Диета на Пиер Дюкан - 3 част

  • 33 670
  • 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 806
момичета, хайде вече сериозно Simple Smile
Уверявам ви, че има смисъл - ей ме, на, с още 0.5 надолу.
Свиква се, човек в някакъв момент започва да се чувства супер добре...

# 46
  • Мнения: 2 950
Момичета, наистина трябва повече постоянство  smile3521 И аз вчера за малко да изям пак цяло пакетче солети в момент на луд глад, но се спрях към десетата. И ето днес съм 0,5 кг в +.  newsm11 За жалост, аз съм от тези, при които дори 10-ина солетки ми влияят зле. Чудя се какво ще стане, ако прегрешавам като вас с бонбони и вафли, сигурно ще кача 3 кила за един ден.  smile3511 Голяма гадост, но това е положението. Предполагам, че принос има и голямата доза вина, която изпитвам след всяко прегрешение, макар и нищожно. Защото, повярвайте ми, за 1 месец съм яла само 2 пъти солетки и нищо повече. Стриктна съм като първокласничка. Но си качвам дори и от тези тъпи тъпи тъпи солети.
Сега съм се хвърлила в едни размисли, дали да не мина на режим 6/4, че забелязвам как последния ден от протеините винаги ми е много труден  newsm12 По-добре един ден със зеленчуци, отколкото солети, нали?  smile3516
Ей, голям зор с това отслабване!  smile3505

# 47
  • Мнения: 4 806
Деси, наистина е по - добре зеленчуци, отколкото солети. Предполагам, че "солети" идва от СОЛ, и това е причината за +. Задържаш вода, не напълняваш, но все пак процесът се забавя. И е гадно. И не си струва... щото ограничения, ограничения и накрая, оп, солетки и +. Не те коря, а те подкрепям Simple Smile
А като ти гледам лентичката, ей Богу, имаш нужда от значително количество воля и търпение. Вече си преминала 1/3 от пътя, което си е важно. Дано остатъкът го стопиш за достатъчно кратко - дълго време... - нито бавно, нито бързо...

# 48
  • Мнения: 3 360
И аз направих леки прегрешения тези дни/особено алкохолни Embarassed/,но повода бе страхотен-мъж ми имаше рожден ден!Е,не се коря,не се и плаша!От днес съм стриктно с Дюкан NaughtyЗнам,че резултат ще има-не се отказвайте и вие!
Stanichka-честито!То с такъв повод ти е простено-даже и бонбоните Laughing Laughing Laughing
Деси,съгласна съм с теб!По- добре зеленчуци разбира се!Само постоянство  и ще успеем! Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Айдеййй...аз, откакто се наканих да съм на диета, отлагам всеки ден, само се присламчвам към "менюто" на малкия човек, а то е предимно от чипсове и вафлички, това яде моето момченце - голям проблем, но никакви опити за промяна засега не дават резултат.Та, благодарение на неговия режим съм качила 3 килограма - все в опит да "почна от утре".

Обаче ОТ УТРЕ Laughingнаистина започвам.
И ще докладвам, защото аз съм от тези, дето и чистият планински въздух им се лепи ooooh!

Е, това е началото на края.
Утре - краят на началото!!! Praynig

# 50
  • Мнения: 4 806
Клонче, я вземи да обявиш, че днес е краят на началото, че "вечното утре"... си е вечно Simple Smile
Хайде, че да отчитаме още един успешен опит...

# 51
  • Мнения: 3 360
Клонче Naughtyя се хващай в ръце! LaughingКакво е това колебание-или искаш  или не!Аааааааа Mr. Green JoyУтре да се похвалиш с ново меню!

Асса,трябва ми малко инфо!/знам,че ще помогнеш  bouquet/Колко часа трябва минимум да има м/у храненията-3,4 или повече?Аз от днес съм на ударен пак и нещо ми е трудно да удържа Embarassedдо следващото хранене.......Явно доста съм се поотпуснала напоследък Sick

# 52
  • Мнения: 4 806
така, при ударен режим, особено в началото няма изисквания за броя часове между храненията - яж си, кога ти се прияде. Нещо повече, в първите дни няма и ограничения в количеството на протеините.
Ориентировъчно се дава 4 часа, за да не се пропуска ядене Simple Smile, а не обратното. При този режим, поради известно засищане, често е явлението да се яде по - малко от необходимото.

# 53
  • Мнения: 3 360
Благодаря,Асинка!  bouquetЩе похапна,че зверски глад ме гони Embarassed

# 54
  • Мнения: 4 806
аха, за нищо, хапвай си и да ти е сладко Simple Smile

монда, къде си? Пак ли някъде надалеч? Хайде да драснеш някой ред, с какъвто и да е акцент. И за латиница няма да се сърдим...

# 55
  • Мнения: 13 512
Ето ме,тук съм! Аз съм на диетата, само че през ден прегрешавам.Тоест- съм на 3та фаза смесен режим.Един ден протеини и зеленчуци,1 ден всичко. Резултатът е,че не качвам....в очакване съм да ми дойде мотивацията да изкарам 10 дни на протеини и после 5 на 5 смесен. Чувствам се чудесно,пия много вода /понякога и не много алкохол/.Ами-това е от мен.....чета ви редовно и ви се радвам. Успехи на всички желая... Hug

# 56
  • Мнения: 4 806
monda, радвам се, че ни посети (и не само Simple Smile )

Ако е за мотивация - хайде в съмишлничките, докато не са приключили ритуалите и празненставата ...

# 57
  • Мнения: 2 950
Добро утро.
Аз си спазвам диетата и си дебелея  newsm11 Днес съм + още 200 г  smile3518 Не трябва да ми идва, пих вчера 5 л вода, ядох пилешки дробчета, риба и малко кисело мляко, но положението е меко казано кофти. Нещо ми става и ми руши мотивацията, което много ме притеснява  Weary На всичкото отгоре се чувствам ужасно подута, лицето ми е подпухнало и не мога да си сложа на ръцете нито един пръстен  no Ще почакам ден-два да видим какво ще стане - може би тялото ми си дава малко почивка  newsm12
Асса, едно въпросче за водата: Дюкан казва да се пият по 2 л вода. Дали има предвид да са минимум толкова или точно толкова, според теб? Да не би пък да прекалявам с водичката, че аз наистина изпивам поне 5 л на ден?!

# 58
  • Мнения: 1 241
здравейте и от мен
аз днес съм с кило по-малко
вчера не ядох никакви млечни(май така ще стане работата)
през деня ядох белтъци (с ванилия на фурната  chef),вечерта хапнах салата и пилешко на корем
как мислите дали верно млякото ми пречи,знам че някои хора не могат да го усвоят(не знам дали не съм от тях)
пожелавам ви лек и диетичен ден Hug

# 59
  • Мнения: 4 806
Деси, а солта при теб как е?
Да си кажа направо, че и на мен млечните не ми се отразяват добре. Задържам, като станат повечко.
А по повод водата - ще проверя довечера как точно пишеше, по - скоро е минимум. Обаче сега се сещам, че изрично препоръчваше слабо-минерализирани. Препоръчваше Евиан и Виттел, които ги има и у нас, но да се пият по много при тази цена не е оправдано. Пробвай да пиеш някоя от бебешките изворни води.

Общи условия

Активация на акаунт