Бързи здравословни въпроси и отговори – 28

  • 24 207
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 776
По принцип има санкция за ЛЛ. Те са длъжни да се обадят, но предполагам има начин да го скрият.

Със сигурност никой никога не ми  звънял да ме ваксинира. От година съм с нов ЛЛ. На 45 съм. Може и да ми звънне новата.

# 61
  • Мнения: X
И на мен не ми е звъняла на 25г. Каква полза имат "да го скрият"? По-скоро се приема (предполагам), че като има обявена информация пред кабинета, в здравната книжка и т. н., всеки сам ще тръгне да пита...

# 62
  • Мнения: 13 590
Не ми е звънял ЛЛ за реимунизация, но видях в досието ми, че е отметнато като поставена. Иди доказвай, че нямаш сестра.
Редактирам, заради поста след мен. За щастие много рядко посещавам лекаря ми, няма как да помня какво има залепено на вратата му, а може и да не съм ходила в годината , когато е бил реда ми, за да видя това съобщение. Вратата на моят ЛЛ е като вестник, ще ми трябва половин час, за да прочета съобщенията му.

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 14:00 от Пролетно цвете

# 63
  • Мнения: 54 646
ЛЛ има съобщение на вратата, кои години подлежат на имунизация за тетанус.

# 64
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
На мен ми звъня да ми каже, че ми предстои реимунизация и да отида когато не съм болна. Не знам, явно зависи от ЛЛ. Но тя ми каза, че има санкции за тях.
А и някой ОПЛ не слагат такива съобщения. Добре че на моята имаше, че да кажа на баща ми че му предстои преди няколко години, а при неговия е нямало.

# 65
  • Мнения: 1 109
Изглежда, че повечето я пропускат тази реимунизация общо взето. Явно трябва човек сам до си я поиска, ако се е интересувал и е видял информацията, иначе няма кой да те напомни.

# 66
  • Мнения: 9 776
ЛЛ има съобщение на вратата, кои години подлежат на имунизация за тетанус.

Има, но ако не ходя, няма как да видя бележката.

# 67
  • Мнения: 11 875
Аз не смятам, че е и особено важна. Мен личния ме е питал  винаги в годините когато мой набор е трябвало да се имунизира за нещо, винаги съм отказвала и не ми е правил проблем. Дали са ме отбелязвали като имунизирана не знам.

# 68
  • Мнения: 610
Здравейте,
Искам да попитам за направление, издадено  в края на декември 2020, може ли да бъде анулирано и как се процедира, ако не се използва?

# 69
  • Мнения: 13 590
Обаждаш се на ЛЛ и попитай.

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 20:19 от Пролетно цвете

# 70
  • Мнения: 54 646
Върни го. Някой нуждаещ се ще го ползва.

# 71
  • Мнения: 610
Върни го. Някой нуждаещ се ще го ползва.
Да, искам да постъпя коректно, затова питах.
Бях попаднала някъде, че може да се анулира само в месеца, в който е издадено, затова питах.
Благодаря

# 72
  • Мнения: 11 875
И аз мисля, че може само в месеца на издаване да се анулира. Но попитай ЛЛ

# 73
  • Мнения: 454
Върни го. Някой нуждаещ се ще го ползва.
Да, искам да постъпя коректно, затова питах.
Бях попаднала някъде, че може да се анулира само в месеца, в който е издадено, затова питах.
Благодаря


Направление може да се анулира само в рамките на месеца, в който е издадено. След това и да го върнете няма смисъл, не може да бъде ползвано от друг.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 955
Ако е издадено на 31-ви?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт