ОКТОМВРИйчета безчет - идват без да чакат ред!

  • 10 825
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
ЧЕСТИТО НА ОБЕБЕЛИТЕ СЕ МАМИ ЯНИ, ВИЛИАН И AIR! smile3525 newsm51 smile3525 Да са ви живи и здрави чеденцата, много да ви радват, слушкат и папкат!
Хера и Вилиан - благодаря ви за разказите-толкова истинско. И аз си поплаках току-що, пък и преди това видях новината за Аir/а нея вчера я срещнах и ми разправяше как нямала компютър за няколко дни/а тя е с термин 1 ден след мен...Така, много емоционално и аз хем нямам търпение вече, хем много ме е шубе-абе чувства смесени накрая. Embarassed
Отново благодарности за страхотната работа на Кръци  bouquet и добре дошли на новите мамита  bouquet!
Катюша, поздрави на Зеля и да внимава с бирите на вилата Naughty.
Ох, спирам за сега, че много се развълнувах и трудно ми тече мисълта. До после!
P.S. От доста време ми се губи Миньончето- дали някой знае нещо?

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, здравейте!
Честито на всички обебили се мамички!
Добре дошли от болницата и само положителни емоции оттук нататък!
Хера, Вилиан благодарим за хубавите истории за раждането! Сега сте най-щастливите мами на света!
ЕЪр честито бебченце мила! Да ти е живо и здраво, а на теб бързо възстановяване и на отчет   bouquet

# 47
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
AIR, честита рожба! Да е жив и здрав Ради и много да ви радва! smile3525 smile3525 smile3525

 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51

# 48
  • Мнения: 382
Вилиан, видяла си се май в чудо Simple Smile. Благодарим за разказа! Hug Надявам се скоро и ние да разберем за какво ни говорите Wink, че тайничко започва да се насажда ревност Wink.

Еърче, да ви е жив и здрав малкия пикльо и скоро да стане един голяяяяяям мъж, който да вилнее измежду тухлите и мнооого да ви радва!
 
Аве мами, помня като, че ли беше вчера, когато се отвори първата отчетна темичка за нашите октомврийчета и от тогава до сега сме изписали толкова теми, една след друга, малко по малко... ей тука заедно извървяхме всички емоции, радости и страхове на бременността и сега едно по едно се появяват малките, очаквани човечлета, които като ми падната такова гушене ше им хвърля! Ау...

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
ЧЕСТИТО НА МАМА AIR МАЛКИЯТ МЪЖ   bouquet  bouquet  bouquet
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ПАПКА МНОГО И ДА ПЪЛНИ ПАМПАТА РЕДОВНО  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 043
ПЪРВО ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА МАМИТЕ  Hug ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕКИПА - НЕ МАМИ С КОРЕМИ АМИ - РЕАЛ МАМ  В БОЙНА ГОТОВНОСТ НОН СТОП  Mr. Green
ЧЕТА АЗ - ЧЕТА И МИ Е ЕДНО ЩАСТЛИВО  Mr. Green ВЕСЕЛИ МАМИ С МАЛКИ БЕБОЦИ - и аз искам така вече
айде капса ми се скапа пак нова клавиатурка - какво ги правим като топъл хляб вървят  Sad
иначе аз само броя даже вече може часове  hahaha Joy не са толкова много

# 51
  • Мнения: X
Аир, честито ви бебче! Да е живо и здраво дете!
 smile3525
Като гледам около моя термин мамите с каква скорост раждат и ме обхваща благородна завист. Вече съвсем ми дотежа и съм толкова нервна, а и мъжът ми нещо точно сега е решил да се държи идиотски и направо ще се smile3515 smile3511 Снощи дори го  smile3513 да спи в другата стая, че ме вбеси яко.
Херка, Вили разказите ви са чудесни и наистина просълзяват. Леки грижи а малките ви слънчица! newsm51 newsm10
Няма да пиша нищо повече, а се оттеглям да си ближа раните, че да не ви занимавам и вас.
Приятен ден от мен!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 941
Аир, честито бебче! Да е живо и здраво! smile3525
Хера и Вили, благодаря за подробните разкази.  bouquet
Сега се връщам от ЖК и резултата е тонове ОК, разкритие 2 см., контракции няма, шийка неизгладена, абе изобщо май няма да е тази седмица. А ми се искаше да има индикации за скорошно раждане и да не пренасям. Чакането вече започва да ме изтормозва, ама дано всичко накрая мине добре Praynig Praynig Praynig

# 53
Честити бебчета на Вилиан, Яни и Аир! Да растат здрави, умни и красиви за радост на родителите си!

Днес пера дрешки и простирам, искам да използвам слънчевите дни днес и утре, май после яко щяло да вали!

Скоро съм на консултация и нямам търпение да видя дали бебка е наваксала с размерите, аз поне със сигурност съм!!!

Искам да питам тези, които са в девети месец - всяка седмица ли ви правят вагинален преглед за установяване на разкритието?

Засега чао и стискам палци на всички, които решат да раждат в следващите дни!

# 54
  • Varna
  • Мнения: 333
Честито бебенце на мама Аир !
Да расте здраво и щастливо !


 smile3525

# 55
  • Мнения: 1 264
Искам да питам тези, които са в девети месец - всяка седмица ли ви правят вагинален преглед за установяване на разкритието?

На мен досега не са ми правили такъв.

# 56
  • Мнения: 393
 smile3525 ЧЕСТИТО АИР!!! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!! smile3525

Чак сега успях да вляза във форума, но пък чакането си заслужаваше Simple Smile
Бебока на Аир и разказите на Хера и Вилиан, които те карат да си поплачеш от умиление....................
Приятелката ми от детинство днес роди второто си детенце -  момченце,[smilie=smile3525.gif] терминът й бе определен за 02.10.2006 г. Не й се размина секциото, но пък сега и двамата са добре!!! Бебчето тежи 2800 и се казва Калоян   love001

Хайде  Hug и безпроблемно и успешно за всички предстоящи планирани и непланирани раждания newsm10

# 57
Привет мамета,
и аз като дбс имам проблем с влизането във форума та затова така инкогнито 

Честито на мама АИР да и е виж и здрав мушмурока!!! smile3525  love001

# 58
  • Мнения: 393
http://www.rabotoholik.com/video/commercial/item_40812.php#start

Това е за мамите дето вече си имат по едно момченце и чакат второ бебче newsm03

# 59
  • Мнения: 669
smile3525ЧЕСТИТО НА МАМА АИР!!! МНОГО ДА Я РАДВА МАЛКИЯТ РАДИ!! smile3525 
Аз бях на консултация днес и всичко е ок-тоновете на бебо и т.н,матката е супер спокойна и чакаме....
Хера и Вилиан-с такъв интерес ви прочетох разказите!!
Лек ден и  Hugна коремчетата Hug!!!

Общи условия

Активация на акаунт