става доста объркана ситуацията, която нямаше да е толкова, ако не беше смесено личното с професионалното.

Преди известно време разбрах за подобна история за едни далечни познати. Жената омъжена, с малко дете, започва афера с шефа си. Няколко месеца все едно лети в облаците, докато мъжът и разбира и я натирва с детето. Шефът необвързан, дреми му на шапката, обаче нещата се усложняват и почти моментално приключва връзката. До колкото разбрах не я уволнява, как се гледат след това идея си нямам. Развеждат се бързо с мъжа и, след около година редовно му реве колко го обича....
Та с тия афери големи каши се забъркват, не знам до колко си заслужава за едното мушкане....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт