Клиника Адела Фертилити - ново начало Тема 13

  • 39 617
  • 352
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 882
Благодаря ви момичета! 🥰 Аз до скоро не можех да повярвам, че е истина.

Пак чакаме момиченце, но както можете да предположите полът беше последното, което ни вълнуваше. Важното е всичко да е наред с мен и с нея, и да се гушкаме след няколко месеца живот и здраве. 🤞

Блинг, Сънче, чакам ви в редиците с номер 2 скоро! ❤️ Нали знаете, че е най-тъмно преди зазоряване.

Боби, и аз мисля че късметът ти е в малиновата снежинка, така че смело я връщай! Hug

Соренда, как си ти? В коя седмица стана? Май си малко след мен. 🥰 Надявам се че имаш лека бременност и всичко е наред с теб и бебка!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 701
Сънче, благодаря! Heart Дано всичко да е наред.

Ливче, страхотно! People Girl
При мен всичко е наред и, живот и здраве, в края на юни ще е дългоочакваната ни среща. Още съм в 17 седмица и има толкова много време.. Бързо да минава! Blush

# 47
  • Мнения: 1 346
Ливче, честито! Каква радост! Лека и успешна да е! HugHugHug

# 48
  • София
  • Мнения: 692
Ех, каква хубава новина, Ливче! Страшно много се радвам, че ще се увеличи семейството ви! Лека и безпроблемна бременност до финала! ❤❤❤

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 564
Здравейте момичета. Минавам само да спомена, че вчера бях в клиниката след около 2 месеца отсъствие за преглед и да получа последни напътствия преди хистероскопията. Клиниката беше направо празна долу, горе се размотаваха няколко девойки / две от тях бяха бременни Innocent /. Като цяло е доста спокойно, и Македонова и Таня / акушерка / бяха много мили и  ми обърнаха доста внимание. Може би защото беше и в ранния следобед...
Тази сутрин бяхме отново там, че пускахме SDI на мм, имаше доста повече движение, но всички са изключително любезни.
Сега срам не срам ще питам, щото не знам кой да питам. За тази хистероскопия като е само в рамките на деня как сте облечени, с дрехи като за навън, носите си нощница допълнително, джапанки.... не знам, вода?! Колко време трае всичко, т.е. като отида сутринта кога си тръгвам, има ли отделни стаи в клинниката за възстановяване след упойката...?

# 50
  • София
  • Мнения: 7 512
Носиш си нощница и чехли. Стаите са двойни, събличаш се преди процедурата по нощница, после те връщат в същото легло, ще имаш една-две банки да ти се изчисти по-бързо упойката и след като ти кажат се обличаш и си тръгваш.

# 51
  • Мнения: 710
Момичета, имам следния въпрос:

Пред стартиране на инвитро процедура сме. Днес ми дойде и в понеделник съм на преглед (3ти ден). Попринцип мислехме другия месец да стартираме заради изследванията и т.н., но по стечение на обстоятелствата направихме серология (вс е ок), хламидия, мико, уреа + МБ на партньора (вс е ок) и моите ги пуснах в четвъртък, очкава се МБ да излезе в понеделник, но хламидия, мико + уреа във вторник или сряда.
Има ли шанс за стартиране на процедура въпреки че очкавам да ми излязат изследванията след 1-2 дни (и очаквам всичко да им е наред)?
Благодаря Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 179
Момичета, имам следния въпрос:

Пред стартиране на инвитро процедура сме. Днес ми дойде и в понеделник съм на преглед (3ти ден). Попринцип мислехме другия месец да стартираме заради изследванията и т.н., но по стечение на обстоятелствата направихме серология (вс е ок), хламидия, мико, уреа + МБ на партньора (вс е ок) и моите ги пуснах в четвъртък, очкава се МБ да излезе в понеделник, но хламидия, мико + уреа във вторник или сряда.
Има ли шанс за стартиране на процедура въпреки че очкавам да ми излязат изследванията след 1-2 дни (и очаквам всичко да им е наред)?
Благодаря Simple Smile

Аз съм стартирала така, не би трябвало да има проблем.

# 53
  • Мнения: 5 895
Хламидията се бави най-много, защото се работи май само вторник. Аз я чаках почти цяла седмица. При пробва взета вторник имах резултат чак другия вторник след 18ч. Плазмите излизаха по-бързо колкото МБ.
Успех!

# 54
  • Мнения: 710
Хламидията се бави най-много, защото се работи май само вторник. Аз я чаках почти цяла седмица. При пробва взета вторник имах резултат чак другия вторник след 18ч. Плазмите излизаха по-бързо колкото МБ.
Успех!

Моите изследвания са пускани в Геника, от там ми казаха уж понеделник - МБ и вторник-сряда плазми+хламидия, би следвало да са отрицателни, защото и на партньора ми са (не, че това е гаранция, но все пак)

# 55
  • Мнения: 5 895
Тогава не знам. Отдавна не съм правила там.
Аз с моите изследвания не обичам да рискувам и ги правя преди стартиране. По принцип и да излезе нещо обикновено изписват лечение и се продължава. При първия ми опит се случи така, но повече не бих си го причинила.

# 56
  • Мнения: 710
Тогава не знам. Отдавна не съм правила там.
Аз с моите изследвания не обичам да рискувам и ги правя преди стартиране. По принцип и да излезе нещо обикновено изписват лечение и се продължава. При първия ми опит се случи така, но повече не бих си го причинила.

А защо не би си го причинила? Питам от любопитство, за да знам и аз какви са плюсовете и минусите от събитията

# 57
  • Мнения: 5 895
Защото всяка една инфекция крие риск при имплантация и бремененност. Не винаги се повлиява от първото лечение и като няма опция за контрола по време на процедурата, се поема риск. При първия ми опит имах кандида, която неглижирах от нетърпение да почнем след дълго чакане. Понеже е най-безобидна. Дори си взех резултата чак след неуспешния опит и чак тогава установих, че кандидата не е тривиалната албиканс, а по-рядък вид, който в доста опасен по време на бременност. Съответно се притесних да не се е пренесла с трансфера в матката, ако не е се е изчистила с лечението. И доста нерви скъсах докато проверя дали съм чиста и се запазя така до втория опит.

# 58
  • Varna
  • Мнения: 488
Деси и Теди на какви телефони отговарят? Някой има ли идея? Имам тук един на Теди- 0889650010. Актулен ли е?

Свързах се със Теди.

# 59
  • Мнения: 710
Момичета, пак съм с въпрос:
Има ли изисквания по време на стимулацията и пункцията (например: лак, парфюм, други козметични процедури и т.н.)? Моля за малко информация от някой, вече минал през процедура в Адела. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт