контакти с родителите на други деца от ДГ

  • 1 284
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Баща и я води и взима обикновенно...

И все му пращам поздрави за теб! Получаваш ли ги? Или ще има ритане по то****?  Laughing

Сори  Blush

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сутрин Самуил го води баща му, аз го прибирам на обяд. По това време идват много малко родители, и то не от нашата група. Но аз се запознавам, де.  Laughing

# 17
Може ли да попитам sweet lady къде ходят на ДГ, защото ситуацията в ЦДГ93 е горе-долу същата, и може да се запознаем  Simple Smile Flutter

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И все му пращам поздрави за теб! Получаваш ли ги? Или ще има ритане по то****?  Laughing

Получавам ги Simple Smile))
Не много редовно, но човека има затруднения с индентификацията  Joy
"Една майка в градината ти праща поздрави,  не знам коя е, но май нещо от онзи форум беше..."
Аз се сещам, де:)

# 19
  • Мнения: 2 784
Познавам една от майките отпреди, а с още една се запознах вчера. Все пак сме само за трети ден, но и аз смятам, че е важно родителите да се познават и да обменят мнения.

# 20
  • Мнения: 2 534
Дори с една от майките вече сме приятелки освен познати , въпреки че тя вече води щераката си на градина на друго място ...

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Anda покани децата на парти или рожден ден на Ането или по друг повод и така ще се запознаеш с някои от родителите.........но те пък като са толкова заети  newsm78........някой уикенд, може би

# 22
  • Мнения: 5 877
да... мислех си го, обаче аз и без това каня десетина деца за РД и именния й ден вкъщи... май ще трябва да наема заведение тази година.
А не мога приятелчетата й, които винаги досега съм канила, да не ги поканя...

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да... мислех си го, обаче аз и без това каня десетина деца за РД и именния й ден вкъщи... май ще трябва да наема заведение тази година.
А не мога приятелчетата й, които винаги досега съм канила, да не ги поканя...

Накарай я сама да покани децата, които харесва и с които си играе..........

# 24
  • Мнения: 4 187
Познавам две три майки на дечица от яслата на Рая, с едната сме много близки. Обменяме впечатления и опит постоянно, въпреки че децата ни са в различни групи.
Едната майка е на дете от нашата група , но освен дежурните реплики които си разменяме пред шкафчетата , не изпитвам нужда да поддържаме по- близки контакти.

# 25
  • Мнения: 2 032
Анда винаги пуска интерсни теми за приказки.

Полезно е човек да познава други родители от градината на детето, за да може да обменя мнения с някои други родители, или пък ако детето има добри приятелчета, за да ги покани да си поиграят в къщи. Полезно е и за ориентиране/мнения за училища (тука е друга системата, малко сложна и сверяване на отправната точка (избор, кадидатстване, бла-бла) не е излишно), за идеи за празнуване на рожденни дни или пък за идеи за организиарни занимания през уикенда за деца в района.

Аз затова съжалява, че нямам време да се заприказвам "подробно", защото сутрин докато закарам Калина, след поредното задръстване, все цепим минутата на 2, замислям игри с гоненици, за да стигнем тичешком/по-бързо от паркинга до училището, а после пак в лек тръс се понясям да хвана влака за работа. Вечерта я взима баща й или гледачката (на малкото). 

# 26
  • Мнения: 78
В групата на Ради се познаваме с повечето майки.Просто децата ни отраснаха заедно в парка .Много полезно и приятно е да познаваш родителите на децата ,с който общува и прекарва деня си твоето дете.Поне аз така мисля. Grinning

# 27
  • Мнения: 295
За коя градина говорите?

Общи условия

Активация на акаунт