Издразних се адски...

  • 13 078
  • 208
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами то мъжете имат апетити към всяка готина мацка. Но липсата на откровенност едва ли е проблем да се уреди...

# 61
  • Мнения: 4 771
Всеки човек има право на собствено пространсто, последното нещо, която искам е да бъда заклеймена като луда ревнотичка....Та говорех за личното пространство...всеки го има, но по моя преценка, когато хората се уважават не допускат заниманията им да нараняват другия.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 14:20 от Kasidy

# 62
  • Мнения: 5 468
Аз бих им прекратила "другаруването". Хич няма да ми хареса... Crossing Arms и ще се спре.

# 63
  • Мнения: 4 771
Прочетох всички отговори и с риск да бъда упрекната с ръка на сърцето си казвам, че бих се чувствала по-добре ако тази се разкара от живота му и съответно от моето съзнание. И така...събирам идеи как да го постигна...

# 64
  • Мнения: 1 753
Прочетох всички отговори и с риск да бъда упрекната с ръка на сърцето си казвам, че бих се чувствала по-добре ако тази се разкара от живота му и съответно от моето съзнание. И така...събирам идеи как да го постигна...

Зависи от мъжа ти и от отношенията, които имате....

Ако беше моя мъж - щях да говоря директно с него. И както вече казах - щях да му кажа, че ако иска да има щастлива и спокойна съпруга, която да го обича и да бъде с него той ТРЯБВА СЕГА и НЕЗАБАВНО да прекрати всичките си подобни отношения с "приятелки". Точка! Ако ме разбере - супер. Ако не - ще има много, ама много голям проблем... който на къде ще избие, не се знае, но няма да му се размине леко...  Embarassed

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Винаги съм за откровен разговор.

# 66
  • Мнения: 2 070
Стратегия чисто женска - запознаваш се с нея или го караш да те запознае той с нея...ставате приятелки.. Опитомяваш я.. И него...Много мразя така, само че аз в повечето случаи съм била в ролята на приятелката - от мен са ревнували гаджетата на приятелите ми...Безпричинно обаче...

# 67
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кажи му в прав текст какво те тормози, ако е разбран човек, няма да си позволи да те дразни отново.
Аз така постъпвам  Simple Smile

А и също така ще се постарая и въпросната да е наясно, че не ми е приятно пиенето на кафе с мъжа ми  Naughty

# 68
  • Мнения: 429
Наскоро четох някаква статистика, според която жените са станали в пъти по-красиви за последните 100-200 години, а мъжете почти не са мръднали. И всичко това, защото се раждат повече жени, отколкото мъже. Искам да кажа, че на нашите мъже винаги се намират по няколко девойки, които да им вдигнат акциите в собствените им очи и за да не излетят в Космоса, трябва да ги сваляме на земята. Аз на моя съм му казала, че може да има всички жени, ако иска и накуп - само че, тогава няма да има мен. На твоя въпрос - няма да я разкараш, ако му наредиш да я зареже - напротив, ще влошиш нещата между вас. Аз бих била сакрастична / с мярка/ - напр. "..... не я ли кефи, че ще се жени, та търси на чие рамо да поплаче?" и " Толкоз ли пък е важна ..... , че да знаеш колко ме дразниш с нея и пак да се виждате" - НО - за всичко останало и през другото време - ще се държа ОК, все едно никога не е ставало дума за нея. Ако всичко това не помогне - ще вдигна най-якия скандал на света - пък каквото ще да става /това последното не го приемай за съвет - най-вероятно последствията ще бъдат драматични  Wink /

# 69
  • София
  • Мнения: 3 474
Стратегия чисто женска - запознаваш се с нея или го караш да те запознае той с нея...ставате приятелки.. Опитомяваш я.. И него...Много мразя така, само че аз в повечето случаи съм била в ролята на приятелката - от мен са ревнували гаджетата на приятелите ми...Безпричинно обаче...
Да, как ли да не си губя времето да комуникирам и омагъосвам някаква овца. И от мен ревнуват всички съпруги на познати, приятели, колеги.. но съм безобразно коректна в това отношение и освен, че съм красива, нямам друга вина. Никога не бих си помислила да провокирам женен мъж, но няма да напусна работа, за да угодя на съпругата на колега, да речем.
Мен ако питаш, внимателно подхождай, за да не го провокираш на тема "свобода на личността" и прочие глупости, но от друга страна да не се тормозиш излишно- в крайна сметка той е твой съпруг и имаш пълното право да получиш спокойствие и сигурност, а ако някаква овца те дразни и ти е споделил това- негова грешка!
Аз не бих си позволила да споделям с мъжа ми, че някой друг ми е харесвал някога сексуално и т.н., не, че не е вярно, но никога не бих си позволила да го споделям с него, така, че дерзай и- успех!
Не бъди с мисълта, че ти си в грешка!  bouquet

# 70
  • Мнения: 215
Защо не му предложиш да ви запознае, пък може и да си паснете, ако не - поне ще прецениш що за човек е тази приятелка.   bouquet Успех и гледай по-философски на ситуацията - все пак щом си търпяла толкова.

# 71
  • Мнения: 217
Аз също имах приятели мъже, с които чат-пат си пиех кафето, виното и пр. Да де, ама в един момент някои от тези приятели взеха да стават, хм, нахални (к`во ли ги прихвана след 8-10 годишно познанство  Shocked). И тъй като на милата половинка, с когото очевидно споделям повече, отколкото му е забавно, се чувстваше както ти се чувстваш в момента, прецених, че мога да разредя "дружките". Та останаха само тези, които:
1. Нямат видими мераци
2. Нямат нищо против отвреме навреме да прекарват времето си със мен и душичката и така...
Другото, честно казано, е леко обидно за партньора.

# 72
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 883
Аз бих ти предложила и друго, защо не отидете заедно на сватбата й? Simple Smile Идеален повод за сприятеляване. А и самата мисъл, че тя се омъжва за друг и очевидно обича друг не те ли успокоява от лошите ти мисли (че може да се опита да сваля мъж ти в един момент) ? Това момиче едва ли има мераци към мъжа ти... както и той към нея. Въпроса е, че теб те боли не от безобидното им кафе, а от факта, че преди теб мъжът ти е желал друга жена. Което за мен е напълно неразбираемо, по простата причина, че доколкото разбирам вие с него дори не сте се познавали тогава. В крана сметка всеки си има минало. Или си искала да си първата, главната и единствената в целия му живот?

Според мен излишно се терзаеш. Но все пак решението си го взимаш ти... Успех!

# 73
  • Мнения: 4 771
Той, както споменах щял да ходи на сватба, но моята персона не беше спомената в тази новина.

# 74
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Той, както споменах щял да ходи на сватба, но моята персона не беше спомената в тази новина.
Ако е поканен само той би следвало да откаже. На такива събития се ходи по двойки, особено като има официална половинка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт