Бързи здравословни въпроси и отговори – 28

  • 24 354
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 496
Ако е издадено на 31-ви?


Не. От 1-во число на януари всичко е нулирано и се започва не само нов месец, но и нова година.
Съветвам ви да използвате направлението, то важи 30 дни след издаването му.

# 76
  • Мнения: 610
Ако е издадено на 31-ви?


Не. От 1-во число на януари всичко е нулирано и се започва не само нов месец, но и нова година.
Съветвам ви да използвате направлението, то важи 30 дни след издаването му.
Благодаря, ще направя всичко възможно.

# 77
  • Мнения: X
Не знам дали въпросът ми е за тук, но все пак ще попитам. Преди 3 дни дъщеря ми (7,5 месеца) ме удари с глава в носа докато си играехме. Доста ме заболя, не е текло кръв, леко се поду от едната страна и имаше много леко посиняване, което изчезна. Обаче сега седи още съвсем леко подуто и като натисна се усеща като леко хрупане.Дали е само натъртен или може да е по-сериозно. Не ме боли, но не знам за колко време трябва да се оправи. Може да ми е малко глупав въпроса, но съм голяма паника като цяло.

# 78
  • Мнения: 4
Здравейте. От август месец 2020 имам проблем с кисти на яйчниците. Гинеколожката ми каза, че се касае за хормонален дисбаланс, при което ми изписа #Lindynette 20. Започнах да ги пия за пръв път в първия ден от цикъла ми, което беше на 31.12.2020. Оттогава насам имам редица оплаквания, които донякъде може би са нормални, но тъй като досега не съм била на хормонална терапия, се притеснявам, а не мога да се свържа с лекарката ми. Пия хапчетата в 12 наобяд всеки ден. Нощем се будя цялата вир вода (вкъщи е доста хладно), имам главоболия, постоянно съм подута, гърдите ме болят, както съм пред цикъл, а и цикълът ми не спира напълно. Имам тъмно-кафяво зацапване, което за мен не е нормално (вече ми е 8-ми ден от цикъла). Някой сблъсквал ли се е с подобни симптоми отначало? Ще се радвам на всякакви мнения...

# 79
  • Мнения: 54 898
Пробвай с пчелен прашец.
Имах киста преди време, като започнах прашеца не се появи пак.
Но го пих години, всяка сутрин, по около 5 ст. в лъжичката, разтворен с вода.

# 80
  • Мнения: X
На какъв лекар се ходи при проблем с околоушна слюнчена жлеза? УНГ ли?

# 81
  • Мнения: 1 431
Здравейте,
Може ли някой да ми каже какво отклонение има електронен термометър за деца B.Well ? Колко горе-долу ви дават електронните отклонения ако сте ги сравнявали с живачен ?

# 82
  • Мнения: 349
Моля за съвет за домашен лек при парене при уриниране и хапчета, но не антибиотици. Със съмнение за цистит, но ще се свържа с лекар чак в понеделник.
Благодаря предварително.

# 83
  • Мнения: 54 898
Мечо грозде.
Лимон със сода.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 079
Lady12, Уринал акут също помага.
Измиване с масло от чаено дърво, 10-15 капки във водата за измиване се слага. На мен ми е помагало, но в комбинация и с
Цистон, на Хималая.

# 85
  • до морето
  • Мнения: 2 342
Преди години ,поради проблем бях луднала.  Бях събрала 4-5 ел.термометъра, от скъп до евтин. Всеки си мереше различно. Дори и с един и същ,   две поредни мерения, пак различно  показва.  Но лично на мен, ми показва с 0.5 до 0.7 надолу.

# 86
  • Мнения: 1 431
Да, намерих един живачен и ги сверих. Разликата варира от 0,4 до 0,6. Доста е голяма, пък аз я усещам и да е 37,1. Много е тегаво с тия термометри, май само живачен показва.

# 87
  • Мнения: X
Затова, ако някой знае от къде може човек да се сдобие с живачен, да сподели Grinning

# 88
  • Мнения: 1 431
За съжаление май няма от къде освен ако някой не ви услужи. Вижте в ОЛХ може би продават там. Но наистина тия електронните за нищо не стават.

# 89
  • Мнения: 54 898
На Руския пазар имало, за Пловдив.
Иначе аз ползвам Галиев, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт