kak da se osvobodq psixicheski

  • 3 005
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
да ...ани2
мисля и аз че е божа работа....решихме с мъжа ми още да не тръгваме по доктори,защото това още повече ще ни затормози какво става защо нямаме бебчо.може би ежедневието играе огромна роля,аз работя на 2места,мъжа ми и тои е зает..явно не правим достатъчно секс в подходящото време Tiredи аз не знам вече Confusedзнам ли то трябва много спокоиствие за да си направиш бебе....ааа банките искат пари всеки месец Sad Tired това е то..

# 31
  • Мнения: 295
Ами и ние така- не ходим по лекари, за да не се психираме- а и навсякъде пише, че е нормално здрави хора да не могат да забременеят дори една година. А това с банките... гадно си е, но някак си толкова се е превърнало част от ежедневието, че гледаме да не го мислим много. Вярвам, че има сила, която винаги е с нас и ни помага. Като се сетя за това и ми става по- спокойно  Heart Eyes
Наскоро, за рождения ми ден, майка ми ми подари една много хубава книжка- "Лунна пътека във водата" от д-р Сяолан Джао (или изцеляване на женското тяло и ум с помощта на традиционната китайска мъдрост и медицина). На мен много ми хареса и ми помага. Препоръчвам я на всички. Не обещавам моментално забременяване- все пак и аз още чакам  Rolling Eyes  baby_neutral Но поне със сигурност дава доста различна гледна точка на всичко, което се случва с жената в различните етапи от живота и как околният свят й влияе. Има и доста практически съвети за справяне с различни проблеми... всъщност практически съвети за това как да разчитаме знаците на тялото и да отговаряме адекватно, така че да се справяме по- лесно с неща, които иначе ни тормозят- примерно цикъла. А бе, вместо да дрънкам повече- с няколко думи- книжката действа доста успокоително и я препоръчвам. Не е някоя шарлатания- аз се интересувам от подобна литература и тази книга доста ме впечатли. Peace

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

 Здр, ние сме правили спермограма на мъжа ми,всичко си му е наред ,при мен последно меря температура но не сам си гледала тръбите...чета че има и някакви изследваниа....
Виждам, че си от Стара Загора...да те питам къде правихте спермограмата?
Напълно съм съгласна със Джам  Flutter Ние сме от онези двойки със мъжки стерилитет....

Общи условия

Активация на акаунт